Profil Özeti
Janibol
Gerçek Admurat tur
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce, 14:30
Son giriş tarihi: 2 yıl önce, 17:53
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce, 14:30)
Kimse yokmu forumda arkadaslar ? Sorum halen yanit bekliyor... Mesaja git »
--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce, 03:32)
Selam arkadaslar sorularima cevap bulamadim umarim yardimci olan cikar.Aracim 2009/02 Model Golf 6 Comfortline TDI 2.0. Aracimda geri vitese taki... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce, 19:04)
@ Jiyan_21 : Saclarin cok harika gozukuyor gercekten. Umarim dahada guzel olur. Diger arkadas resim cekme pozisyonunu begenmemis sanirim. Bi a... Mesaja git »
--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce, 21:09)
Merhaba arkadaslar, Bende yeni katildim araniza. Vag.Com hakkinda bilgi edindim sayenizde ama nasil yapilir halen cözemedim. Vag.Com Cd ve K... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce, 23:32)
@ Hakan Yılmazkaya : Mail adresini ozelden yazarsan ordan sana bilgi verebilirim ve resimlerimi atabilirim. Msn adresin varsada olur. @ Jiyan21 ... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce, 12:57)
HLC den baska bir yere gitmenizi onermem. Istanbulda bir cok ekim merkezi var fakat cogu iyi ekim yapmiyor ve parayi aldiktan sonra ilgisiz kali... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce, 22:30)
Selam, 2011 Greft ekildi ve gayet memnunum. Yamukluk aslinda benim tarafimdan degilde arkadaslarin soylemesi ve benimde kafama takmam ile basladi... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce, 21:53)
Selam arkadaslar Sac Nakilim bitti ve Almanyaya geri döndüm, 7 ve 8 Agustos Hairline Clinikte misafir oldum ve 2.011 Greft nakil edilip yolcu edi... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce, 12:04)
Benım ekim bölgesinde ve alım bölgesinde hic kabuklanma yok. Bu normal mi bilmiyorum fakat benim bandajları actıktan sonra ki 3. günüm. Banyodan önce ... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce, 11:38)
@Jıyan21 : Insallah ıyı bır gorunume kavusurum. Insan telaslanıyor tabıkı. Sonucta sac olayı bu kel olmayan anlayamaz sıkıntılarımızı. Senın ekımın... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.156