Şimdi Ara

karaman a veto

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    27.11.2014
    Galatasaray'da Cesare Prandelli'nin geleceğinin belirlendiği toplantıda yeni teknik direktör adayları da masaya yatırıldı.
    Sarı-kırmızılıların başına geçmesi için ilk aday olarak gösterilen Hikmet Karaman için toplantıda olumsuz karar çıktı.
    Yönetim Kurulu, gündemde ismi çok yankılanan Karaman'ın göreve gelmesinin uygun olmayacağı yönünde görüş birliğine vardı.
    Kaynak: Webaslan.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an yapılacak en iyi şey teknik direktörlüğe Yılmaz Vural'ı getirmektir
    Döve döve adam eder bunları
  • tugay da gelmesin
  • ben gs yönetiminin 2 doğru şeyi üst üste yapabileceğini düşünmüyorum
  • Bu hikmet karaman size ne etti gardaşım.
  • Yılmaz Vural.
  • yılmaz vural ile de hikmet karaman ile de olmaz.. bu kişilere öncelikle futbolcular saygı duymaz... yerli futbolcuyu bunlar da disipline edemez.. kaldı ki taraftar da yönetici de bu kişilere yeterli krediyi vermez.. bu kişilerin galatasaray çapına yakın takımlarda başarıları olmalı ki galatasarayda da birşeyler yapma ile ilgili doğru tecrübeleri edinmiş olsunlar.. yüzme bilmeyen adamı derin bir havuza atarsan adam yüzme öğrenemez, ölür..

yılmaz vural meoya vurmaya kalkarsa dayağı yer oturur.. çünkü galatasarayda gerçekten de melo daha önemlidir, başarı iin daha kritiktir.. tıpkı başarı için terimin aysaldan daha kritik olması gibi.. unvan tek başına yetmez.. kim başarıyı daha büyük oranda temin ediyorsa daha değerli olan da odur..

açıkcası prandelli den daha kötü olmaz derseniz bence de daha kötü olmaz.. ama başarılı olma ihtimali daha yüksek isimler varken olmayacağı belli kişileri getirmek enayilik.. aysal birşeyden anlamıyordu saçmalıyordu taraftar da adamın ambalajına hayran meyran onaylıyordu.. umarım ali dürüst mantıklı bir karar verir...

• Galatasarayın ilacı fatih terimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.