Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Achina
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi5 Ekim 1977
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★★Lenovo P70 Ana Konu ve Kullanıcılar Klubü★★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Hangi MEDIAMARKT?... Mesaja git »
★★★★Lenovo P70 Ana Konu ve Kullanıcılar Klubü★★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Batarya sabit çıkmıyor.... Mesaja git »
★★★★Lenovo P70 Ana Konu ve Kullanıcılar Klubü★★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam bende sizin gibi S2 den geçtim bu telefona. Bir şey soracaktım size. S2 de yedek alsak Titanium Backup ile veya Go Backup ile. Aldığımız yedek b... Mesaja git »
★★★★Lenovo P70 Ana Konu ve Kullanıcılar Klubü★★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Demek Powerbank çıkan olmuş. Hediyesiz olandan 2 tane almıştım. Kargolandı. Ve işyerine ulaştı. Tatilde olduğum için daha ürünü alamadım. Sekreter a... Mesaja git »
★★★★Lenovo P70 Ana Konu ve Kullanıcılar Klubü★★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar 12 saat arayla 2 tane aldım. İkisi de kargolandı. Yalnız benim aldığım hediyesiz ilandı. Belki hediyeli ilanın hediyesini tedarik etmeye ... Mesaja git »
SAMSUNG Galaxy S2 I9100 KULLANICILAR KULÜBÜ(Stock TR JB Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam Ysf 6.7 Rom var onu kurun. İmei bazen uçabiliyor. Onun içinde önce Efs klasörünün yedeğini alın.... Mesaja git »
★★★★Lenovo P70 Ana Konu ve Kullanıcılar Klubü★★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Benimki kargoda arkadaşım... Mesaja git »
LENOVO P70 779 TL (SHELL ve axess İLE 709 TL) EN UCUZ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-p70-lacivert-akilli-telefon-182107825... Mesaja git »
★★★★Lenovo P70 Ana Konu ve Kullanıcılar Klubü★★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Vatanda şu anda stokta yok. Stok gelince muhtemelen orda da artar fiyat :( Ürünü almaya karar verdim Fiyat arttı. Hayırlısı. Fırsat bulan varsa h... Mesaja git »
★★★★Lenovo P70 Ana Konu ve Kullanıcılar Klubü★★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaşlar konuyu dağıtmak istemem ama bir şey soracağım. Bu internetten alınan ürünler için mi geçerli yoksa mağazadan alınan ürünleri de kapsıyor ... Mesaja git »
Arkadaşları

ignatius

piri.reis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

İmza

SGS II
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S2
Operatör
Turkcell, Avea
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6 : 10.10.10.16||forum.donanimhaber.com
0.156