@Ontes 
oyuncu
En az 100 Oyun Bölümü Mesajı Yazdı
yüzbaşı
"yüzbaşı": Geleneksel rütbe sistemi koşulları geçerlidir.
Diğer rütbeleri gör

Yüzbaşı
23 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Fırsat Ekle
Hakkında
Meslek: Amatör Editör
İlgi Alanları: Oyun oynamak, incelemek, haber yazmak, video çekme
Forum İmzası:
Hakkımda:
Herkese merhabalar arkadaşlar size biraz kendimi tanıtmak istiyorum. Benim ismim Onat, 19 yaşındayım İstanbulda yaşıyorum. Tam bir asosyalim. PC ve Konsol başında sabahlaya sabahlaya 110 kilo oldum gözlerim 7 numara bozuk, tam bir nerd' üm yani. 1997 senesinden beri bu durum böyle. 1993 te doğdıpumu göze alırsanız nasıl bir oyun delisi olduğumu anlarsınız. Espirili bir yapım vardır ciddi editörlerden değilimd... Aa doğru ben amatör olarak Editörlük yaptığımdan bahsetmedim. Evet arkadaşlar eskiden tartışıp ayrıldığım bir site vardı orda editörlük yapıyordum, çıkan oyunları inceler, videolar çeker, haber yayınlar, rehberler yazar..... daha anladınız siz klasik editör işleri yapardım. Bitti artık, şu an boştayım ve incelemelerimi BSC forumunda yazmaya devam edeceğim. İlerdeki OyunTube projemden şu anda bahsetmek istemiyorum, çok emek vereceğim o projeye. Kendimi tanıtmakta rezilim bunu da şimdi anladım. Her platforma sahibim mesleğim (gelecekteki mesleğim) den dolayı. PC,PS3,Xbox,Wii,3DS her yerde mevcudum. Spor ve Starteji ve yarış hariç tüm oyunları oynarım. Neredeyse tüm oyunları bitirmişimdir, tüm oyunlarada sahibim. Bazı oyunları farklı platformlara 2-3 kere alıyorum örneğin bf3 hem pc de hem xboxda hem ps3 te var, mw3 te öyle, mw3 Wii de bile var düşünün :). 3-4 sene sonra sağlam bir sitede editörlük yapmak istiyorum. Eridnç abiye başvurdum bsc de yapmak için beni steamde engelledi. Ama adam da haklı ben çok gevezeyimdir, saygı duyarım meşgul bir insandır bende sildim onu başına fazlalık olmiyayım diye. Ama hala onu çok severim, sayarım bunu okuyorsa duysun. En sevdiğim oyun tarzı FPS olsada kesinlikle en sevdiğim oyun bebekliğimdne beri Street Fighter dır. Hatta editörlüğüm için incelemek için oynamadığım tek oyunda SSf4 diyebilirim. 2900 saat playtime ım olmasından anlarsınız herhalde. :) Herkese bol oyunlu, huzurlu para dolu bir yıl diyorum. :)

Steam:http://steamcommunity.com/id/editorontes
XboxLive: bftrGLaDOS
PSN: IcliKofte
Sistem ve Tercihleri
LOL
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 295
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.964 (Bu ay: 294)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 258 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.