Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir şey olmaz. w10 geldiğinde 8.1 e döner yükseltme yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

bir şey olmaz. w10 geldiğinde 8.1 e döner yükseltme yaparsın

Diyorum ya hocam, biliyorum geri dönülebildiğini. Ama sanki geri dönerken cihazım brick olacakmış gibi hissediyorum :D
  • Arkadaşlar Geribildirim yapmayı unutmayın.

Uygulama listesinden Windows Feedback uygulamasını kullanarak geribildirimde bulunabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulamalar ne halde arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silentscream12

quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

bir şey olmaz. w10 geldiğinde 8.1 e döner yükseltme yaparsın

Diyorum ya hocam, biliyorum geri dönülebildiğini. Ama sanki geri dönerken cihazım brick olacakmış gibi hissediyorum :D

işin garantisi yok tabi ama ben yıllardır bir çok telefona belki yüzlerce kez rom yükledim daha brick olan cihazım olmadı. sanada olmaz içini ferah tut. en azından cihazını doğru tanıyor.
  • Arkadaşlar 1 saatir uğraşıyorum ama yapamadım lütfen yardımcı olun.

Anlatılandaki gibi ilk önce belirtilen siteden sertifikayı telefona yükledim.
    Daha sonra wifi ağımdan belli ayaları yapıp insider programına girdim,
    İnsider programında yapı arattırınca bana fast slow diye 2 seçenek sundu. daha sonra fast seçerek aşağıdaki onay tuşuna bastım.
    Daha sonra karşıma çince yazılar olan onayla ve reddet kısmı geldi. Bu kısımda hiçbirşey yapmadan direkt wifi ayarlarına gidip oradaki arasunuyucu kapattım. Daha sonra yine insider programına girerek o belirttiğim ekranı onayladım. Karşıma bir ekran daha geldi , telefonunuzun ayarlar kısmından güncelleme arattırın diyordu. En son yine onat tuşuna bastım porgramdan çıktım.Ama bahsedildiği gibi telefon yeniden başlamadı. Bu aşamaları 5 kez arka arkaya yaptım ama telefon hiçbir şekilde yeniden başlamadı.,,

Bende telefonu ele yeniden başlattım daha sonra ayarlar kısımında telefon güncellemesi sorgulamayı yapıyorum ama herseferinde telefon güncel yazısı çıkıyor. Telefonuma nasıl wp10 yüklerim ? Teşekkürler , telefonum 920

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Arkadaşlar Geribildirim yapmayı unutmayın.

Uygulama listesinden Windows Feedback uygulamasını kullanarak geribildirimde bulunabilirsiniz.

Evet arkadaşlar işin en önemli kısmı bu ne kadar Feedback o kadar erken Windows 10.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• Hocam her zaman haklı oluyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 15 Şubat 2015; 23:31:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Arkadaşlar Geribildirim yapmayı unutmayın.

Evet arkadaşlar işin en önemli kısmı bu ne kadar Feedback o kadar erken Windows 10.

tabiki feedback çok önemli ama eylül den erken windows beklemiyorum açıkçası. içinizi karartmak istemem ama yapacakları şey çok güzel ama zor
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Bu sorun 920de yok höparlör sorunu var heralhe o telefonda

• O çat çut sorununu bir turlu duzeltemediler geri bişdirim yapalım bolca

• Hafıza sorununu recovery tool ile resetleyerek çözdüm. Eskiden şu Çin proxyleriyle güncellemeyi görebiliyordum ama şuan telefonunuz güncel demekte.

- Insider'da tekrar giriş yapıp yeniden başlatmayı denedim.

Çözümü bilen var mı? Cihaz 1320
  • mahmutuslu kullanıcısına yanıt
    Yapmışken şu yedeklemeyide yapalım.hala yedekleyemedim telefon bi.Dün yedekledim bugün sıfırladık cihaz,yeniden yedeklicem hop yine gitti yedekleme.Anlamak zor bu işletim sistemini
  • quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

Hafıza sorununu recovery tool ile resetleyerek çözdüm. Eskiden şu Çin proxyleriyle güncellemeyi görebiliyordum ama şuan telefonunuz güncel demekte.

- Insider'da tekrar giriş yapıp yeniden başlatmayı denedim.

Çözümü bilen var mı? Cihaz 1320

Naptın ne hocam,tek umudumuz sendin,1320ler içinde guncellemeyi gorebilen bi sen vardın
    Hocam Finlandiya romu atsana Bi öyle dene? 1520ye o şekilde kurmuştu bi arkadaş

• Beyler cihaz üzerine 10 yükleyerek büyük hata yaptık bence.

http://forums.mydigitallife.info/threads/59033-DISCUSSION-Windows-10-Technical-Preview-January-build-(9926)/page145?p=998595&viewfull=1#post998595

Buyrun şu elemanın bana attığı cevaba bakın. Senin şimdi 10 yüklediğin cihaza birde yanında 636'ya özel firmware geldiyse cihazın pert an itibariyle diyor.

10'dan geri dönmüş arkadaşlar rica etsem cihazının hakkında ve ekstralar kısımlarını kontrol edebilirler mi? Firmware'leri TR ve kendi cihazlarına mı ait, yoksa eski haliyle mi kalmış(windows 10'daki hali).

Eğer öyle kaldıysa cihazların çöpe dönüşme ihtimali var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 16 Şubat 2015; 0:21:46 >

• Sormayin ya recovery tool ile sifirlayip denemek istedim hafiza sorunu icin. İyi guzel oldu sistem hafizasinda yer acildi da simdi de guncel diyor

• Yok öyle birşey, eğer ki varsada rom atarsın olur biter. Ben w10dan rom atarak geri döndüm fabrika çıkışı telefon bildiğin. Hiçbir sorun yok

• microsoft ne yaparsa yapsın android ve ios pazarı kapmış bu saatten sonra ağzınla kuş tutsan anca kendine yaranırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orienttt

microsoft ne yaparsa yapsın android ve ios pazarı kapmış bu saatten sonra ağzınla kuş tutsan anca kendine yaranırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 16 Şubat 2015; 1:07:58 >
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.