Şimdi Ara

Sneijder'i kesen veya 60'da çıkaran hoca taraftarı karşısına alır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben böyle düşünüyorum.Hamza hocanın Sneijder'i bizim kadar değerli gördüğünü sanmıyorum.(ama oynatır illaki.) Fakat Terim politikası gibi çoğu maçta 50'de,60'da oyundan alır 4-4-2'ye döner.(Zaten başta Hamza hoca olsa da çoğu kadroyu,değişiklikleri Terim'in isteğiyle yapacaktır ben böyle düşünüyorum.)

Hamza hoca çok net söylüyorum bizi düzlüğe çıkarır.Tabi geldiği ilk günden 4-0,5-0 galibiyet beklemeyin ama 2-3 haftaya galibiyetler başlayacaktır.Lakin yabancılar değilde sadece Sneijder konusunda şüphelerim var.Terim'in de isteğiyle dilediğimiz kadar sahada kalmayacaktır.

Şöyle bir gerçekte var Sneijder'i yeteri kadar oynatmayan hoca artık taraftarın tepkisini çeker.Hamza hoca bunu net bir şekilde biliyordur.

• Almaz diyen yok zaten canikom.
  • 3 puana abone olduktan sonra 16 maçta 3 gol 1 asist yapan adamı neden yedekte bekletiyorsun diye hesap soramaz. Sniejder kim? Önemli olan GS nin galip gelmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gothmog a Maia

Almaz diyen yok zaten canikom.

Alır mı acaba diyen de yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

3 puana abone olduktan sonra 16 maçta 3 gol 1 asist yapan adamı neden yedekte bekletiyorsun diye hesap soramaz. Sniejder kim? Önemli olan GS nin galip gelmesi.

Şu takımda farkındalık yapacak ilk isim sneijder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

3 puana abone olduktan sonra 16 maçta 3 gol 1 asist yapan adamı neden yedekte bekletiyorsun diye hesap soramaz. Sniejder kim? Önemli olan GS nin galip gelmesi.

16 maçta 10 dakika,20 dakika oynatırsan. veyahut sadece ilk yarı oynatırsan o istatistikler normal.Mancini dönemindeki istatistiklerine bakmanı öneririm.
  • Gsli degilim fakat burak ve selcuk ilk 11 oynadigi surece bu takim ne bjk ye ne fb ye ne de trabzonspora rakip olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O adamın kötü dönemleride olcak. Hasa allah mı adam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toraman1903

O adamın kötü dönemleride olcak. Hasa allah mı adam?

Yoruma bak.Sorunun kötü dönemlerinde değil iyi dönemlerinde kesilmesi.

Selçuk İnan'a durduk yere mi düşman olduk.En sevdiğimiz oyuncuydu.Abdullah Avcı kadroya almayınca nasıl sövdüğümüzü bilirim.Şimdi oldukça kötü formda herkes oynamamasını istiyor.

Sneijder Selçuk kadar formsuz olsa neden oynamasını isteyelim manyak mıyız biz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

quote:

16 maçta 10 dakika,20 dakika oynatırsan. veyahut sadece ilk yarı oynatırsan o istatistikler normal.Mancini dönemindeki istatistiklerine bakmanı öneririm.

Mancini Döneminde Burak Yılmaz 18 gol 10 asistle oynamış,Selçuk 9 gol 10 asistle oynamış.O halde Burak ile Selçuk u da eleştirmeyin?

Bu sezon Burak ile Selçuk istenileni veremiyor diye bas bas bağırıyorsunuz ama geçen sene 17 gol, 9 asistle oynayan Sniejder bu sezon rezilleri oynarken ona laf etmiyorsunuz ? Bu nasıl bi adilane yaklaşım?

• quote:

quote:

quote:

Mancini Döneminde Burak Yılmaz 18 gol 10 asistle oynamış,Selçuk 9 gol 10 asistle oynamış.O halde Burak ile Selçuk u da eleştirmeyin?

Bu sezon Burak ile Selçuk istenileni veremiyor diye bas bas bağırıyorsunuz ama geçen sene 17 gol, 9 asistle oynayan Sniejder bu sezon rezilleri oynarken ona laf etmiyorsunuz ? Bu nasıl bi adilane yaklaşım?

Sneijder rezilleri oynuyor derken? Arkasında pas veremeyen defans,orta saha ileride top tutamayan forvet varken adam şutlarıyla takımı sırtlıyor.

Daha fazla cevap yazmayacağım iyi günler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sneijder rezilleri oynuyor derken? Arkasında pas veremeyen defans,orta saha ileride top tutamayan forvet varken adam şutlarıyla takımı sırtlıyor.

Daha fazla cevap yazmayacağım iyi günler.

Geçen senede aynı pas veremeyen defans vardı şimdide aynı defans var? Geçen sene de Burak ilerde oynuyordu bu senede?

Adam şutlarıyla takımı sırtlıyor diyorsun da Ş.liginde 1 puan ile grup sonuncusuyuz, Sniejder in attığı 3 golün ikisi aynı maçta, geri kalan 15 maçta neden şutları ile takımı sırtlayamamış?

