Profil Özeti
gökhangüney
Gerçek AdGökhan Güney
Doğum Tarihi11 Temmuz ****
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[sizer=red]Oyun Odası: Assassin's Creed: Revelations Özel başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
alt yazı inş olur bizim için istanbul dışında ayrı bi çeken özelliğide bu olur ....video için teşekkürler... Mesaja git »
AC: Revelations'tan Multiplayer Videoları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
multiplayer modu brotherhood dan keskin bi şekilde ayrılmıo zaten beni daha cok istanbulda gecicek olması ve türkce olma ihtimali beni cok heycanlandı... Mesaja git »
Red Dead Redemption: GOTY Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış...beyler bırakın herkesin zevki kendine ayrıca burda konsolları destekleyen aklı başında insanla... Mesaja git »
Driver: San Francisco'dan Multiplayer Tanıtımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
driver ın kendine özgü bazı farkları vardı onlarıda yoketmişler...... Mesaja git »
[sizer=green]Assassin's Creed: Embers - Trailer başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
güzel bi animasyon olur ama assasin's creed ten cok güzel film olur acaba bunun üstünde bi çalışma var mı ?... Mesaja git »
Saints Row 3'ten 8 Dakikalık Çılgın Bir Video başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
zaten oyunun amacı yüksek kalitede görsellik değil coğu oyunda olmayan aksiyon eğlence bunuda göstermiş....... Mesaja git »
Red Dead Redemption İçin Yine Bedava DLC Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
benim 100 arkadşmdan bi tanesi orjinal oyun alıordur oda yılda bi kere ...neden almıyolar parasal sebeplerden ! diceksniz o kadar kampanya yapılıo kar... Mesaja git »
PES 2012: Futbolcu Kontrolünde Son Nokta başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
bütün oyunları kıyaslayıp sonrada vay efendim bu naparsa yapsın satmaz diğerini asla geçemez sanki rakip firmalarda çalışan kişiler gibisiniz hep yıkı... Mesaja git »
Battlefield 3'te 10 Co-op Harita Olacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
iyi ki codmw3 ve bf3 warda rekabetten müthiş şeyler ortaya cıkıo... Mesaja git »
Araplardan Uncharted Benzeri Oyun Duyurusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
ya beyler hemen milliyetçi duygularınız kabarmasın oyunun kimin yaptığı belli derece önemli sonuç olarak ürün olarak ortaya ne konulduğunu tartışmak g... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.074