@JasoNBuraK 
konu açıcı
En az 250 Konu Açtı
çok beğenilen
En az 250 Beğeni Aldı
müdavim
En az 10.000 Mesaj Yazdı
takdirci
En az 1.000 Beğeni Verdi
+5
5 diğer rütbeyi gör

Yarbay
25 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
31 üye
Görüntülenme
Toplam: 205 (Bu ay: 3)
Fırsat Ekle
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
5000 Liralık İşlem Hacmi
Alışverişlerim :
miralay__ (Snopy Direksiyon Seti Satıldı)-----dbaggio (Psp Slim Satıldı)----- marshaltr (Sony Handycam ile Harici Harddisk Takas Edildi)-----dijitalarts (Masaüstü Ram Sattım)----- muhtar5 (Arızalı Lcd Monitör Sattım)----- laststate (Notebook Rami Aldım)----- hhg (320gb Harici Harddisk Sattım)----- veribilgisayar murat (3 Adet Laptop Sattım)----- lacrymatoire (Acer Ferrari One aldım)----- CihatEMLİK (Datron Notebook Sattım)----- jettem (Lenovo Notebook Sattım)----dragonstory(iPod Touch Aldımx2)----ucuzelektronik (Nokia 3510i Sattım)----wehby (Nokia 1200 Aldım)----We are Oscar Mike (iPod Touch Sattım)----redbloodedman (Bodyguardz Aldım)----happychild (iPod Touch Sattım)----u.s.b.3 (Acer 5740G Notebook Sattım)----Yengec1907/saygi/ftwda (iPhone 5 Bodyguardz Sattım)

Sorunlu Alışveriş:
makovad (Nokia 8800 Aldım)
Sorunlu cihaz satıp arkasına bile bakmadan kaçtı. Sözünü tutmadı...
Hakkımda:
Alışverişlerim : miralay__ (Snopy Direksiyon Seti Satıldı) dbaggio (Psp Slim Satıldı) marshaltr (Sony Handycam ile Harici Harddisk Takas Edildi) muhtar5 (Arızalı Lcd Monitör Sattım) laststate (Notebook Rami Aldım) hhg (320gb Harici Harddisk Sattım) dijitalarts (Masaüstü Ram Sattım) veribilgisayar murat (3 Adet Laptop Sattım) lacrymatoire (Acer Ferrari One Aldım) CihatEMLİK (Datron Notebook Sattım) jettem (Lenovo Notebook Sattım) dragonstory(iPod Touch aldımx2) ucuzelektronik (Nokia 3510i Sattım) wehby (Nokia 1200 Aldım) We are Oscar Mike (iPod Touch Sattım) redbloodedman (Bodyguardz Aldım) happychild (iPod Touch Sattım) u.s.b.3 (Acer 5740G Notebook Sattım) Yengec1907/saygi/ftwda (iPhone 5 Bodyguardz Sattım) Sorunlu Alışveriş: makovad (Nokia 8800 Aldım) Sorunlu cihaz satıp arkasına bile bakmadan kaçtı. Sözünü tutmadı...18f2bb69ef09544555ec2166a5056ce5B.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Netbook
Otomobil
Opel Astra F
Mobil cihaz
iPhone 5
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Beşiktaş
World of Warcraft
World Of Warcraft
Steam
Steam
TV
LG
Klima
Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
Creative
Tablet
iPad
Notebook
Toshiba
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 22.151
İkinci El Bölümü Mesajları: 597
Konularının görüntülenme sayısı: 36.744 (Bu ay: 691)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 882 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.