Profil Özeti
Güntülü
Gerçek Adhasan ahmet
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
#### World Of Warcraft Eşya ve Karakter Pazarı #### başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
gold ile gametime satan adam arıyorum. diablo mevzusu da bittiğine göre tekrar başlasın artık bu iş. etrafında bilen duyan öm atsın.... Mesaja git »
#### World Of Warcraft Eşya ve Karakter Pazarı #### başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
11 tane level 85 (tüm meslekler 2x archeology dahil 525) en iyi gearli karakter 400 item level feral druid. tüm karakterlerde en az 384 ilvl gear var ... Mesaja git »
Bu anakartla hangi işlemci çalışır? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
pursaklar'dayım ben. bi otobüslük işi var, şunları alayım da mesaj atarım sana.... Mesaja git »
şu an bende olan anakarta uymuyor o işlemci. am2 benimki am3 istiyor bu. senin dediğin işlemci 140civarında. o koyduğum anakart 100 lira ... Mesaja git »
işlemci şunu alim http://www.hepsiburada.com/Liste/amd-athlon-ii-x2-260-32-ghz-socket-am3-kutulu-islemci/productDetails.aspx?productId=bd100428&catego... Mesaja git »
alper 300den fazla vermem şimdi. hatta ram'le beraber 300 olsa daha iyi olur. 4gb kingstonlar zaten 50 lira civarında. şimdilik idare etsin diye... Mesaja git »
bu arada benim kasa 40x40x18 büyük kasa değil yani. sığar değil mi bu kart içine? standart mı bunların boyutları?... Mesaja git »
ramler ucuz ya. ddr3 ler ddr2 den daha ucuz. 50-60 liraya koç gibi ram var. eskilerini alacak adam bulamam, belki bilgisayarcılara götürürüm onl... Mesaja git »
hep amd kullandım şimdiye kadar. bi sıkıntı sorun çıkarmadı. amd iyidir.... Mesaja git »
zamanında aytekinden aldıydım bu sistemi de zaten. ikisi için maksimum 300 verebilirim sanırım bu ara. ram ekran kartı falan var zaten psu ... Mesaja git »
Arkadaşları

emrebo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

Hakkında
Shadowian
lvl 70 trol shaman

Ahirri
lvl 70 tauren warrior
Fallenblood lvl 70 paladin.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.156