Şimdi Ara

s60-Passat/2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
2.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Volvo s60 ve vw passat arasında bi seçim yapıcaz passat yeni kasa değiştiriyor 1.6TDI manuel highline için 110K istiyorlar volvoyla konuştuk advance paket için 118K bazı opsiyonlar dahil bu fiyatı verdiler aradaki fiyat farkı önemli değil çünkü passata opsiyon dahil edilecek. sizce durum nedir nelere dikkat çekmek istersiniz İyi forumlar :)

• Passatin performansi daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frttprk F kullanıcısına yanıt
    2 sene binip satacaksanız passat.

Yok ömürlük olsun arabaya bineyim derseniz s60.

• zaten s40 vardı 2009 45K km de sattık.araba en az 5yıl kullanılacak
  • S60 kullandım ama içinde bulundum. 1.6 D az yakıyor ama araba bana hantal geldi. Passat'a hiç binmedim. Çok fikir üretemem. Eski kasada ki
    TDI motor 105 PS güç üretiyordu. Yeni kasada ki TDI motor 125 PS üretecek sanırım. Yeni Passat bayilere gelince bir inceleyin öyle karar verin derim.
  • Performans haricindeki her kriter için volvo derim.Zaten eski aracınızda volvoymuş.Ben s60 derim
  • 2.0 tdi passat ve volvo s60 ı son bir senedir sürekli değişimli olarak kullanmaktayım.s60ın tek artısı atikliği.iç mekan darlığı ve sürüş poZisyonunun rahatsızlığı en büyük eksileri. Passat volvoya göre daha konforlu bir sürüş ve daha ferah iç mekan sağlayan bir araç.ben kesinlikle volvonun göz boyayan dış güzelliğine kanmayıp tercihinizi passattan yana yapmanızı tavsiye ederim.

• ernaltnts kullanıcısına yanıt
    ya tabi sizin düşünceniz ama o kadarda kötü bi araç değil ya aracı babam alacağı için o passata daha yakın bense s60ta ısrar ediyordum bide passat herkeste var sıradanlık kokuyo :)
  • O berbat iç tasarıma sahip s60 ve Passat karşılaştırmak bile çok yanlış
  • ikiside performans olarak kötü galiba passat önceki kasadan daha ağır olcak ve kasaya göre motor hantal kalıcak
  • S60'a karşı sempatim var..

ama arkadaş daha TR'ye gelmemiş passatı nasıl kıyaslayıpta S60 diyebiliyorsunuz?
  • tunçgürsoy kullanıcısına yanıt
    yeni passat ta mqb platformu kullanıldığı için eski kasadan daha hafif ve motoruda 15 beygir daha fazla
  • S60 bana daha yakın geliyor. İç ve dış Tasarımı çok güzel ve farklı hissettiriyor. Passat herkesin altında artık bana farklı gelen bir yanı yok, hiç heyecan vermiyor açıkçası. Fakat buna rağmen İkisi arasında kalsam kesinlikle S60 alırdım diyemem. Test sürüşüne çıkıp motor ve konfor yönünden değerlendirir karar verirdim.
  • Bence ikiside güzel araçlar gidip test edip karar vermek çok daha mantıklı

• S60 der gecerim en azindan premium bi seye bindim dersiniz passat da kendi çapında iyo arac aslinda ama s60la kiyas olmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: tunçgürsoy

ikiside performans olarak kötü galiba passat önceki kasadan daha ağır olcak ve kasaya göre motor hantal kalıcak

Yeni kasa passat eskiye göre yaklaşık 80 kg daha hafif
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Bilgiç

O berbat iç tasarıma sahip s60 ve Passat karşılaştırmak bile çok yanlış

Konu kapanabilir

Arkadaş noktayı koymuş.

• s 60 bence de.

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut11

yeni passat ta mqb platformu kullanıldığı için eski kasadan daha hafif ve motoruda 15 beygir daha fazla

15 beygir fazla olabilir ama pek fark edeceğini sanmıyorum passat yerine süper b de alabilirsin
  • Tabiki s60 volvodaki kaliteyi ve teknolojiyi passatta bulamazsiniz

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.