Şimdi Ara

6 Ay boyunca WOOPS lular SINIRSIZ BEDAVA ya konuşacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Woops son bombayı patlattı. Artık tüm WOOPS lular kendi içinde sınırsız bedava konuşacak. 1.YIL yazıp 4545 e göndermek yeterli.

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woopsbirinciyilkampanyasi?banner=WoopsBirinciYilKampanyasi

• Ohada ranza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Woops sayfasinda 90 gun olayi hakkinda ki bilgiler kaldirilmis,90 gunu doldurmadan gelirsek kampanyalardan faydalanabiliyor muyuz ?

• ben faturalıyım konuşma tanımlandılar
    woops paketi kullanım zorunluluğu var
  • Vardı bir hattım, yolladım 6 ay boyunca woops üyesi herkesle sınırsız konuşabilirmişim.
    Yok öyle birileri ama, bulunsun kenarda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Vardı bir hattım, yolladım 6 ay boyunca woops üyesi herkesle sınırsız konuşabilirmişim.
    Yok öyle birileri ama, bulunsun kenarda :)

bende woopsluyum ara konuşsak :) zaten avealılara 3000 dakikam var bi ara yetmiyordu :)
  • 25 i doldurduk tc arıyoruz

• Paket alma zorunlulugu olan arkadaşlar şu yöntemi deneyebilir.
    Hattinizda 25 TL den daha az tutar var ise:
    Superfirsat yazıp 4545 e yollayın. Hattinizda yeterli bakiye bulunmadığı için paketi alamadiniz gibisinden bi mesaj gelecek.

1yil yazıp 4545e yollayın ve kampanyaya katılın. Onay mesajı geldikten sonra

İptal Superfirsat yazıp 4545 e yollayın. Paketi iptal etmiş olacaksınız.

Paket almadan kampanyaya katılmış olacaksınız :-) Eger bakiyeniz 25 TL üzerinde ise Superfirsat paketi hattınıza tanımlanır. Dikkatli olmanızda fayda var.
    Tarafimdan yöntem denenmistir :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konac -- 29 Kasım 2014; 22:52:49 >
  • türkcellden aveaya geçiş için dün başvurdum.yeni sim falan verdiler
    simi ne zaman takmalıyım şu an türkcell kullanıyorum.
    ayrıca bende yararlanabilirmiyim kampanyadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

25 i doldurduk tc arıyoruz

bende doldurdum :)

doldurmadan önce kaydolmuştum devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konac

Paket alma zorunlulugu olan arkadaşlar şu yöntemi deneyebilir.
    Superfirsat yazıp 4545 e yollayın. Hattinizda yeterli bakiye bulunmadığı için paketi alamadiniz gibisinden bi mesaj gelecek.

Paket almadan kampanyaya katılmış olacaksınız :-) Eger bakiyeniz 25 TL üzerinde ise Superfirsat paketi hattınıza tanımlanır. Dikkatli olmanızda fayda var.

saol iyi oldu bunu öğrendiğim annemin hatta olmuyordu yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

25 i doldurduk tc arıyoruz

bende doldurdum :)

doldurmadan önce kaydolmuştum devam

kuzenlerle idare ediyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: AltairIbnLaAhad

türkcellden aveaya geçiş için dün başvurdum.yeni sim falan verdiler

Turkcell hattında sinyal kaybolup, sim kart başarısız demeye başladığında anlaki hattın Turkcell de kapanmış Avea da açılmıştır. İşte ozaman Turkcell Sim kartındaki verileri yedekle ve Avea sim kartı takıp ona aktar. Geçişin ile birlikte Woops un tüm avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsin.
    Sonra
    1) 25 yaş altı bir TC Numarasını 4545 e gönder
    2) ARANKAZAN yazıp 1030 a gönder
    3) Hangi Woops paketini alacaksan onun kodunu 4545 e gönder (örnek SUPER FIRSAT yazıp 4545 e gönder)
    4) 1.YIL yazıp 4545 e gönder
    5) TL yükle (Mümkünse 30 TL yükle ek hediyeler kazan, paket ücretinden artan yine hattında kalacak zaten, yani 23 liralık paketi aldıysan 7 lira hattında kalır.)
    6)http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops Adresini tıkla ve süresi bitmemiş tüm woops avantajlarının kodlarını 4545 e yolla.

HAYIRLI OLSUN..

(eksikler zamanla düzeltilecektir, genel sıralama bu şekilde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turan4646 -- 30 Kasım 2014; 22:56:30 >

• Faturalı hat kullananlar yukarıdaki adımlardan TL YÜKLMEME dışındaki tüm adımları aynen yapabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turan4646

quote:

Orijinalden alıntı: AltairIbnLaAhad

türkcellden aveaya geçiş için dün başvurdum.yeni sim falan verdiler

Turkcell hattında sinyal kaybolup, sim kart başarısız demeye başladığında anlaki hattın Turkcell de kapanmış Avea da açılmıştır. İşte ozaman Turkcell Sim kartındaki verileri yedekle ve Avea sim kartı takıp ona aktar. Geçişin ile birlikte Woops un tüm avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsin.
    Sonra
    1) 25 yaş altı bir TC Numarasını 4545 e gönder
    2) ARANKAZAN yazıp 1030 a gönder
    3) Hangi Woops paketini alacaksan onun kodunu 4545 e gönder (örnek SUPER FIRSAT yazıp 4545 e gönder)
    4) 1.YIL yazıp 4545 e gönder
    5) TL yükle (Mümkünse 30 TL yükle ek hediyeler kazan, paket ücretinden artan yine hattında kalacak zaten, yani 23 liralık paketi aldıysan 7 lira hattında kalır.)
    6)http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops Adresini tıkla ve süresi bitmemiş tüm woops avantajlarının kodlarını 4545 e yolla.

HAYIRLI OLSUN..

(eksikler zamanla düzeltilecektir, genel sıralama bu şekilde)

Eyvallah whatsapp sıkıntı çıkartır mı

• Çıkartmaz, çünkü whatsapp operatöre değil numaraya tanımlı bir uygulama. Kaldığın yerden devam edebiliyorsun.
    Sıkıntı çıkaracak nokta Banka uygulamalarıdır, zira onlar hem telefon numarası hemde sim kartın seri numarasına göre işlem yapıyorlar.
    Operatör değiştikten sonra Bankamatik yada kredi Kartını bankamatiğe sokup menüde operatör değişikliğini bulup değiştirmen gerekiyor, eskiden 3-5 gün içinde sistemde otomatik operatör değişikliği oluyordu artık senin bildirim yapman gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turan4646 -- 1 Aralık 2014; 20:22:10 >
  • quote:

ben ayın 30 unda yapmıştım olmuştu bugun denedim olmadı yapabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

ben ayın 30 unda yapmıştım olmuştu bugun denedim olmadı yapabilen var mı?

Yöntem anlaşıldı artık avea tarafından :-) mecburen Woops un aylık herhangi bi paketini almak zorundasınız kampanya için.

• quote:

Yöntem anlaşıldı artık avea tarafından :-) mecburen Woops un aylık herhangi bi paketini almak zorundasınız kampanya için.

anca kafaları buna çalışır bunu anlarlar zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.