Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.070
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55945595559655975598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi üst yorumda yazmıştım ben de tek kötü yanı biraz kokusu demiştim daha önceki aldığım mousepadlerde de aynı koku vardı bir süre sonra azalmıştı onlarda bunda da öyle olacağını tahmin ediyorum.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Aslında vardı ama bitti. Farklı satıcıdan almak sıkıntı mı olur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Aslında vardı ama bitti. Farklı satıcıdan almak sıkıntı mı olur acaba

Evet, 20 30 dolarlık malı bile başka satıcıdan almam bırak pahalı laptopu.
  • mattblack kullanıcısına yanıt
    Bende de ref2ye düşecekte bekliyor hocam, pazartesiyi bekleyeceğiz yani

• quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

Amazondan iki ürün aldım biri pts ile digeri ise iparcel ile lakin iparcel ups diye siteden konturol edıyorum girmiş 2sinde Türkiye'ye ama bana hala gelmedi herhangi bir dagıtıcıya verilecek dedi ups acaba dagotımı ups yapmıyormu
    Takip kodu iparcel AGSEWR90000228593
    Pts takipte ise 11 temmuz pazartesi yazıyor onuda çözemedim

Bayramya hocam ondan gelmemiştir . Bayram bitsin gelir .
  • nzxt led kit elime ulasti ssler aksam gelecek
    ledi 2 aydir stoga eklemeyen coraxalphaya da koca bir
  • himone H kullanıcısına yanıt
    Razer 59.99 du geçen yanlış hatırlamıyorsam, corsair alın derim,

• Out for delivery durumunda olanlar ref 2 gözükmüyor olsa da teslim ediliyor mu?

• Geçen sene çöptü.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım. Muhtemelen pazartesiye kalacak. Pts ve yurtiçi çalışıyo ama gümrük çalışmıyormuş bugün. Pazartesi işlem görebilir sanırsam

• quote:

Orijinalden alıntı: metaxa171

Aynı durumdayım. Muhtemelen pazartesiye kalacak. Pts ve yurtiçi çalışıyo ama gümrük çalışmıyormuş bugün. Pazartesi işlem görebilir sanırsam

Aradım şubeyi, öyle bir kargo gözükmüyor dediler. Muhtemelen İstanbulda bekliyor kargo, işleme almadılar henüz.

Neyse ben ayın 21inde bekliyordum, pazartesi de olur. Belki yarına da yetişir gümrükten geçtiyse.

Amazonda Arriving today olarak gözüküyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 8 Temmuz 2016; 17:31:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaxa171

Razer 59.99 du geçen yanlış hatırlamıyorsam, corsair alın derim,

İşte Razer'ı alacaktım ama fiyat yükseldi, şuan 76 USD. Peki Logitech G600 yerine corsair tercih edilmesinin sebebi nedir, çünkü arada 17 USD fark var şuan. Aslında en güzeli Razer Naga Chroma gibi duruyor ama o da çok pahalı, en ucuz hali bile g600'den 15 USD pahalı.
  • quote:

Amazonun tahmini geliş süresi çok zor şaşar, yavaş kargo için max 1-2 gün önce veya sonra, hızlı kargo için % 95 tam gününde gelir, ha oldu da kargo öngörülen tarihte elinize ulaşmadı, amazon ile "HELP" sekmesi üzerinden iletişime geçip kargo parasını geri isteyebilirsiniz çok büyük çoğunlukla geri ödeme yapılıyor bu bir avantajdan yararlanma değildir o yüzden yazıyorum, amazonun kendi politikası. Hızlı kargo parasını bile ne kadar olursa olsun veriyorlar.

İlk sayfada böyle yazıyor şimdi benim normalde bu ayın 18'inde gözüken siparişim değişmiş "Out for delivery" ve "Arriving today by 8pm" yazıyor olmuş şimdi bugün saat 8'e kadar gelmezse ki gelmez büyük ihtimal kargo parasını geri alma şansım var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproing

quote:

Amazonun tahmini geliş süresi çok zor şaşar, yavaş kargo için max 1-2 gün önce veya sonra, hızlı kargo için % 95 tam gününde gelir, ha oldu da kargo öngörülen tarihte elinize ulaşmadı, amazon ile "HELP" sekmesi üzerinden iletişime geçip kargo parasını geri isteyebilirsiniz çok büyük çoğunlukla geri ödeme yapılıyor bu bir avantajdan yararlanma değildir o yüzden yazıyorum, amazonun kendi politikası. Hızlı kargo parasını bile ne kadar olursa olsun veriyorlar.

İlk sayfada böyle yazıyor şimdi benim normalde bu ayın 18'inde gözüken siparişim değişmiş "Out for delivery" ve "Arriving today by 8pm" yazıyor olmuş şimdi bugün saat 8'e kadar gelmezse ki gelmez büyük ihtimal kargo parasını geri alma şansım var mı?

Evet.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Bende de sizdekiyle herşey aynı hocam. Bekliyoruz

• himone H kullanıcısına yanıt
    Evet şuan pahalı durumda razerlar. Ben logitech in ürünlerine pek güvenmiyorum o nedenle corsair daha iyi bi tercih olacaktır diye düşündüm. Moba ağırlıklı oyun oynuyorum bende, naga chroma alacaktım son anda vazgeçip razer mamba aldım. Şuan türkiyede belki yarın sabah elime geçer, en kötü pazartesi

• Arkadaşlar forumda araştırdım. Sadece "domestic shipping rates" yazan satıcıların Türkiye'ye göndermediği yazıyordu. Bu gerçekten doğru mu yoksa yanlış bir bilgi mi ? Sadece bu ibarenin yazdığı bazı ürünlerin siparişini yine de onaylayabiliyorum.
  • Void alamadan gitti. Satmak isteyen olursa mesaj atsın lütfen. Bu arada kargo geldi, M65 RGB Pro çok çok iyiymiş. Mousepad de 20 dolara düşmüş yine, kesinlikle tavsiye ederim. Diş beyazlatıcıyı da deneyeceğim birkaç gün içinde.
  • Slm kod verebilecek var mi?

• Anker 20000 mAh şarj istasyonu $26.99 ama Türkiye'ye göndermiyolar, bir geleydi..
  • 
Sayfa: önceki 55945595559655975598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.