Profil Özeti
fatih88
Gerçek AdFATİH SAİD SEKİN
Doğum Tarihi28 Mart 1988
Mesleköğrenci
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XP Özellikleri *****ACELE**** konusunu başlattı (9 yıl önce)
Arkadaşlar bana Win Xp hakkında genel bir bilgi lazım...Word olabilir , link olabilir varketmez...Yeterki dönem ödevimi verebileyim...yanlız kısa olma... Mesaja git »
: RapidShare ????Sorun nerede?? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Hayır tabi ki 15 kere indirmeidm...Ya bu bi dosya için değil hepsine böyle b hata veriyo..Ya bi de kusura bakmayın iki kere topic aşmışım ama kasten d... Mesaja git »
RapidShare ????Sorun nerede?? konusunu başlattı (9 yıl önce)
Ya arkadaşlar RapidShare'de bi sorunum var...Upload edilmiş dosyaların hiç birini indiremiyorum...Hata bu nedendir acaba bi fikri olan var mı ? Y... Mesaja git »
RapidShare ????Sorun nerede?? konusunu başlattı (9 yıl önce)
Ya arkadaşlar RapidShare'de bi sorunum var...Upload edilmiş dosyaların hiç birini indiremiyorum...Hata bu nedendir acaba bi fikri olan var mı ? Y... Mesaja git »
: 30 V 2 A devre şeması??? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
mail adresi aşığada yazdım önemli değil 0- 30 volt 3 A olur ....işime yarar..karışık olması önemlideğil çözmeye çalışırız artık.... fsekin... Mesaja git »
: 6800 Mikro işlemci !!!!!!Acil yardım cumartesi sonnn!!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
DT 6802 ?????... Mesaja git »
: 30 V 2 A devre şeması??? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
yo hayır istediğim sadece devre şeması ...ama sabit değil 0 - 30 V 2A ....... Mesaja git »
30 V 2 A devre şeması??? konusunu başlattı (9 yıl önce)
Başlıktada dediğim gibi 30 V 2 A devre şeması nerede bulabilirim..yardımlarınız için şimdiden teşekkürler........ Mesaja git »
: 3. Web sitem... www.menba.org başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Kardeşim ellerine sağlık böyle bi site yaptığın için seni tebrik ediyorum.İnşallah yaptıklarının devamı gelir mükemmel bi konu seçmişsin...Sanal alemd... Mesaja git »
Teknik Yardım: http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=2868156... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

İmza
Bir programcının parmaklarının ucunda imkansız diye bir şey yoktur! Azim+Sabır=Başarı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.047