Profil Özeti
gencozi1912
Gerçek Adozi er
Konumİzmir, Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
slm arkadaşlar wifi nin daha iyi çekmesi için ne yapabiliriz labtoptan 5 diş çeken yerde cihaz 1 diş ya çekiyor ya çekmiyor.sinyalı nasıl arttırabilir... Mesaja git »
ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Atlanta Smart G4 ANDROİD CI Modül Girişli Türkiyedeki ilk Android DVB-S2 Uydu HD alıcısı incelemesini sizlerle paylaşıyor ol... Mesaja git »
---General Mobile Discovery 2 ---(ANA KONU)- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
http://gezgindergi.com/Uploads/221.jpg Türkiye'de 1 milyonun üzerinde satış rakamına ulaşan General Mobile'ın akıllı telefonu Discovery&#... Mesaja git »
Dreambox 800 hd pvr ve WİFİ yardım? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
güncel... Mesaja git »
Uyduya Usb Modemle Bağlanma başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
ayrıca server 7/24 açık olsa kaç mb gider.... Mesaja git »
Uyduya Usb Modemle Bağlanma konusunu başlattı (6 ay önce)
Arkadaşalar dremboax 800 hd uydu alıcısına usb modem bağlayarak verimli kullanabilirmiyiz. usb modemin içine sınırsız interneti 14 tl olan pttcel... Mesaja git »
200 Tlye Kadar Paylaşımlı Uydu Alıcı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
bunu buldum alınırmı hocam dediğin cihazmı satan yer bana yakın http://www.elektromarket35.com/dvd-s2-hd-uydu-alicilar/dreambox-dm-800hd-pvr-2-... Mesaja git »
200 Tlye Kadar Paylaşımlı Uydu Alıcı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
sadece nettemi bulabilirim şahsen netten alıma sıcak bakmıyorum.izmirde çankayadır herhalde bulabileceğim yer tavsiyeni değerlendiricem... Mesaja git »
200 Tlye Kadar Paylaşımlı Uydu Alıcı konusunu başlattı (6 ay önce)
arkadaşlar görüntü kalitesi iyi olan paylaşımı olan ıptv olmasada olur.maksimum 200 tl verebileceğim bir cihaz arıyorum.varmı kullanıpta sıkıntı çıkar... Mesaja git »
Toshiba 40TL968 önerirmisiniz.. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
buraya kadar tamamda kaydettiğimiz görüntüyü izlemek için ne yapıyoruz.usb taktığım flash bellekte kayıt yapmamış... Mesaja git »
Arkadaşları

connaught
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Avea
TV
Toshiba
Notebook
HP
Basketbol
Pınar Karşıyaka
Modem
Zyxel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.094