SATILDI

Satılık ASUS GTX 760 DCII (Referans ilanıdır)

Kart @zgrygn nickli arkadaşa satılmıştır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SATILDI Phenom II x4 965 BE

Ürünün garanti süresi bitmiş olup. Sadece işlemci şeklinde satılacaktır. Kutu ve fanı mevcut değildir. İşlemci C3 revizyondur. Voltaj arttırmadan 3.8 ghz de sorunsuz şekilde çalışabiliyor. Gerekmediğinden dolayı stok değerlerde kullanılmıştır.

Temsili Foto

Fiyat: SATILDI

Kargo alıcıya aittir.

SATILDI

[SATILDI] MSI Twin Frozr II/OC Hd6950 2GB ***Shader Mod***

Merhaba, yaklaşık 1,5 yıl önce forumdan @metal_my666 nickli arkadaştan aldığım kartımı satmaya karar verdim. Fatura tarihi 22 / 04 / 2011 dir ve garantisi bitmiştir. gtx670, gtx760, gtx7950 tarzı bir karta geçmek istediğim için satmaktayım. Full kutudur. Fatura mevcuttur. Şuanda kasamda takılı ve kullanımdadır. Garantisi bittiğinden fan bölümü çıkarılıp detaylı bir biçimde temizlenmiştir. Boşta 35-40 C arası Yükte 70-75 arası gezmektedir. Bir defaya mahsus yapılan oc denememde 960-970 mhz lerde rahatlıkla çalışmaktadır. Battlefield 4 Multiplayer oyunda high detaylarda 40-60 fps arası. High-Medium karışık FXAA x2 ayarlarında 55-70 fps arası performans vermektedir.(Çözünürlük 1600*900)

Mod olayına gelirsek. Msi bu kart modelini bios anahtarı olmadan çıkardı. Yani 1-2 bios seçeneği yok. Ama yinede bios atarken herhangi bir sorun yada engelle karşılaşılmıyor. Tarafımca hd6950 biosunun sadece shader açılmış mod biosu atılmıştır. İsteyene stok bios veya 6970 bios atılarakta gönderilir. Bu konuda bilgi almak isteyenler pm den ulaşabilir yada forumları inceleyebilirler.

Gpu-Z Ekranı

Satın aldığım konunun linki: http://forum.donanimhab...474/f_//tm.htm#61558474

Kartın sitedeki tanıtım sayfası: http://tr.msi.com/produ...0-Twin-Frozr-II-OC.html

Fiyat: SATILDI

11.01.2014 tarihine kadar Vasily123 e rezervedir.

Kargoyu alıcı öder. Yurtiçi kargo ile %25 indirimli gönderim yapabilirim.

SATILDI

SATILDI TP-LINK 12 DBI WiRELESS ANTEN 50Tl >> 45TL>>40TL İNDİRİM

Ürün forumdan alınmıştır. Bullet2hp nin yanında satıldığı için aldım.(Yani normalde satılmıyor ama forumdaki arkadaş o şekil satıyordu bende aldım.) Satma nedenim kullanıcağım yerin bu antene uygun olmamasıdır. Anteni çin malı dandik dbi si abartılmış antenlerle karıştırmayın. Bağlantı tipi N tipidir yani usb adapterlere uymaz. Fakat 8 liraydı sanırsam bir dönüştürücü alırsanız. Usb adapterinize çığır atlatmış olursunuz.

Yurtici kargoda %25 indirimli gonderi yapilir.

Fiyat: 50TL >> 45TL >> 40TL

SATILDI

Sapphire Hd 4670 1gb 80 TL==>70 TL

Kart sorunsuz çalışmaktadır. Çalışan sistemden çıkarılacaktır. Hiç bir şekilde overclock yapılmamıştır. 2 yıl kadar önce vatan bilgisayardan alınmıştır. Garantisi sona ermiştir. Kartın performansı ile alakalı videoları youtube tan izleyebilirsiniz. Bu arada büyük fanı sayesinde ısınma problemide yoktur

Fiyat: 80 TL==>70 TL
doguking' e satılmıştır

Fotoğrafları telefonla çektiğim için fazla net değil mazur görün

Sayfa 1 2 3 4 5

Dükkan Sahibi Hakkında

Pulmicort

İsim: Emre YÖRÜK
Katılım zamanı: 27 Kasım 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 30 Ekim 2014; 13:10:41
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: -SATILIK- Core 2 duo e6550 , 2.33 ghz 110==>100tl
Alıcı: KacoKari
Tarih: 11 Mayıs 2010; 12:09:40
Yorum:güvenilir bir arkadaş referansı olmadıgı için önce ürünü gönderdi elimize gecti ürün sorunsuz calış
Genel Puan:      
Ürün: 1 GB 667 Mhz DDR2 Ram 25 lira (Referans için-Satılmıştır)
Alıcı: ilkaycvs
Tarih: 11 Mayıs 2010; 14:40:12
Yorum:çok iyi niyetli ve anlayışlı bir arkadaşımız..ben çok memnun kaldım..
Genel Puan:      
Ürün: Satılık K750i (Referans için)Satılmıştır
Alıcı: alyanki
Tarih: 11 Mayıs 2010; 14:46:04
Yorum:Gayet iyi bir arkadaş.Sorunsuz şekilde aldım ürünü.
Genel Puan:      
Ürün: 1gb 667mhz ddr2 kingston ram sadece 25 lira Kargo bedava.
Alıcı: Korgeneral
Tarih: 11 Mayıs 2010; 16:48:22
Yorum:Temiz ve sorunsuz alışveriş oldu.Güvenilir bir arkadaşımız. Teşekkür ederim :)
Genel Puan:      
Ürün: Hotfile hesabım satılık ( Paypal, PttBank )
Alıcı: yeteryayeter
Tarih: 11 Ekim 2010; 19:35:04
Yorum:Sorunsuz bir alışverişti.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

2.110