Profil Özeti
maxpayne1975
Gerçek AdMelih Mitrani
Doğum Tarihi22 Temmuz ****
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Grand C4 Picasso İlk sürüş izlenimi.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhaba Sevgili Dostlar, 2010 model 5 kişilik dizel otomatik vites Picasso sahibiyim. Dün aracı kullanırken kötü kokular ve sesler gelmeye başlad... Mesaja git »
selam dostlar, N8 sahibiyim. navigasyonda sürüş rehberi olarak türkçe-sokak adlarıyla seçeneği bulunuyor mu ? N8 decanlı trafik durumu gözükü... Mesaja git »
selam dostlar, arama ekranında T9 rehber çalışıyor mu ? yani demek istediğim şu: aramak istediğiniz kişinin ilk harflerine bastığınızda o kişin... Mesaja git »
[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5" WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Nokia Lumia 920 http://press.nokia.com/wp-content/uploads/mediaplugin/photo/reso/600-nokia-lumia-920-yellow-front.jpg Sistem Özellikleri OS: ... Mesaja git »
bugün cihazı turkcellde biraz denedim ama navigasyon programında ses yüklü değildi, sesleri indirmek istediğimde ingilizce vs var ama türkçe yoktu. ... Mesaja git »
telefonu satın alan tüm arkadaşlar hayırl olsun güle güle kullanın. ufak bir ricam olacak satın alan arkadaşlardan. ben qwerty klavye kullanmaktan... Mesaja git »
Değerli Dostlar, 47 LW570S sahibiyim. İlk sayfada belirtildiği şekilde Tv'yi internete laptopun internetini paylaştırarak LAN kablosuyla bağ... Mesaja git »
Değerli Dostlar, 47Lw570S sahibiyim, 3000 TL gibi bir fiyata almıştım. Bir arkadaşım 3D özellikli LG 50'PZ250 modelini (plasma) yaklaşık 1700 T... Mesaja git »
Selam Dostlar 47 lw570S sahibiyim. Teknosa ile Dsmart deneme paketim var, Dsmart cihazı taktılar. HD kanallar gerçekten keyif veriyor. Mâlum... Mesaja git »
Değerli Dostlar, PC'yi TV'ye bağlayıp windows media player kullanarak 3D SBS filmler izliyorum ancak srt altyazı seçince 3 boyutluda düzg... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.125