Bunlarla Giriş Yapın: Facebook DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
otorobot
Gerçek AdSemih Ertan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Civilization VI'dan İlk Bilgiler + Ekran Görüntüleri başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Grafikler kötü... Mesaja git »
güzel görünüyo... Mesaja git »
Fallout 4: Wasteland Workshop DLC'sinin Çıkış Tarihi ve Videosu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bethesda fallout ruhunu bitirdi. New Vegas Frontier'i bekliyorum artık.... Mesaja git »
Fallout 4 serinin en kötüsüdür. (tactics'i ve BoS'u saymıyorum yan oyun) Gerçekten çok daha büyük şeyler bekliyordum, fos çıktı. Ah nerde eskilerin k... Mesaja git »
2015'te Oyun Basınında En Çok Konuşulan Oyunlar Ortaya Çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaş troll galiba... Mesaja git »
The Elder Scrolls Online'a Thieves Guild Temalı DLC Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bethesda Skyrim'i yaptıktan sonra kafayı yedi önce bu sonra fallout 4 işi batırıyorlar. Hem elder scrolls online hemde fallout 4'ü yok sayıp eski hall... Mesaja git »
Fallout: New Vegas Yapımcısı Yeni Fallout Yapmak İstiyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Fallout 4 non canon sayılsın bundan sonraki tüm falloutları obsidian yapsın çünkü bethesdanın elinde ziyan oluyor canım seri 3 fena değildi ama 4 gerç... Mesaja git »
bence de güzeldi abi her oyun farklı palet kullansın ama hep aynı gitmemesi iyi... Mesaja git »
2.500 Gnome, Orc Başkenti Orgrimmar'ı Bastı başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
tüm kanser çeşitlerini farkındalık yapsınlar arkadaşım bu öldürüyoda diğerleri yaşatıyomu... Mesaja git »
Need for Speed'in Yapım Aşaması Tamamlandı! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Varya pcye geç çıkarma işi olmasa konsollar ne yapacak merak ediyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078