Şimdi Ara

#SON DAKİKA! Galatasaray, Terim'in kapısını çalıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  #SON DAKİKA!  Galatasaray, Terim'in kapısını çalıyor!

Galatasaray'da Cesare Prandelli'nin bileti kesildi, yönetim çalışmalara başladı. Son iddiaya göre Abdurrahim Albayrak, çok sevdiği Fatih Terim'le görüşecek.

Galatasaray'da Prandelli'den boşalacak teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı merakla beklenirken, kulislerde ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Futbol Şube Sorumlusu Abdurrahim Albayrak'ın çok sevdiği Fatih Terim'in kapısını çalacağı ve tavsiyesini isteyeceği söyleniyor.

Albayrak'ın her fırsatta, "Galatasaray'ı Galatasaray yapan teknik direktör O'dur" dediği Fatih Terim'e, "Kadroyu en iyi tanıyan hoca sensin. Şu anda boşta olan adaylar da belli. Bu kadronun başına kimi koyarsak şampiyon oluruz" diye soracağı iddia ediliyor.

Kulübe yakın kaynaklar İmparator'un sürpriz bir ismi Sarı-Kırmızılı ekibe önerebileceğini savunuyor.

Fanatik

• Yılan haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanatik.

• yine kurtarırsa Terim kurtarır bizi bu krizden

• Selcuk omur boyu orta saha kalir

• Albayrak Terim için gidecekse buyursun gitsin ama daha da dönmesin. Zaten ne işe yaradığı belli olmayan biri yokluğu bizim için faydalı bile olur.

• Danışmaktan ziyade ister misiniz bizim eskilerden birini takımın başına göstermelik geçirsinler ama gizliden Terim taktik verse, sezon sonu şampiyon olsak buralar yıkılsa
  • Küfrettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Danışmaktan ziyade ister misiniz bizim eskilerden birini takımın başına göstermelik geçirsinler ama gizliden Terim taktik verse, sezon sonu şampiyon olsak buralar yıkılsa

sonra uyansak
  • Ben hayır diyorum
  • Terim bizim için efsanedir, ancak bir kez daha kulüpte görmek ister miyim? Kesinlikle hayır. Zaten haber Fanatik'in, üzerinde fazla yorum yapmaya gerek yok.
  • quote:

Danışmaktan ziyade ister misiniz bizim eskilerden birini takımın başına göstermelik geçirsinler ama gizliden Terim taktik verse, sezon sonu şampiyon olsak buralar yıkılsa

Ne kadar ciddi söylesin bilmiyorum ama herşey taktik olsa prandelli son maçtan galibiyetle ayrılırdı. Oyuncu biraz hocanın gözüne girmeye çalışıcak. Bazı oyuncular vardır farkedersiniz yanlış bi hareket yaptığında direk kulubeye bakar ki hocanın tepkisi ne diye. İşte bunlar galibiyeti getiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jen Ledger

quote:

sonra uyansak

Teknik Direktör değişince belki etki eder takıma, düzelir durumlar daha 24 maç var Ne yapalım umut işte knk.

• inşallah
  • Zamanında Terim'i çok savunan birisi olarak diyorum ki umarım yalan haberdir.Gelmesin artık yeter,Terim'den başka adam mı kalmadı yahu piyasada?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jen Ledger

quote:

sonra uyansak

Teknik Direktör değişince belki etki eder takıma, düzelir durumlar daha 24 maç var Ne yapalım umut işte knk.

Valla sende haklısın bu sezon bursa şampiyon olsa şaşırmam çok garip bir sezon yaşayacağız

• Artik yeter fatih terim ve kurmaylari gelmemeli hep don dolas fatih terim kurmaylari yeter galatasarayda dunyaca taninan degil ama basariya calistiracak ruhu asilayacak hoca lazim sevillanin hocasi villas boas veya bu tarzda hocalar getirmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Küfrettim.

Albayrak gitsin Terim'e ve bir daha dönmesin mümkünse.
  • Hasan Sas geliyor diyebilir miyiz?
  • Gerekirse 200 yıl krizden çıkamayalım ama Terim ve saz arkadaşları kulübün kapısından içeri girmesin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.