Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53095310531153125313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel özetlemişsiniz.Fazla para ödemeyi kimse istemez ama durum belli. Elden birşey gelmiyor
  • g710 96 dolar olmuş
  • Mortuuus kullanıcısına yanıt
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    Sayenizde Amazon kapanacak ne demek ya neyin kafasındasın sen? Ben Amazondan 12 tane kulaklık aldım ve geçtiğimiz aya kadar kargo ücreti 9 kusur birşeydi. Bundan küçükte değildi boyutu g35 aldım. Adam gelip aynı boyuta 19 dolar yazarsa abarttı derim tabi bunu demekte ne var? Derdin ne anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EPSON LW-400 ü almıştım ben birkaç ay önce. Çok fazla olmasa da kullandım.Görüşlerimi paylaşmak isterim;
    Bu printer ın ve bu tür cihazların ucuz olmasının tek nedeni etiket kartuşu satmaktır.Bunu unutmayın.Burada bulabilir misiniz, ne kadara bulursunuz bilmem fakat makinenin yaklaşık yarı fiyatı bunun bir kartuşu, amazonda tabiki.
    Kullanımı çok rahat.Yanında gelen etiketi beyaz zemine siyah yazıyor. Yazı boyunu, fontunu değiştirebiliyor, yazıya çerçeve ve kenar süslemesi , işaret ekleyebiliyorsunuz. Kalem pil ile çalışıyor.
    Etiketi düz zeminlerde rahat kullanabilirsiniz fakat fazla girintili yüzeylerde pek sağlıklı durmuyor.
    Yani ufak tefek etiketleme yapacaksanız; atıyorum harici hdd lerinize etiket yapıştırabilir, klasör etiketleyebilir, saklama kabı etiketleyebilirsiniz.
    Dikey yatay basabiliyor harfleri.Kablo etiketleyebilirsiniz.

Kesinlikle kendinize sorun; buna ihtiyacım var mı? Diye. Hoşunuza gittiyse, bir kenarda dursun kafama eserse bişeyler etiketlerim derseniz alın.Günlük kullanım ve çok sayıda etiketleme için zaten uygun değil.Bahsettiğim kartuş fiyatı sebebiyle.Etiketin yüzeyi ve kendisi parlak.Bu sebeple yapışkanı da çok iyi diyemem.Onun için farklı makineler var.Sürekli veya ticari kullanım için farklı makinelere bakın.
    Hobi amaçlı, olsa da olur olmasa da olur denebilecek, fikir ve kullanım olarak çok güzel ve hoş bir cihaz.
    Ayrıca sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıfırlamak çok riskli yalnız, şöyleki chatteki eleman kabul etse dahi suistimal olayları fazla olduğundan o durumlarla ilgilenen bir bölüm var. Tabii bazen olabilir ama bunu alışkanlık şeklinde yapanların kredi kartı, adresi falan ban yiyor ve birdaha alışveriş yapamıyoruz. Yani demem o ki bu işi ''adamlar yapıyor ya'' deyip tekrar tekrar yapmak ilerde sorun yaratabilir. Zaten sizin kargo ücreti 4 adet ayakkabı kargosuna bedel neredeyse Dikkatli olmakta fayda var
  • -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında ben öyle bir talepte bulunmamıştım ama olaylar öyle gelişti. Tabi dikkat etmek lazım

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    En başından beri takip ediyorum forumu birsürü şey aldım 50 adetten fazladır aldığım şeyler. Şimdi size şunu sormak istiyorum normalde 9 dolar civarına gönderdikleri kargoya 19 küsür yazarlarsa abartmış olmuyorlar mi? Koca k95 e 12-13 dolar verdik. Kusura bakmayın ama 20 dolar az diyen arkadaşa her türlü itiraz ederim. Hatta bu üründe fiyatı indirip kargoya eklemiş gibi düşünüyorum çünkü diğer ürünlerde kargolar aynı hemen hemen. Boş bir muhabbet dönmüş sizin de bileceğiniz gibi 20 dolar fazla bu ürüne. Ha ben demiyorum ki normalde 20 dolara getirebilirim amerikadan bu boyutta kargoyu. Ona göre uygun tabi fakat amazonun normal fiyatlarının çok üstünde.

