Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuanda W10 yükleyenler eğer geribildirim yapacaklarsa sorun yok ama geribildirim (feedback) yapmayacaksanız yüklemeyin zaten çok erken bir beta sürümü.

Beta sürümleri feedback yapacaklar için çıkarıyor MS. Feedback yapmayacaksanız yüklemeyin şunu çünkü sorun çıkıyor bug oluyor uygulamadan atıyor şarjı çabuk bitiyor vs. Ha bunlara katlanacaksanız eyvallah ama asıl amacınız sistemin gelişmesi için feedback yapmaksa ve sorun çıkması sizin için önemli değilse yükleyin.

İyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orienttt

microsoft ne yaparsa yapsın android ve ios pazarı kapmış bu saatten sonra ağzınla kuş tutsan anca kendine yaranırsın.

Tuzlayalim da kokmasinlar o zaman...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazların brick olma olasılığını %0'a indirmenin yolunu açıklıyorum;

Cihaza hard reset atın, telefonunuz tekrar kendi RM numarası ve operatör numarasına dönecektir. Böylece ileride cyan iseniz rahat rahat denim'i de alabilirsiniz. Hatta rahat rahat yeni TP sürümlerini de alabilirsiniz.

Bu sayede lumia 636'nın bilgilerinden kurtulmuş oluyoruz, kanıtı da burada.

Herkese iyi geceler. Brick olur diye korkan varsa artık rahat rahat yükleyebilir cihazına win10'u...

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 16 Şubat 2015; 1:39:32 >

• istediğiniz kadar liseli cevapları verin bu bana bağlı birşey değil adamların kitlesi belli bir anda devrim mi olacak sanıyorsunuz :) % 5 lik pazar payına zil takıp oynayan bir platformdan bahs ediyoruz burda, abartmanın bir anlamı yok.

ingilizceniz varsa alın okuyun biraz bilgi edinin

http://www.infoworld.com/article/2855039/windows-phone-os/windows-phone-heading-back-to-deaths-door.html
  • quote:

istediğiniz kadar liseli cevapları verin bu bana bağlı birşey değil adamların kitlesi belli bir anda devrim mi olacak sanıyorsunuz :) % 5 lik pazar payına zil takıp oynayan bir platformdan bahs ediyoruz burda, abartmanın bir anlamı yok.

http://www.infoworld.com/article/2855039/windows-phone-os/windows-phone-heading-back-to-deaths-door.html

Hocam senin yazdığın şey liseli diye tabir ettiğin düzeyde olduğu için mecburen bizde o düzeyde yazmak zorunda kalıyoruz. Hayır nasıl bir tepki bekliyordun ki kullandığı telefon WP olan kişilerin arasında?

Hala da devam ediyorsun aynı olaya...

• quote:

Orijinalden alıntı: Matakakula

Yeri burasi değil ama af buyurun iphone kullandım son 4 senedir sıkıldım plus satıp windows phone almak istiyorum siz ilgili arkadaslara şunu sormak istiyorum alınabilecek en iyi windows phone hangi modeldir ve yakın zamanda suan çıkmış olanlardan daha iyisi çıkacak mı (1-2) ay içinde.

Şu an 930 ve 1520. Belki bir sürpriz olur.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=102608776

• quote:

istediğiniz kadar liseli cevapları verin bu bana bağlı birşey değil adamların kitlesi belli bir anda devrim mi olacak sanıyorsunuz :) % 5 lik pazar payına zil takıp oynayan bir platformdan bahs ediyoruz burda, abartmanın bir anlamı yok.

Yahu seni buraya ceken ne ? Wp ismi bile yeter.. daha ne ???yükselişini cekemiyor musun?tamam gec kalindi ama, bi 10 sene sonra burada yazdiklarimi,yazilanlari unutma. .

Liseliymis :))) vallahi gece gece ne güldüm. .

• w10 yükleyenler acaba görüşmeyi kaydeden bir şeyler var mı ?
  • tamamda başlık öyle bir iddialı ki görende wp10 çıktığında bütün dünya hayretler içinde kalacak herkes elindekini satip wp10 alacak gibi bir hava verilmiş bende böyle birşey yazma gereği duydum. tamam iyi güzel çıksın rekabet artsın benim için sorun yok ama aslanın ağzından lokmayı almak kolay değil benim kastım o.
  • Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    tamam yazıyorum şimdi hayatta olursam 10 sene sonra dönüp bakacağım.
  • quote:

tamam yazıyorum şimdi hayatta olursam 10 sene sonra dönüp bakacağım.

Simdi anlastik :))

• Windows phone gelişmesini bende istiyorum. Ama 10 sene sonra Android ve ios kullandığımız bütün elektronik aletlere gelir. Kısacası 10 sene sonra Windows Phone 10 basan bir işletim sistemi çıkar

😀

• Bende şimdi nihayet lumia 920 telefonuma yüklemeyi başardım. İlk farkettiğim şey parmakla sürüklerken yazılar vss. wp8.1 e göre daha yumuşak kayıyor. Nihayet ms şu sorunu düzeltmiş diyebiliriz hala mükemmel bir akıcılık olmasada artık eskisi gibi rahatsızlık vermiyor. Sırf bu yüzden telefonumu satacaktım şimdi ömrü biraz daha uzadı : ))

İnsanlık için küçük bir adım ama wp için büyük bir adım : )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 kuranlar hiç bahsetmemiş. Windows 10'da market arayuzunde bir değişiklik var mı, oyunlar bolumu nasıl değişti mi, Xbox one oyunları başarımlar kısmında görünmüyordu, şimdi görünüyor mu? Bilgisayar teknik on izlemede Xbox uygulaması var peki telefon on izlemede bu yazılım gelmiş mi?

