Şimdi Ara

Mat bu kadarmı yavas cözülür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaslar denemede mat için 1 saat 10 dk 20 dk ayırdığım oluyor stres yaptımda oluyor bu süre zarfında en falza 27 soru yapioyrum 20 22 net geliyor bu süreyi nasıl azaltabilir su süreyi azaltsam 15 net daha fazla yapcam yardım lütfen

• up
  • dostum hani oluyordu illa böyle soruyu çözmeye inat edersin hadi çıktı ha çıkacak durumunda kalırsın sonra çıkmaz o soru ama sen 5 dk yemişsindir yani bu gibi bir durum bence sende ki dogru mudur ? Şöyle yap mat a geçtin ya sayfalara bak hemen halledebileceğin sorulara bak hani rasyone köklü filan çıkmıyorsa zorlama ama ardından bu şekilde devam et hızlı hızlı kalanlarada en son bak emin ol süre artacaktır.Boşun olsun tabii ama ugrasıp boş olsun o tüm sorulara bak yani1 ine 5 dk verip 5 ini çöpe atma.. Hadi kolay gelsin
  • eyw önerilerini dikkate alıcam
  • Sen o soruyu yapamayıp geçsen bile beyin o soruyu çözmek için uğraşıyor. Bugüne kadar ben de büyük oranda öyle oldu. Bunu da unutma :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu diyenleri pek anlamıyorum bu akil telfonmu değilki arka planda işlem yapsın

• sen kendini akıllı telefondan üstün göremiyor musun?
  • Kardesim ne alaksi varya mantginiz cok yanls kendini aldatmayin arka planda çözüyor die bi okumus 2 kalem oynatmasnsdr soru uzerinde donup baktginda sak die cevapmi verion

• Ya işlem pratiğin yok ya da konu eksiğin var.

• Yazin konuları bitirdim modüler aritmetik cok az var fonksiyon bi de tabi suan tum bi kere daha bitirunce daha hiZli coZerim die düşünüyorum da islem pratgndn kastn hizli islemse onu pek seri yapamadgmsdoğru

• Bol soru çöz hızlanırsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.