Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 14.Hafta | Beşiktaş - Akhisar Belediyespor | 21.12.2014 | 19.00 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
2
Favori
9.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam beyler ortak kara aldığımıza göre bilic'e söylüyorum kerim - töre değişikliği yapsın .Arıyorum
  • Gökhan girerse maç 20 dakika da biter.
  • Töre girse ne olacak aynı Kerim gibi gereksiz çalımlara girip pas veremeden kaybedecek.
  • Kerim'in futbol zekası sıfırın altında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerim gökhanın bize geldiği ilk sezon gibi doğru şeyi düşünüyor ama uygulamakta geç kalıyor kaçan oyuncuyu görüyor ama pası atmakta 2-3 saniye geç kaldığı için oyuncu ofsayta düşüyor veya boştaki oyuncuyu adam geliyor kapatıyor vs töre bunu yarım devrede aşmıştı kerimde 1,5 sezon oldu daha aşamadı bunu ama yapacak inşallah çok güveniyorum kerime
  • Gökhan ve Demba Ba nın aynı anda olmayışı Sosa yı da bir hayli etkiliyor
  • Bu sene şampiyon olur muyuz bilinmez ama şu anda Türkiye'nin en hırslı, azimli ve inançlı futbolunu açık ara Beşiktaş oynuyor.

Tek eksiğimiz bazen aktif dinleme de yapmamız gerekiyor. Biz hep "Allah Allah" modundayız..
  • Cenk Tosun'un bitiriciliği iyiymiş baya bilmiyordum. Ancak bazı pozisyonlarda bencilleşiyor pas vermek yerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eblkn

Gökhan ve Demba Ba nın aynı anda olmayışı Sosa yı da bir hayli etkiliyor

Aynn.
    Pas verecek adam kalmıyor.

• Bazı arkadaşlar Sosa ya berbat demiş başka maç mı seyrediyorlar anlamıyorum onun orta sahada yaptığı pres sayesinde bu kadar iyi oynuyoruz. Adamın gol atması içinde ara pası yada adam akıllı pas verecek kimse yok. Şu oyunu sadece gole göre değerlendirmeyin arkadaş.

Bu arada İsmail ve Kerim kötü oynuyor. İsmail zaten klasik ismail kalas geldi kalas gidecek.
  • Çıkması gereken Kerim değil Sosa. Tahammül edemiyorum ben bu adama, yaptıklarının aynısını İsmail falan yapınca ana bacı gidiyorsunuz. Adı Sosa olunca ses çıkartmyorsunuz. Sosa > Töre değişsin, Kerim ortaya geçsin. Duruma göre 60-65 gibi Kerim ile de Oğuzhan değişir.
  • şimdi sosa nın yerine oğuzhan olsaydı oyunda hiç bir topa ayağını sokmayacaktı bir dünya kontra yicektik
  • Beyler farkında mısınız konuda hiç diğer takım tarafları yok ya da şu seri eksileyen arkadaş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeanne dArc

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Orijinalden alıntı: Jeanne dArc

Bu Jose Sosa yi bi tek ben mi begenmiyorum acaba??

Evet

Hocam hakkaten neyini begeniyosun mesela??

Düşüncesini korkmadan oynaması bile benim için yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus II

Çıkması gereken Kerim değil Sosa. Tahammül edemiyorum ben bu adama, yaptıklarının aynısını İsmail falan yapınca ana bacı gidiyorsunuz. Adı Sosa olunca ses çıkartmyorsunuz. Sosa > Töre değişsin, Kerim ortaya geçsin. Duruma göre 60-65 gibi Kerim ile de Oğuzhan değişir.

git kadın voleybolu izle birader
  • sosa kötü diyen olmuş .Kime pas atsın adam .Paslaşacak adam mı var ? Kerimi çıkar töreyi al .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

Beyler farkında mısınız konuda hiç diğer takım tarafları yok ya da şu seri eksileyen arkadaş :D

Seri eksileyenin ödevi falan vardır yarına.2 gündür mesaide tabi forumda, buraya vakti kalmadı.
  • Rize maçını mı izliyorsun
  • Atiba'nın bir top çalışı vardı. Jeneriklik hareket resmen.
  • Serdar'ın maşallahı var

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.