@Zebercet 
konu açıcı
En az 500 Konu Açtı
çok beğenilen
En az 2.500 Beğeni Aldı
müdavim
En az 10.000 Mesaj Yazdı
vefalı
En az 50 Mention'ı Yanıtladı
+4
4 diğer rütbeyi gör

Yarbay
07 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 1472 (Bu ay: 15)
Fırsat Ekle
Hakkında
Forum İmzası:
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Hakkımda:
''Bu devir, sıradan insanın en parlak zamanı; duygusuzluğun, bilgisizliğin, tembelliğin, yeteneksizliğin, hazıra konmak isteyen bir kuşağın devridir. Kimse bir şeyin üzerinde durup düşünmüyor. Kendisine bir ülkü edinen çok az. Umutlu birisi çıkıp iki ağaç dikse herkes gülüyor: "Yahu bu ağaç büyüyünceye kadar yaşayacak mısın sen?" Öte yanda iyilik isteyenler, insanlığın bin yıl sonraki geleceğini kendilerine dert ediniyorlar. İnsanları birbirine bağlayan ülkü tümden yitti, kayıplara karıştı. Herkes, yarın sabah çekip gidecekleri bir handaymış gibi yaşıyor. Herkes kendini düşünüyor. Kendisi kapabileceği kadar kapsın, geride kalanlar isterse açlıktan, soğuktan ölsün, vız geliyor.'' -Delikanlı, Fyodor Dostoyevski

''Vaktiyle onların arasına karışmıştım; başkalarını taklit edeyim dedim. Baktım, soytarıya dönmüşüm. Adına zevk dedikleri her şeyi denedim; gördüm ki başkalarının zevki bana yaramıyor. Her yerde, her zaman yabancı olduğumu hissettim. Diğer insanlarla aramda en ufak bir ilgi dahi yoktu.''
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 14 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15.983
İkinci El Bölümü Mesajları: 299
Konularının görüntülenme sayısı: 72.293 (Bu ay: 1.469)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.974 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.