Profil Özeti
seyitonbaşi
Gerçek AdHalil SOYKAN
Doğum Tarihi28 Şubat 1993
KonumZonguldak,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 161
Son mesaj tarihi: 4 gün önce, 03:21
Son giriş tarihi: 3 sa. önce, 14:34
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce, 03:21)
alanın yarısını kamera butonu kaplıyor.... Mesaja git »
Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey [Lumia CYAN][BETA YAYINLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce, 15:34)
veri bağlantısı sorunu var bende arkadaşlar.... Mesaja git »
Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey [Lumia CYAN][BETA YAYINLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce, 17:13)
8.1 beta yı yükledim fakat veri bağlantısını açamıyorum yardımcı olurmusunuz... Mesaja git »
★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce, 05:47)
bs player ile tarayıcı ile Video izlemek isteyince bs player seçeneği gelmiyor neden olabilir? mx player ara belleğe alması çok yavaş. NOT :pro vers... Mesaja git »
Bu tshirt'ler alınırmı [ SS'Lİ LİNK EKLENDİ ] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce, 16:16)
alan varmı gerçekte nasıl duruyor kumaşı nasıl?... Mesaja git »
★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce, 21:04)
Nexus tolkit kullanıyorum falsh stock+unroot dediğimde adb devicies not found uyarısı alıyorum.... Mesaja git »
★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce, 20:53)
Arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum. Romu güncelleyecektim (multi rom ) kullanıyorum kökten temizlik yapayım dedim sonra romu yüklerim wipe... Mesaja git »
Türk Savunma Sanayi başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce, 01:41)
Güzel konu teşekkürler.... Mesaja git »
★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce, 00:24)
★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce, 02:33)
nexus 5 romunu attım fakat bazı yerler ingilizce nasıl türkçeleştirebiliriz?... Mesaja git »
Arkadaşları

şoray uzun yolda

asker1695

köseoğlu

exterminating

Cüleybib
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SS//ZOTAC 8800GT (AMP! SOĞUTUCU HEDİYELİ)
Alıcı: ironblood19
Tarih: 2 Kasım 2011; 14:44:36
Yorum
hızlı alış-veriş kendisine güvenebilirsiniz :)
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR////SS 'Lİ// HIGH POWER 700W MÖDÜLER ABSOLUTE 80+BRONZE (13 AY GARANTİLİ)
Alıcı: ONUR342
Tarih: 12 Ekim 2011; 15:33:42
Yorum
güvenilir bir arkadaş,alışverişte bulunmaktan memnun oldum
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
DEXTER

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188