Şimdi Ara

İngilizler Selçuk İnan'ın yeni adresini açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngiltere'de yayın yapan radyo kanalı Talksport, Galatasaray'ın kaptanının İngiltere Premier Lig kulüpleri Everton ve Leicester City'nin transfer listesinde olduğunu yazdı.

İNGİLİZLER TAKİPTE
    Haberde, Everton menajeri Roberto Martinez'le Leicester City menajeri Nigel Pearson'un Selçuk'u transfer edebilmek için girişimlere başladığı belirtildi. Öte yandan daha önce Galatasaray'ı çalıştıran ve İnter'in başına geçen Mancini'nin de Selçuk İnan'ı transfer etmek istediği vurgulandı.

15 MAÇTA 2 ASİST

Bu sezon Sarı-Kırmızılı takımla 15 resmi maça çıkan Selçuk, transfermarkt istatistiklerine göre sadece 2 asist yapabildi.

• Everton ve selçuk?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guldum valla

• Ne güldüm ya
  • ulan adam ayakta duramıyor en ufak ikili mücadelede çat yerde bir EPL'demi oynayacak ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Patos'u bulun da totem başlatsın
  • bruma oynamadığı halde bonservisi artıyor selçuk en kötü döneminde ingiltereye gidiyor menajerler müthiş çalışıyor
  • Şakası bile güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fbi'da benim peşimde. evet.
  • Selcuk İnan'i bırakmayiz.

UltrAslan DH | Galatasaray gelenekleri , metin oktay.jpeg , ali samiyen.pneg , deplasman yolunda yürüyedur , o formayi giyen herkes kutsaldir. #mayislarbizimdir.

• İnter 9.sırada, Everton da 9. sırada. Sanki Madrid istemiş gibi şaşıranlar var
  • Bedava verin beyler + bonus olarakta Qral burağı verirsiniz

• Lukaku nun,welbeck in ruzgarindan yikilir.

anderlecht macinda kirmizi gordugu pozisyonda ikili mucadelede kendini yere atti hakem yemedi sonra kirmizi yemek icin artistlik yapti ingilterede 60. dk cikar

• O değil de zamanında Patos'un ahını az almadık arkadaş
  • Keşke gitse. Belki kendisi için de daha iyi olur, iş disiplinini kazanıp kendine bakmayı öğrenirse.
  • Leicester'ı anladım küme takımı falan da Everton ne alaka Türkiye'nin en çok koşan oyuncusu gitse şuan ritm tutturamaz İngiltere'de.
  • Port Vale yada Luton Town Fc menejerleri istiyor olmasin ?

• Selçuk gibi ağır bir oyuncu dünyanın en tempolu liginde..

• galatasaraylı yöneticiler ingiltere ikinci liginden bi takımla anlaşıp fake transferle göndermelidir selçuku

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.