Şimdi Ara

Galatasaray'ı kötü günler bekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bakıyorum bazı kesimler Hamzaoğlu'nu abartmaya başlamış. ancak bu adamın akhisar'da atak futbolu oynatması dışında herhangi bir başarısı yok. atak futbolu oynatmak da galatasaray'ın başına geçmek için yeterli bir sebep olamaz.

Ben iddia ediyorum Hikmet Karaman daha iyi bir teknik adamdır, bunu hikmet karaman iyi olduğu için demiyorum ama Hamzaoğlundan daha iyi bir geçmişi vardır.

Misal geçen sezon için konuşacak olursak hikmet karaman devre arasında 12 puanı bulunan ve ligin son sırasında yer alan Erciyesspor'a gitmiş ve o kalitesiz takımın 25 puan toplayarak kümede kalmasını sağlamıştır. bizim koca yıldızlar topluluğu galatasarayımız ise sadece 7 puan fazla 32 puan toplamıştır. Aynı sezon herkesin beğendiği akhisar hocası Hamzaoğlu bey, sadece 19 puan toplayarak ligi 10.sırada bitirmiştir.

Peki soruyorum bu hamzaoğlu'nu beğenen tiplere, bu adamın akhisar'da neyini gördünüz?

ben söyleyeyim baktınız akhisar hurra atak yapıyor ohh o zaman iyidir. böyle bir mantık olamaz bu adam çapsız bir teknik direktördür hiçbir başarısı da yoktur, kişilik olarak da terim'in kopyasıdır egoludur. sneijder'i gelir keser bizim selçuk burak'ı baş tacı eder devre arası da gönderir.

Önündeki Burak'a rağmen Sezonu 17 gol 8 asistle kapatmış Galatasaray'a milyonlarca euro kazandırmış, şampiyonlar liginde bir üst tura çıkarmış, kupayı aldırtmış ve yine bu sene de şampiyonlar ligine direkt katılmamızı sağlamış Sneijder'imize bu adam parasını haketmiyor koşmuyor gibi o küçük kariyerinin ezikliğini belli edercesine haddine olmayarak dil uzatmıştır. Sneijder büyük, Hamzaoğlu küçük bir adamdır.

Daha ne kadar kötü olabilir diyebilirsiniz, ama olur. kadromuz zaten rakiplere oranla kötü, söyleyeyim galatasaray'ı kötü günler bekliyor.

Sezonu 4.sırada kapatıcaz buraya yazıyorum.

• 4.sırada kapatırsak yine iyidir
  • Hayırdır sneijder'ın dokunulmazlığı mı var kendisine laf söylenmeyecek adam düşüncelerini söylemiş sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılıyorum
    terim gibi teknik taktikten anlamayan tarz bir hoca
    bu yaz sneijder açıklamalarıyla kalitesini belli etti zaten. umarım mayısa kadar kontrat yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

katılıyorum
    bu yaz sneijder açıklamalarıyla kalitesini belli etti zaten. umarım mayısa kadar kontrat yaparlar

Anlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Hayırdır sneijder'ın dokunulmazlığı mı var kendisine laf söylenmeyecek adam düşüncelerini söylemiş sadece.

Evet arkadaşım Sneijder , Muslera, Sancho Lyttle , Carlos Arroyo , Ergin Ataman , Ekrem Memnun,Sedat İncesu bu şahısların bu kulüp bünyesinde dokunulmazlıkları var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

katılıyorum

Anlıyorum.

o kupadan sonra ne yaptı terim,15 yılda kaç kere kovuldu.arkasıdaki siyasi torpil olmasa 1 ay önce yine kovuluyordu

terim egosu yüzünden o günkü başarıları sadece kendi başına yaptığını sanıp kendisini zerre geliştiremediği için kovulana kadar bir gs bir mt gidip geldi,gs kapısı kapandı az kaldı mt kapılarıda kapanacak.ondan sonrada araya adamlar sokup anca devlet kanalında yüklü bir maaşa yorumculuk yapacak

• Göreceğiz eğer birilerinin kuklası olmaya geldiyse evet kötü günler bekliyor fakat diğer türlü iyi olabilir. Bizim çok bir şey istediğimiz yok sadece hak edene forma versin yeter. Gerçekten başka bir şey istemiyorum.
  • Hamza Hamzaoğlu için fazla önyargılı oluyoruz. Sneijder konuşması dışındaki çoğu şey varsayım..

Fatih Terim'in sözünü dinleyeceğini nereden biliyoruz ?

Sneijder keseceğini, oynatmayacağını nereden biliyoruz ?

Elbette bunlar soru işareti fakat önyargılı yaklaşıp daha gelmeden karalama kampanyası yapmakta doğru değil...

Hikmet Karaman bana kalırsa da daha tecrübeli deneyimli fakat Hamza Hamzaoğlu için şimdiden bir haltı beceremez diye bahsetmek çok doğru değil...
  • bu sene zaten gitti. en azından sene sonuna kadar hamza hoca ya da hikmet hoca denensin.
  • hamza gozumde hoca bile degildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Hamza ile 3 üncü 4 üncü olsak ne olacak? Prandelli ile de aynısı olacaktı.. Hiç olmazsa kendi evladımız.. Bazı başarılarda elde etmiş gelsin çalıştırsın. Başarılı olursa biz kazanırız başarılı olamaz ise bu sene zaten başarılı olamayacaktık.. Sonuna kadar destekliyorum Hamza'yı Şu arada yerli hoca gelmeliydi.. Bana kalsa Yılmaz Vuralı getirirdim ama olsun Hamzaya destek çıkıyorum. Kayıp bir sezonda bir hoca kazanabiliriz.
  • bu seneyi idare etsinde seneye lucescu gelicek yksek ihtimal.sonrada cicibabası fatih terimin yanına dönsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımı adam yönetmecek ki bakınız bizim TD KARTAL ama taktiği verende 11 çıkaranda YILDIRIM. TERİM ile samimiyeti ortada. TERİM akıl verir bu oynatır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.