Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    Ben gümledim. O da şansızlık eseri. Recovery tool çalışmayı durdurmuş güncelleme yarıda kalmış, şimdi de kurtaramıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucuklukahve

Ben gümledim. O da şansızlık eseri. Recovery tool çalışmayı durdurmuş güncelleme yarıda kalmış, şimdi de kurtaramıyorum

Geçmiş olsun kardeş. İnşallah düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenmeyen beğenmez. Mesela ben beğenmedim. Beğenmediğim şey henüz tamamlanmamış hali veya özellikleri değil, tanıtım videosu. Çok daha ilgi çekici ve profesyonel bir biçimde hazırlanması gereken bir tanıtım videosu bu denli sıradan ve belirsiz olmamalı. Microsoft, Google'un peşinden daha çok koşturur böyle giderse...
  • Recovery tool'dan kurtarmaya çalışırken kurtarma işlemlerini yaptım ancak, işlem başarısız oldu, bu yazılım paketi bu telefonda kullanılamaz gibi bir hata verdi. Son çare garantiye vereceğim, olmazsa elveda arkadaşlar En güzel ve sorunsuz güncellemeler sizinle olsun.

Bilgi alışverişine yardım eden herkese ve başta Mr.H'a teşekkürlerimi sunuyorum. İnsanlara yardım etmek güzel şey ve siz de güzel insanlarsınız. Kendinize iyi bakın
  • Müstahak size. İki üç hafta sabredemediniz değil mi? Aceleniz ne sistem betanında betasındaymış üstelik. Değdi mi telefonlarınızı bu hale getirmenize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolsten kullanıcısına yanıt
    L925 tıkır tıkır çalışıyor, sıkıntı da çıkmadı.
  • sucuklukahve kullanıcısına yanıt
    Hard reset attınız mı peki?
    Hocam sizin durumda ki telefonlar için recovery tools yetersiz kalıyor. Nokia Care Suite ile flash atmayı denediniz mi ? Telefonu titretmeniz yeterli olacaktır.
  • Hocam kime ne oldu Allah aşkına? Herkes sorunsuz bir şekilde kullanıyor, o da benim talihsizliğilim betayla alakası yok

---

Hocam şu an recovery tool'dan kurtarmaya çalışıyorum deniyorum tekrar tekrar, daha denemedim de olacak gibi değil hard reset ile.

@x-calibur
  • quote:

Recovery tool'dan kurtarmaya çalışırken kurtarma işlemlerini yaptım ancak, işlem başarısız oldu, bu yazılım paketi bu telefonda kullanılamaz gibi bir hata verdi. Son çare garantiye vereceğim, olmazsa elveda arkadaşlar En güzel ve sorunsuz güncellemeler sizinle olsun.

Bilgi alışverişine yardım eden herkese ve başta Mr.H'a teşekkürlerimi sunuyorum. İnsanlara yardım etmek güzel şey ve siz de güzel insanlarsınız. Kendinize iyi bakın

En fazla 2 hafta sonra geri gelicen sanırsın temelli gidiyor

----

@coolesten

Şuana kadar sadece yukarıdaki arkadaşın cihazının yazılımı ölü vaziyete geçti bunun sebebi de daha betayı dahi kurmadan cihazına sıfır rom yuklerken programın hata vermesi.

Telefonların geldiği bir halde yok. Arkadaşın telefonuna dead flash yontemi ile yeni rom yuklenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 15 Şubat 2015; 21:46:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• NCS'yi kuramadım bilgisayara, öncesinde bir şey kurulmasını istiyor, link veriyor kuruyorum, sonra kurduğum halde tekrar istiyor, bilgisayarı yeniden de başlattım üstelik.
    Hangi işletim sistemi yüklü ? Ayrıca NCS'nin hangi sürümünü indirdiniz ?
  • Win 7 64 bit. 5.0 sürümünü kurdum NCS'nin.
    Kurmanı istediği şey NET FrameWork mü acaba ?
  • Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86): bunu kurmak istiyor, link veriyor, kuruyorum, internetten de kurdum hatta olmadı yine.
    Hocam bir SS verebilecek misin ?
  • quote:

Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86): bunu kurmak istiyor, link veriyor, kuruyorum, internetten de kurdum hatta olmadı yine.

C++ ın 64 bit sürümünü yüklemeyi deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öneriniz için teşekkürler, 64 bit yüklüyordum zaten en başından beri. Olmuyor maalesef. Neyse, ben W10 konusunu çok meşgul ettim, daha fazla konuyu dağıtmayayım
  • Hocam iyi kötü yükledikte şimdi windows 10'u.

Cihazın ülkesi HK yani hong kong görünüyor şu anda
    Yine cihazım lumia 636 olarak gözüküyor
    Firmware kısmında ne denim, ne de cyan yazıyor. Boş o renkli yazı kısmı :D
    Bilgisayara bağlayınca lumia recovery lumia 925 olduğunu görüyor ve firmware güncellemesi öneriyor.(Cyan)

Şimdi cihaz bu halde yani. İleride sıkıntı çıkarmı bizim asıl cihaza w10 gelince ve o sürüme geçmeye çalışınca, ya da geri dönmek isteyince 8.1'e. Sanki cihazım elden gitmiş gibi hissediyorum yeminle :D
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.