Şimdi Ara

Halo: The Master Chief Collection Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FPS türüne şekil veren seride Master Chief'in rol aldığı hikayeler tek bir pakette karşımızda. Master Chief Collection, Halo evrenini keşfetmek isteyenler ve yeniden hatırlamayı arzu edenler için önemli bir paket.

• Talha abi 84 ü 85 e tamamlamayan hoca gibisin
  • Xbox One istememin tek sebebi bu koleksiyon

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Reklamların geçilmemesi çok sinir bozucu.

• harika bi oyun
  • reklamların sesini kısma koysanız bare.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanKalayci

Reklamların geçilmemesi çok sinir bozucu.

taraycına reklamlar için sınırlama getirebilirsin

• online'ı bu kadar sıkıntılı bir oyuna 8.4 vermek talha aynacı'ya yakışmamış
  • Online sıkıntılar çözülecek gibi değil, o kadar gürültü koparıldı şu paket için ama diğer tüm XO oyunları gibi bu da patladı. Son gelen 500 küsür MB'lık yama da single player save data'larını siliyormuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Online sıkıntılar çözülecek gibi değil, o kadar gürültü koparıldı şu paket için ama diğer tüm XO oyunları gibi bu da patladı. Son gelen 500 küsür MB'lık yama da single player save data'larını siliyormuş...

Ps ile dalga gecip başlarinda buldular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Online sıkıntılar çözülecek gibi değil, o kadar gürültü koparıldı şu paket için ama diğer tüm XO oyunları gibi bu da patladı. Son gelen 500 küsür MB'lık yama da single player save data'larını siliyormuş...

En sevdiğim serilerden biriydi Halo serisi, maalesef 343 ne zaman Halo'ya el attı, Halo serisi benim için o gün bitti. Sonuçta etme bulma dünyası, o kadar laf edip, bu oyunla ettiğin lafları yemek ayrı bir konu...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

En sevdiğim serilerden biriydi Halo serisi, maalesef 343 ne zaman Halo'ya el attı, Halo serisi benim için o gün bitti. Sonuçta etme bulma dünyası, o kadar laf edip, bu oyunla ettiğin lafları yemek ayrı bir konu...

El degistirdi mi bir oyun eski tadi kalmıyor.

Cod un durumu ortada Geow ne olacak bilmiyorum.
    Bu nesil baya sorunlu basladi ama Sony nin en ufak hatasından kar elde edenler icin iyi ceza oldu bu.
    Adamlar ufacik hatayi bile gozden kacirmiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Evet oyun baya sıkıntılı her ne kadar Drivclup gibi gerçek nex-gen dediğiniz oyun kadar olmasada...
  • böyle mal oyunlarla gelmeye devam ederlerse firma her zaman bu japonların gölgesşnde kalıcak gibi şahsen bana şu durumda xboxone ı bedavaya verseler yer kaplıyo diye birine verirdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.