@san_jose 
konu açıcı
En az 250 Konu Açtı
çok beğenilen
En az 500 Beğeni Aldı
müdavim
En az 1.000 Mesaj Yazdı
vefalı
En az 50 Mention'ı Yanıtladı
+2
2 diğer rütbeyi gör

Binbaşı
05 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 174 (Bu ay: 0)
Fırsat Ekle
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
"30.000'den fazla işlem hacmi"

Getle, kapıda ödeme ile satış yapmıyorum. Referansı benden az olan arkadaşlardan önce ürün-sonra havale şeklinde alışveriş yapıyorum. 250' e yakın sorunsuz alışverişten sonra bunu istemeye hakkım olduğunu düşünüyorum.

Hakkımda:

Getle, kapıda ödeme ile satış yapmıyorum. Referansı benden az olan arkadaşlardan önce ürün-sonra havale şeklinde alışveriş yapıyorum. 250' e yakın sorunsuz alışverişten sonra bunu istemeye hakkım olduğunu düşünüyorum.

Bu işin ticaretini yapan birisi değilim, hobi olarak genelde kendi cihazlarımı veya eşin doştun cihazlarını değiştirmek amaçlı satıyorum.

Bu işin ticaretini yapan birisi değilim, hobi olarak genelde kendi cihazlarımı veya eşin doştun cihazlarını değiştirmek amaçlı satıyorum.

Hakan18, BaDRuLe, brboros, cNr26, :S, Noxco, yaskoo_87, Serzeni$te, BaMKaN, gonzalez45, emreblond, mr.felek, WinteR, manoth, bekirtanis, cNr26(2. kez), akgolo, Snamoglu, .AnasoN., B@R!$, acu540, MEHMET__KOSOVALI, Lacrymatoire, ozgboy, receppal, Baran18, boramir1903, makarnacanavarı,bred78, RapStarX, gecegezer, kadirt, Yusuf Miroğlu, cherami, adikursat, kadirt, Luffy_WB, ögretmen43, by_janti,StubB, kenya, guneyonur, tufeba, Renji Abarai, metcat, Smyrnian35, galaxymert, erm1122, jam23, Efsane48, X-Slim, bilisim_06, slayer_00, yetter, Jeone, baysef, wheaston, mx_mx, J_skellington, sonyyericsson, Core2han, 06fthtky, mihribelli, qwerty38, xanted,romantik83, SEGHRİ, BeiLan41, swapper, asker1695, romantik83(2. kez), smbdy, jadgo, asker1695 , romantik83(3. kez), test0000 ,blank42, cityzen, gLam, qwertydevil., pasha23, muratald, gtr5000, AkidTurk, serdariekrem, gLam (2. kez), zekist, mortonte, sdallioglu, alfonso ( 2 kez ), kurtulusz, ilkker, Basarir11, SCORPION07, orkan_pp.1, King_Arthur, ascend, anlkya, ve hatırlamadığım arkadaşlar pm atarsa sevinirim :)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
Tablet
iPad
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.755
İkinci El Bölümü Mesajları: 868
Konularının görüntülenme sayısı: 32.114 (Bu ay: 451)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 567 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.