• 1 saate yakın telefonu kurcalıyorum L 920 telefonumda denemelerime göre...

Şarj su gibi gidiyor.
    Isınma sorunu fazla yok.
    Stabilitenin S si yok , devamlı donuyor.
    Fotoğraf bile düzgün çekemiyorsunuz kamera uygulamasında otofokus çalışmıyor.
    Galeride gezinirken devamlı kasılıyor , çoklu dokunmatikle büyütme küçükltme yaparken kasılıyor. Saçmalıyor vs..
    Hızlı kısayollarda sorun var , bazen donma yapıyor telefonu resetlemek zorunda kalıyorsunuz.
    Klavye düzgün çalışmıyor.
    Ayarlar kısmında bazı ayarlara giremiyorsunuz , bazı ayarların adı ama kendisi yok.
    Animasyonlarda takılmalar oluyor.
    Sürdürülüyor olayı kalkmış ama onun yerinede siyah ekranda bekliyorsunuz : ))
    Parmakla kaydırmalarda akıcılık 8.1 e göre gelişmiş daha yumuşak akıyor.
    Tarayıcı eskisine göre daha gelişmiş ama hala açılır pencere engelleme yok.

Yarın 8.1 e geri döneceğim , şuan kullanılabilecek gibi durmuyor . Eminim önümüzdeki günlerde yayınlanacak 2. sürümdede çok problemler olacaktır çünkü sistemde herşey birbirine girmiş.Bu zamana kadar bu kadar yapabilmişlerse mucize beklemeyin. Ancak 4. veya 5 . beta sürümünde sistem adam olur diye düşünüyorum. Kısaca şuanki haline göre değerlendirirsem 8.1e göre gelişme var ama bunun adını wp10 a diyecek kadar bir atılım göremedim. wp 8.5 denilseydi daha anlamlı olurdu.

• sorceress kullanıcısına yanıt
    MArket , oyunlar ve müzik tamamen aynı hiçbir değişiklik yok. Bu arada telefonu kapatıp açınca, eskisine göre daha hızlı açılıyor.

• Hocam telefonu sıfırladım güncellemeden sonra kendi internetimi kullanamıyorum.Wi fi harici bir işlem yapamıyorum.Hattım Turkcell problem ne olabilir? Erişim noktası bla bla telefonu kapatıp açın diyor fakat işe yaramıyor.Ne yapabilirim? @MR. H

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

Orijinalden alıntı: parberk9999

quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

Orijinalden alıntı: Silentscream12

Telefonu 1 gün kadar kullandım, bol bol şarj ettim, %100'de tutmaya çalıştım pili. Ara ara da reset attım. İlk başlarda %100 görünen pil resetten sonra %75'lere iniyordu. Su gibi de akıyordu pil. Şu anda pil oldukça stabil durumda. Kafasına göre inmiyor standby modunda. Kullanımda da akıp gitmiyor, çok yaklaştı win8.1'e kullanım olarak. Ne kadar ilginç ki kullanırken de ısınma sorunu neredeyse yok şu an.

Bu arada telefon lumia 925 32gb.

sırf şarj problemi yüzünden 925 almadım. şayet windows 10 ile dediğiniz gibi pil normal olur ısınma biter ise sizin adınıza sevinirim ama emekli bill den başlar yeni ceo satya abiye kadar ne kadar emeği geçen kişi varsa söverim. şimdiye kadar en çok beğendiğim cihaz 925 di kullanmak nasip olmadı. yerine 735 aldım.

920 yok muydu abi?

deşme yaramı kardeşim... servise verdim şarj problemi yüzünden. adamlar tamir etmişler demelerine göre sonra dmarket(hepsiburada) e göndermişler cihazı. yeni cihaz isteyince de yasal yollara başvurun dediler. devlet baba da sağolsun en az 6 ay sürüyormuş tüketici hakem heyeti işlemleri. çok güzel cihazı 920. artık iş sonuçlanana kadar ikinci el 735 aldım. çocuğa telefon alacaktım 525 o 600 e çıkınca bende ikinci el 735 aldım. yeni modeller çıkınca amiral gemi alıp 735 i oğluma vereceğim.
    920 i ne aklımdan ne imzamdan silemedim.

Geçmiş olsun...

• doğuştannicksiz kullanıcısına yanıt
    Servis ayarları isteyin Turkcell'den.

• quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

Hocam telefonu sıfırladım güncellemeden sonra kendi internetimi kullanamıyorum.Wi fi harici bir işlem yapamıyorum.Hattım Turkcell problem ne olabilir? Erişim noktası bla bla telefonu kapatıp açın diyor fakat işe yaramıyor.Ne yapabilirim? @MR. H

Vodafone da da aynı problem mevcutmuş, yeni erişim noktası tanımlayarak çoznuşler sorunu.

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.