@otomobilci_x 
konu açıcı
En az 100 Konu Açtı
çok beğenilen
En az 10.000 Beğeni Aldı
müdavim
En az 10.000 Mesaj Yazdı
takdirci
En az 1.000 Beğeni Verdi
+5
5 diğer rütbeyi gör

Kurmay Yarbay
19 Temmuz 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
34 üye
Görüntülenme
Toplam: 664 (Bu ay: 12)
Fırsat Ekle
Hakkında
Meslek: Otomobil
İlgi Alanları: Otomobil
Forum İmzası:
https://www.instagram.com/ikinci_el_otomobil_tavsiye/

Pm ile soru cevaplanmayacaktır.
Forum İkinci El İmzası:
Forumda bir çok kişi ile alışverişim olmuştur. Ama referans istemiyorum, referansım profilimdir.
Hakkımda:
Tanrım,Beni yavaşlat.Aklımı sakinleştirerek kalbimi dinlendir...Zamanın sonsuzluğunu göstererek bu telaşlı hızımı dengele..
.Günün karmaşası içinde bana sonsuza kadar yaşayacak tepelerin sukunetini ver .Sinirlerim ve kaslarımdaki gerginligi, belleğimde yaşayan akarsularınmelodisiyle yıka, götür.Uykunun o büyüleyici ve iyileştirici gücünü duymama yardimci ol...Anlık zevkleri yaşayabilme sanatını öğret; bir çiçeğe bakmak icin yavaşlamayı, güzel bir köpek ya da kediyi okşamak icin durmayı güzel bir kitaptan birkaç satır okumayı, balık avlayabilmeyi, hülyalara dalabilmeyi öğret...Her gün bana kaplumbağa ve tavşanın masalını hatırlat.Hatırlat ki , yarışı her zaman hızlı koşanın bitirmediğini, yaşamda hızı arttırmaktan çok daha önemli şeyler olduğunu bileyim...Heybetli meşe ağacının dallarından yukarıya doğru bakmamı sağla.Bakıp göreyim ki, onun böyle güçlü ve büyük olması yavaş ve iyi büyümesine bağlıdır...Beni yavaşlat Tanrım ve köklerimi yaşam toprağının kalıcı değerlerine doğru göndermeme yardım et.Yardım et ki, kaderimin yıldızlarına doğru daha olgun ve daha sağlıklı olarak yükseleyim.Ve hepsinden önemlisi...Tanrim,Bana değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için CESARET,Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmek için SABIR,İkisi arasındaki farkı bilmek icin AKIL veBeni aşkın körlüğünden ve yalanlarından koruyacak DOSTLAR ver...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Ankaragücü
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 50 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17.172
İkinci El Bölümü Mesajları: 110
Konularının görüntülenme sayısı: 125.856 (Bu ay: 2.295)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12.220 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.