Şimdi Ara

YGS SOSYAL BİLGİLER NASIL ÇALIŞILMALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sayısal öğrencisiyim ve mezunum tarih olsun , coğrafya olsun , felsefe olsun bu konularda fazla bilgim yok denemelerde sosyal bilgilerden 11 net felan yapiyorum zaten 4 ü din kültürü oluyor genelde ve benim hedefim 25 net bunun için elimden geldiğince çalışmak istiyorum allah isin ederse ve bende çalışırsam başarıcağıma inaniyorum sizce konulara nasıl çalismak gerek not tutarak mi bol test çözerek mi bu konuda beni aydınlatirsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cografya youtubede ztv nin videolari var ordan hallet felsefe din pragraf gibi zaten tarih tende 1 2 bilgi sorusu cikiyo konu calismana gerek yok sadece soru coz artar

• quote:

Orijinalden alıntı: minkrs

Arkadaşlar sayısal öğrencisiyim ve mezunum tarih olsun , coğrafya olsun , felsefe olsun bu konularda fazla bilgim yok denemelerde sosyal bilgilerden 11 net felan yapiyorum zaten 4 ü din kültürü oluyor genelde ve benim hedefim 25 net bunun için elimden geldiğince çalışmak istiyorum allah isin ederse ve bende çalışırsam başarıcağıma inaniyorum sizce konulara nasıl çalismak gerek not tutarak mi bol test çözerek mi bu konuda beni aydınlatirsaniz sevinirim

Tarih sadece düzenli olarak oku Özet kitaplar oluyor al onlardan bir tane vakit bulduğunda oku
    Coğrafya zor bir derstir üstünde durmak gerekir bence ondan da oku yapabildiğini yap
    Felsefe soru çöz sadece günde 5 tane çözzen ygs kadar çok olur

• Peki not tutma konusunda ne dusuniyorsunuz

• Cografya icin tut bence

• Tesekkurler

• Yeri gelmişken sorayım imam hatip mezunu olmayanlar din çözerse neti yükseliyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.