Şimdi Ara

Netlerim Yükselmiyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler mezunum önce çalışma sistemimi yazimm.

Türkçeden paragraf,anlam ve dilbilgisi bölümlerinden test çözüyorum hergün en az 1 tane.

Sosyalden konu anlatımlı körfesiz sosyal bilimler kitabını bitirdim. Konular bu kitapta özet geçilmiş. Geçen sene tarih,coğ felan hepsini bitirmiştim. Bu yüzden tarih,coğrafya ve felsefeden de testler çözüyorum.

Matematiğim iyi değil bazen 4-5 günde anca bir konuyu bitiriyorum. Ve konuların daha yarısındayım. Bügün deneme yaptım netler aşağıda.

Türkçe:30 net (bir türlü 35 yapadım. )

Sosyal:25 net(çok yanlışım çıkıyor ne yapcam bilmiyorum. Özellikle coğ.)

Matematik:11 net(geodan 1 soru yaptım anca. Evet daha konular bitmedi ama yinede canımı sıkıyor çünkü hukuk istiyorum. Bu yüzden 25/30 yapmam lazım.

Beyler evet daha 100 gün var ve ben 45 gün önce başladım. Yinede moralim bozuk. Günde 2-3 saat kesin çalışıyorum ama çok yanlış geliyor özellikle sosyalden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hukuk için 2-3 saat az onu söyleyebilirim, sistem konusuna gelince ben de sorun yaşıyorum yanlış yönlendirmek olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: fail-i.mechul.domates

Hukuk için 2-3 saat az onu söyleyebilirim, sistem konusuna gelince ben de sorun yaşıyorum yanlış yönlendirmek olmasın.

Evet hocam hele dershaneye de gitmeyen biri olarak çok az. Attırcam artık. Birde matematikte çok yavaş ilerliyorum. Çoğu tanıdığım konuları bitirmiş artık deneme çözüyor matematikten. Netleride en az 25-30. Ben ise problem konularında takılı kaldım

• Takılı kalma geçbir daha ddönersin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.