Şimdi Ara

MERCEDES AMG SPORT MODELLERİ GELİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bmw deki M performans paketi benzeri bir model ailesi getiriyorlar. AMG modellerine ulasamayan musterileri hedeflemisler. Gelismis şasi ve fren sistemleri, daha guclu motorlar, 4 çeker gibi ozellikler olacak. Ocak ayinda ilk modeller tanitilacak. Ayrca GLE coupe'nin ilk görseli paylasildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merak ettim fiyatlar herzamanki gibi Uçuk olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut amg paketlerden ne farkı var
  • a250, cla250 sport falan mı acaba? almanya sitesinde öyle bişeyler görmüştüm sanki
  • Eski mercedes amgler bu yeni amglerden daha şık.

• hysteria_ kullanıcısına yanıt
    Hayir onlar degil. Amg sport ayri. Ocak ayinda ilk modeller tanitilacak.

• var olan amg ler zaten çok çok iyi daha iyi hale getirirlerse audi ve bmw nin ciddi ciddi oturup düşünmesi gerek
  • Mantikli hamle

• C450 AMG SPORT

• Bi dakka simdi. Bmw de m paket var audi de sline var e mercedestede amg var. Nasil bisey olcak anlamadim...

• quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

var olan amg ler zaten çok çok iyi daha iyi hale getirirlerse audi ve bmw nin ciddi ciddi oturup düşünmesi gerek

Oturup Mercedes düşünmüş ders almış Bmw den, sen daha boş boş konuş.
    Tam tersi Bmw yerine Mercedes düşünüyor model gamım Bmw den daha geniş olmasına rağmen neden Bmw bizden daha fazla araç satıyor diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 28 Kasım 2014; 1:10:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Bi dakka simdi. Bmw de m paket var audi de sline var e mercedestede amg var. Nasil bisey olcak anlamadim...

M paketlerde sadece görünümden ibaret olanlar var birde M performans paketi var motor gücü farklı süspansiyon sistemi farklı vs, Mercedes te bunun gibi bir paket çıkarmayı planlamış olay bu yani.

• allstar34 kullanıcısına yanıt
    Otomobil hakkında zayıfsın ve bunu her mesajında kanıtlıyorsun.

Satış rakamları ile mi firmaları degerlendirecegiz ? O halde renault symbol daha iyi satmış bence mercedes ve bmw renaultan ders almalı ne dersin ?

Mercedesin sadece ticari satış rakamı BMW yi dagıtmaya yeter. Finansal olarak zaten karşılaştırmak mümkün değil. Bunu yapan adamın aklını sorgulamak lazım.

Şimdi konuya gelecek olursak C63 AMG bugün sınıfında cok iyi bir yerde. E63 AMG de öyle. Bunların kanıtı için çok sevdiğin BMW nin M3, M4 ve M5 ile karşılaştırmalarına bak. Bu spor otomobillerin pist sürelerine bak hangi marka daha iyi motor üretmiş sınıfının en iyilerine bak karşılaştır. Ve iyi olan bir otomobil daha iyi bir yere getirilirse o zaman rakip firmalarının oturup düşünmeleri gerek. Sana kısa yoldan anlatayım iyice yerleşsin; C63 AMG nin M3 e 2 saniye fark attıgı piste bu süre dahada uzayacaktır. Şimdi dekoder çözmeye başladı mı ?

Mercedeste öyle bir paket zaten var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

Otomobil hakkında zayıfsın ve bunu her mesajında kanıtlıyorsun.

Satış rakamları ile mi firmaları degerlendirecegiz ? O halde renault symbol daha iyi satmış bence mercedes ve bmw renaultan ders almalı ne dersin ?

Mercedesin sadece ticari satış rakamı BMW yi dagıtmaya yeter. Finansal olarak zaten karşılaştırmak mümkün değil. Bunu yapan adamın aklını sorgulamak lazım.

