Şimdi Ara

Selonodi vana ve gaz alarm cıhazı zorunlu mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evimize keşif için gelen mühendis bana gaz alarm cihazının ve selonoid vananın zorunlu olmadığını söylediler. Menfez açılması yeterliymiş. Benim pek içime sinmedi. Gaz alarm cihazı sürekli ötüyor herkes şikayetcı gerek yok takmayalım dediler. Düşünceleriniz nelerdir? Gaz alarm cihazı için hangi markayı önerirsiniz ? Ve alarm cihazı nereye takılmalıdır? Ocağa mesafesi, tavandan yüksekliği filan ne kadar olmalıdır?

Şimdiden teşekkürler.

• Gaz alarm zorunlu değildir ama extra önlem olarak takılabilr. Marka olarak hangisi iyidir bir bilgim yok siz en iyisi birde konunun uzmanı olan Bircan Bey'e (Biray Doğalgaz'a) sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirroboy

Hepinize selamlar.

Evimize keşif için gelen mühendis bana gaz alarm cihazının ve selonoid vananın zorunlu olmadığını söylediler. Menfez açılması yeterliymiş. Benim pek içime sinmedi. Gaz alarm cihazı sürekli ötüyor herkes şikayetcı gerek yok takmayalım dediler. Düşünceleriniz nelerdir? Gaz alarm cihazı için hangi markayı önerirsiniz ? Ve alarm cihazı nereye takılmalıdır? Ocağa mesafesi, tavandan yüksekliği filan ne kadar olmalıdır?

Şimdiden teşekkürler.

hocam olay işi iyi yapmaktır, ç,n malı malzeme suriyeli sokak ustası ile yapacaksa 2 şer 2 şer koydurtmanda yarar var, kombi için önemli olan şeyleri atlayıp gaz alarmına yoğunlaşmanız da doğru olmaz, genelde KOMBİYİ HİÇ KİMSE layıkıyla bağlamıyor, ilgili konuyu takip ediniz.

saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.