• Su "GS" nickli herifi banladigim halde postlarini goruyorum alintilardan. Alintilamayin su gereksizi banlayin gitsin

• Geçen sene ilerde drogba vardı kardeş, real maçında sakatlandı çıktı nasıl ezildiğimizi gördük halbuki ilk yarım saat çatır çatır top oynamıştık, kopenhag maçında eboue vardı sneijder vardı 20 dakikada maçı aldık, ilk juve maçında yine drogba farkı ikinci juve maçı sneijder attı maçı aldık. Üfürdüğün üzere aynı adamlarla değil yani o adamlara rağmen

Saçma sapan adamları savunacağız diye sneijdere laf söylemenizden gına geldi artık ayıp ya ayıp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FB maçında 2 gol attı diye gözünüz kör olmuş, yukardaki arkadaş gibi yapabilirsiniz mesela cevap veremeyenler Hakan Balta da Dortmud a kafa ile gol attı, onu da oynatalım duran top olur belki kafaya çıkar diye

Bu takım için ne gerekliyse o yapılsın, Selçuk-Burak kesilecekse, kesilsin, Sniejder 60. dakika oyundan alınacaksa alınsın, GS yeter ki maç kazansın ve buna alışsın, gerisi zamanla gelecektir ama şuan bi geçiş dönemindeyiz adamın verdiği röpartaj yüzünden daha ne oynattığını takıma nasıl bi ivme kazandığı görmeden geçmiş eylemerinden ötürü şimdiden peşin peşin konuşmayı doğru bulmuyorum, unutmayın hiç kimse GS nin üstünde değildir, Sniejder bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Su "GS" nickli herifi banladigim halde postlarini goruyorum alintilardan. Alintilamayin su gereksizi banlayin gitsin
    Ben de bunu söyleyecektim, bu kadar saçma yazılar okumuyorduk. Terim'in fake hesabı herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Geçen sene ilerde drogba vardı kardeş, real maçında sakatlandı çıktı nasıl ezildiğimizi gördük halbuki ilk yarım saat çatır çatır top oynamıştık, kopenhag maçında eboue vardı sneijder vardı 20 dakikada maçı aldık, ilk juve maçında yine drogba farkı ikinci juve maçı sneijder attı maçı aldık. Üfürdüğün üzere aynı adamlarla değil yani o adamlara rağmen

Saçma sapan adamları savunacağız diye sneijdere laf söylemenizden gına geldi artık ayıp ya ayıp

Şu mesajınla Snijder in performansını, Drogba ile Eboe ye bağlıyorsun ve bu sene onlar yoklar o zaman Sniejder in istenileni veremdiğini kabul ediyorsun.

Bu arada kimseyi savunduğum yok, sizin bakış açınızla benim bakış açım çok farklı. Amaç GS nin başarı ise, Sniejder in yedek kalması ya da satılması beni gram rahatsız etmez.

• Zaten sineijder olağanüstü performans sergilemiyor ki niye ilahlaştırdınız bu kadar,oynasada oynamasada gsde farklı bir sorun var

• Ne alakası var arkadaşım sneijderin başarısını onlara bağlamıyorum takımın başarısını onlara bağlıyorum, sneijderin başarısında bir değişiklik yok takımın başarısında var niçin; tek forvetin kaval kemiğiyle top kontrol ettiği için 5 tane olumlu pas yapamadığı için, ligin en çok ofsayta düşüp en çok faül yapan oyuncusu olduğu için. Ortasahanın dikine pas yapamadığı için, ortasahada ikili mücadele kazanamadığı için, hızlı atak yapma şansını selçuk katlettiği için takım başarısız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

FB maçında 2 gol attı diye gözünüz kör olmuş, yukardaki arkadaş gibi yapabilirsiniz mesela cevap veremeyenler Hakan Balta da Dortmud a kafa ile gol attı, onu da oynatalım duran top olur belki kafaya çıkar diye

Bu takım için ne gerekliyse o yapılsın, Selçuk-Burak kesilecekse, kesilsin, Sniejder 60. dakika oyundan alınacaksa alınsın, GS yeter ki maç kazansın ve buna alışsın, gerisi zamanla gelecektir ama şuan bi geçiş dönemindeyiz adamın verdiği röpartaj yüzünden daha ne oynattığını takıma nasıl bi ivme kazandığı görmeden geçmiş eylemerinden ötürü şimdiden peşin peşin konuşmayı doğru bulmuyorum, unutmayın hiç kimse GS nin üstünde değildir, Sniejder bile.

Adam gayette mantıklı yazıyor.Eskileyenler , bloklayanlar varmış

Sizin için önemli olan Gs başarısımı ? yoksa Snejderin sürekli oynaması mı ?

Kendi takımımdan örnek vereyim ; Diego nun oynaması bize maç kaybettirecekce oynamasın yeterki Fenerbahce basarılı olsun bana yeter.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.