Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Profil Özeti
Achina
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi5 Ekim 1977
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Casper Via T8 hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Turkcell den ben de aldım Gps calışmadı. Gps var mı bu alette... Mesaja git »
[AFET,TATIL,UYARI] EFSANEYI YASAMAYA BASLARKEN !! başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
İstanbul tatil... Mesaja git »
Onedrive 100 GB Hediye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
www.bing.com/rewards bu adresten onedrive 100 GB hediye ediliyor. Ancak girdiğimizde sizin ülkeniz/bölgeniz için geçerli değil diyor. Bilen biril... Mesaja git »
SAMSUNG Galaxy S2 I9100 KULLANICILAR KULÜBÜ(Stock TR JB Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hepimizden razı olsun. Düzeldi mi peki?... Mesaja git »
Dell Venue 7'' 8 GB Tablet - 229,90 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
Gezerken gordum - Bilenler Asus176cx ile karsilastirma yapip degerlendirsinler. Bana 1280x800 piksel(WXGA) IPS ekranli ve 4100 mAH pili olan markali t... Mesaja git »
SAMSUNG Galaxy S2 I9100 KULLANICILAR KULÜBÜ(Stock TR JB Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hocam geri tuşuna uzun basınca o çıkıyor. Rom un özelliği. Ayarlar Ekran Long Press Menu/Back Buradan istersen Menu ye al. Bu sefer menu tuş... Mesaja git »
Google Drive'dan 2 GB ek depolama alanı (17.02.2015'e kadar) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Doğrulama için telefon numarası yok benim vermeye değer mi?... Mesaja git »
Hattı ne zaman taşımalı? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. Mesela şimdi taşısak tüm ayın mi faturası çıkar yoksa kullandığı gün kadar mı? Diyelim tarife ücreti 4... Mesaja git »
Hattı ne zaman taşımalı? konusunu başlattı (29 gün önce)
Arkadaşlar eşim Avea Seç 500 tarifesi kullanıyor. 26 si fatura kesim tarihi. Taahhütü vardın 26 Ocakta bitti. Yeni fatura Şubat 26 da kesilecek. Şimdi... Mesaja git »
(AVEA) HeRYÖNE 700 DAKİKA+1000 SMS + 1GB 17 TL (Yaş sınırı Yok) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
ARKADAŞLAR KAMPANYADA SÜRE SINIRI KALKMIŞ BİTİŞ TARİHİNİ AVEA KENDİ BELİRLİYORMUŞ NE ZAMANA KADAR DEVAM EDER BİTER BELLİ DEĞİL KAMPANYA OLAN ... Mesaja git »
Arkadaşları

ignatius

piri.reis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

İmza

SGS II
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S2
Operatör
Turkcell, Avea
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.093