Şimdi Ara

Superonline ADSL için modem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar iyi forumlar.Bulunduğum ilçede fiber olmadığı için adsl kullanmaktayım.Yaklaşık 4 sene önce yeni abonelik yaptığımda bana verdikleri Huawei HG 658 V2 modem, 1 aydır akşamları 8-12 arası ping yapmaya başladı.Yapmaya başladı diyorum çünkü bu sorunun çözümü için bir çok şey yaptım ancak sadece farklı modem denemek işe yaradı.Yine de 1-2 gün daha stabil mi diye deneyeceğim.Lafı uzatmadan, ben modemde usb girişi vs. çok aramayan bir insanım, oynadığım oyunları modem yüzünden oynayamayınca yeni modem arayışına girdim.Şu anlık aklımda olan modemler ASUS DSL N16, ASUS DSL-AC750.Yalnız N16'ya daha yatkınım çünkü 400 beni zorlayabilecek bir fiyat.Bu modemler hakkındaki fikirlerinizi veya varsa başka modem önerilerinizi merak ediyorum, yardımcı olursanız sevinirim.reverse image search email checker port checker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DembeGomes -- 15 Kasım 2019; 6:38:29 >

• O bütçede alabileceğin en iyi cihaz budur ve broadcom chipsetine sahip olduğu için Asus gibi Mediatek chipsetli modemlerden çok saha stabil çalışır.
    https://www.vatanbilgisayar.com/tenda-v1200-300mbps-867mbps-vdsl2-kablosuz-ac-4-port-adsl2-modem.html#yorumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.