Şimdi Ara

Ehliyetsiz Genç Şahin'le Yanlarken Bebeği ve Annesini Ezdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde 36 yaşındaki Nurgül Akçe ile henüz 5 aylık olan bebeği Muhammed Fatih Akçe'ye, sağlık ocağına giderken, sürücü belgesi için sınava girip kazanan, ancak henüz almayan 18 yaşındaki Saadettin Akıtır yönetimindeki otomobil çarptı. Anne Akçe çarpmanın etkisiyle havada takla atıp yere düşerken, minik Muhammed Fatih yol kenarında park halindeki otomobilin altına girdi. Kazada yaralanan anne ve bebeği hastaneye kaldırılırken, annesine ait otomobili kullandığı öğrenilen Akıtır gözaltına alındı fakat savcı tarafından serbest bırakıldı. Kazayı görenler, genç sürücünün hız yaptığını ve zikzak çizerek ilerlediğini iddia etti. Bu arada, kaza bir işyerinin de güvenlik kamerasınca görüntülendi.

Video:http://video02.sabah.com.tr/video/2014/11/27/sbh1417100959751.mp4?v2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powermoon -- 27 Kasım 2014; 19:07:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah ım sen bizi ve cümlemizi bu cani sürücülerden koru Amin
  • O genci de , ona arabayi veren ailesini de , böyle şeylere engel olamayan devleti de....

Bi an düşündüm kendi karim çocuğum olsa gencten baslayarak dedesine doğru hepsini vururdum

• Bunların aldığı nefes haram. Bilmem ne çocuğu ya

Çok kötü birsey Rabbim vermesin kimsenin başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 27 Kasım 2014; 19:11:50 >
  • Her şeyin başı eğitim.

Sırf bu ve bu gibi gençlerin hevesleri yüzünden çoğu TOFAŞ kullanıcısının üstü çiziliyor.
  • Yanlış anlamayın ama bence yanlama yok.

Sürücü daha yeni ehliyet almış acemi.

Araç eski bir araç ve bakımsız.

Tahminimce lastiklerde silik ve eskidir.

Zemine dikkat edince aracın 2 lastiği kuruda,2lastiği ise yaş alanda.

Şayet sürücü frenleyince kuru da olanlar tuttu ama ıslaktakiler eski olduğu için tutmadıysa bu hareketi yapabilir araç

kendiliğinden.

Bir de dikkat ettiyseniz araç kameraya girdikten sonra arkası geliyor.Şayet sürücü yanladıysa öldürmek için göre göre

yanlamıştır.

Bence yanlama değil acemi sürücü,yarı ıslak yarı kuru yol ve kötü lastikler sonucu bu olay gerçekleşmiş.

Umarım bebek eski sağlığına kavuşur.Genç sürücü içinde üzüldüm demekten başka bir şey gelmiyor.

Çünkü bence kaza ama şayet bilerek yanladıysa bildiğimiz anne ve bebeğini öldürmeye teşebbüs etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 27 Kasım 2014; 19:14:49 >

• Bana yanlama yok gibi geldi yol ıslak ancak ehliyet yokken trafiğe çıkması tamamen hata üstelik genç ve acemi tamamen cahillikten boşu boşuna hayatını karartmış.
    İnşallah yaralılar iyileşir kazanın ne zaman olacağı belli olmuyor.

• Sopayla dövecen böylesini.
  • kesinlikle öldürülmeli...
  • Yanlamıyorsa bile ehliyetsiz dolaşmasının bence elinde silahla dolaşmasından farkı yok.

• Çarpan suçlu. Ancak kadın da suçlu. Bebeğin var ve sen yoldan yürüyüp kaldırımdan yürümüyorsun. Yahu insan kendinden önce bebeğini düşünür ve o yoldan yürümez. Ve o çarpan bana göre yanlama yapıyor gibi geldi. Ve galiba yer kaygan. Yerde ıslaklık var. YAzık oldu kadına ve bebeğe, inşallah bir şeyleri yoktur.
  • İnsallah cocugun ve annesinin saglik durumu iyidir en önemliside bu. Kac yasinda olursada olsun o direksiyon basindaki cezalandirilmali.

• bence de yanlama yok, acemilik var. yazık hem de çok yazık, hem anne ve bebeğe, hem de 18 yaşında araba kullanma isteği, arzusu ve heyecanı ile direksiyon başına geçen çocuğa, Allah hepsine sabır versin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ehliyeti alalı 5 ay oldu ben birisine carparım falan diye korkuyorum, kullanamıyorum milletteki cesarete bak!
  • Az önce haberlerde izledim, söyleyecek birşey bulamadım şerefsiz herif, birde serbest kalmış, nezarette odunu vermeleri şarttı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serbest bırakıldı ?
  • Dikkat ettiyseniz, annenin yanındaki bayan kafasını çevirip arkaya bakıyor, muhtemelen o ergen arabayla gazlayarak geliyordu daracık sokakta, ki kadının dikkatini çekti. Muhtemelen frene basınca da kötü lastik ve ıslak zeminden dolayı araç kaydı...

Kültürsüz, gösteriş budalası zamane ergenleri oldukça fazla sayıda günümüzde, serbest bırakılması ayıptır.

Kadınlar da keşke kaldırımdan gitseymiş, yazık o bebeğe...

• Kesinlikle kadın hatalıdır.Kaldırımlar yayalar için yapılmıştır fakat kadın kaldırımda yürümediği için kazaya karışmıştır.18 yaşındaki ehliyetsiz sürücü'nün hiç suçunun olmadığını düşünüyorum çünkü ehliyetsiz olsa bile otomobil kullanmayı kursta öğrenmiş ve araç kullanmayı biliyor.Kazanın sebebini arkadan çekişli bir şahine ve ıslak zemine bağlıyorum.O yolda yeni ehliyet almış çoğu kişi o kazayı yapardı.Buradaki bütün suç kadında'dır ve kadın için gram üzülmedim.Eğer kadın normalde yürümesi gereken yerde yürüseydi kazaya karışmayacaktı ve evine dönecekti.Savcı'nın sürücüyü serbest bırakma kararını desteklemekteyim.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    +1.Arkadan itiş ve ıslak zemin birleştiğinden dolayı kazanın yapıldığını düşünüyorum.Ben suçun kesinlikle kaldırımda yürümeye üşenen kadında bulmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mng1

Kesinlikle kadın hatalıdır.Kaldırımlar yayalar için yapılmıştır fakat kadın kaldırımda yürümediği için kazaya karışmıştır.18 yaşındaki ehliyetsiz sürücü'nün hiç suçunun olmadığını düşünüyorum çünkü ehliyetsiz olsa bile otomobil kullanmayı kursta öğrenmiş ve araç kullanmayı biliyor.Kazanın sebebini arkadan çekişli bir şahine ve ıslak zemine bağlıyorum.O yolda yeni ehliyet almış çoğu kişi o kazayı yapardı.Buradaki bütün suç kadında'dır ve kadın için gram üzülmedim.Eğer kadın normalde yürümesi gereken yerde yürüseydi kazaya karışmayacaktı ve evine dönecekti.Savcı'nın sürücüyü serbest bırakma kararını desteklemekteyim.

Maks 18 yasindasin.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.