• Yedek yapmak isteyenler bundan daha ucuza orijinal ürünleri bulamaz.

Samsung EP-TA20JWE/ECB-DU4EWE Adaptive Fast Charging Charger for Galaxy S6/Edge/Edge-6/Note 4 with Micro USB Charging Cable - White
    8.85$
    http://www.amazon.com/dp/B00YJPUGQU

Samsung ECB-DU4EWE Micro USB 2.0 Charging Data Cable, 5 Feet - Bulk Packaging - 2 Pack
    5.80$
    http://www.amazon.com/dp/B00VKIGYEW

S7 / S7 Edge / Note 5 daha yeni nesil (kendi şarj aletinizin üzerinden kontrol edebilirsiniz modeli.)

Samsung Adaptive Fast Charging USB Wall Charger EP-TA20JBE+5' Micro USB Cable-Black
    12.37$ sağ alt Amazon.com
    http://www.amazon.com/Samsung-Adaptive-Charging-EP-TA20JBE-Cable-Black/dp/B00TIWYLQK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 5 Haziran 2016; 1:38:24 >

• ceednaan759 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bence hocam şuanda nedense kargo fiyatları yükselmiş durumda. Halbuki sitede kargo ücretlendirmesine dair bilgilendirme var ancak şu sıralar sanıyorum o bilgilere uymuyorlar, kafasına göre kargo ücreti belirliyorlar
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    Biz burda doların 3 tl olmasından değil sitedeki kargo fiyatı hesaplamasına uymamasından bahsediyoruz . Sitedeki kar go ücret hesabına göre 23 dolar olması gereken kargo 47 dolar alıyor mesela . Yada monitörden 7 dolar alıyor imkansız derecede az hata olabilir ama biz hataların düzeltilmesini istedik . Yada ürün sayfasında 33 dolar yazıyor kargoya ödeme kısmında 39 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goodboy12 -- 5 Haziran 2016; 1:40:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

Arkadaşlar 21.5 1080p 144Hz 1ms monitör arıyorum çok mu şey istedim :)) 22 ve yukarısı olmasın piksel görmek istemiyorum çünkü full hd için 21.5 tam ideal

Gece gece kahkaha attım. Bu nasıl bir mesan hocam pixel gormek icin mikroskop gbi gözlere ihtiyacınız var.

• Guaximo kullanıcısına yanıt
    elf gozleri var heralde arkadasin

• msi kargolamıyor artık kulaklıgı bir de ek olarak çakallar best seller göstermek için kategoriyi otomobil kilit switchi yapmışlar
  • -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Birde müşteri hızmetleri de çok değişik bir üründe yine böyle abartılı bişey vardı sordum sistem böyle hesaplıyor bizim kargo ücretini değiştirme hakkımız yok diyor tamam dedim çıktım ama bak kimilerine kendileri kargoyu tamamen siliyor. Biz düzeltme istesek o bile yok. Ama istememek lazım bu ara kesinlikle birsürü insan türkiyeden zarara soktu amazonu ve incelemeye almışlardır bile göze batmamak lazım. Kargoyu şunu bunu indirteyim derken Amazon dan olmayalım neyse o yapacak bişey yok.

• Azio Backlit Mechanical Gaming Keyboard (MGK1-K)

Dip fiyat 69.99$

http://www.amazon.com/gp/product/B010M53SLU

MSI Sistorm Gaming Mouse Pad

Dip fiyat 14.99$

http://www.amazon.com/MSI-Sistorm-Gaming-Mouse-Pad/dp/B00JKVTBGE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilis -- 5 Haziran 2016; 2:19:06 >

• Amazon kapanacak diye eliniz ayağınız titrer olmuş, kapanmaz abilerim merak etmeyin. En çok alışveriş yapan ülkelerden biriyiz. İlk önce onlar hintlilere ingilizce öğretsin, sonra bize kapatsınlar...
  • Helalinden 10 kullanıcısına yanıt
    Amazon yolluyor

• http://www.amazon.com/gp/aw/d/B01578ZK9A/ref=psd_mlt_bc_B01578ZK9A#productDescription_secondary_view_div_1448230693070

Bu ürünün fiyatı sizce nasıl, alınır mı dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 53095310531153125313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.