Şimdi konuya gelecek olursak C63 AMG bugün sınıfında cok iyi bir yerde. E63 AMG de öyle. Bunların kanıtı için çok sevdiğin BMW nin M3, M4 ve M5 ile karşılaştırmalarına bak. Bu spor otomobillerin pist sürelerine bak hangi marka daha iyi motor üretmiş sınıfının en iyilerine bak karşılaştır. Ve iyi olan bir otomobil daha iyi bir yere getirilirse o zaman rakip firmalarının oturup düşünmeleri gerek. Sana kısa yoldan anlatayım iyice yerleşsin; C63 AMG nin M3 e 2 saniye fark attıgı piste bu süre dahada uzayacaktır. Şimdi dekoder çözmeye başladı mı ?

Mercedesin en yakın rakipleri kim Bmw ve audi tabiki bunların arasında satış rakamlarına bakılır, işine gelmeyince bakmazsın tabi, hayatında ne mercedes nede bmw araban olmamış sagdan soldan duydugunla burda maval okuyosun anlatmama gerek yok herkes biliyor senin bilginide kapasitenide.
    Mercedes te böyle bir paket var zaten diyorsun cok biliyorsunya adam neden böyle bir haber yapsın, gerçi doğruya sen mercedestende iyi bilirsin değilmi. E63 C63 varsa bugün M5 in M3 sayesinde var unutma.

Mercedeste zaten böyle bir paket mevcut sen otomobil dünyasına bir hayli uzak ve yabancı oldugun için bilmiyo olabilirsin. Ben satış rakamlarına bakmayalım demedim ki ? Bugün firma olarak bir degerlendirmeye alacak olursak Daimler her şart altında BMW den daha iyi para kazanıyodur. Sadece ticari araç satışları buna yeter dedim.

Şimdi dananın kuyrugunun koptugu yere gelelim; 19 yaşında ilk aracım astrayı satın aldım onu sattım W124 E satın aldım daha sonra bir yerden düşeş e36 320i geldi 14.500 e onu alıp sattım gene düşeş ford taunus geldi onu zevk amaclı alıp sattık herneyse. Sonra eski kasa doblo alıp sattım. Bunlar bir yana bugün cogu lüks sayılabilecek aracı şirket bana haftalık olarak kiralıyor. BMW de var audide mercedeste bir sınır yok. İşte bu yüzden bu forumda senden daha net bilgiler sunup paylaşıyorum. Sen agzını açıp bakarken ben o arabayla çoktaan 500km nin üzerinde yol yapmış oluyorum. Sürekli şehir dışı seyehat ediyorum bu araçlarla. Senin araç neydi e30 mu

• MB-CLS kullanıcısına yanıt
    Tabi burada sallaması kolay oluyor, daha düne kadar ilaç firmasında kuryelik yapıyordun simdilerde petshop ta calisiyorsun, yanlis anlama kesinlikle küçümsemiyorum ama sen kendini dev aynasında görüyorsun. gece gece güldürdün yine patronların sana hayvan dagıtman içinmi bmw mercedes audi kiraliyor
    Sen her konuda yalan yanlış sallayıp kaç kere bozulduğunun haddi hesabı yok gelmişsin burada sen anlamazsın ben anlarım edalarındasın cahil insan her seyi bildigini zannedermiş iste.
    Şu olan paketi bir açıkla hele neymiş.
    Seninle burada sidik yarıştırır gibi araba Yarışına girmem ha çok merak ediyorsan Bmw genel konusunda aracımı görebilirsin evlat.

petshoptamı calısıyorum balık muhabbet satıyorum hahaha kuryelik yapıyordum mng ve aras cok iyi teklif verdi kıramadım

applikasyon uzmanıyım hekimlere tıbbi cihazların eğitimini veriyorum. Bu yüzden cok dolasıyorum Hastane ihaleleri, cihaz satımı alımı gibi işlerle ugrasıyorum. Genelde doguya çok sık gidip geliyorum. Doktorlarla yemek yeniyor seminerlere gidiliyor eğitimler veriliyor bu yüzden şirket dönem dönem bu şekilde araç kiralıyor. Hekimlerle gittiğim oluyor veya orada lazım oluyor. Tabiki insanların yaptıgı işleri kücümsemek dogru değil.

Ah şu bmw fanboyları yok mu onlarda olmasa forum çok boş yahu eglendiriyorlar beni

Fanboy😀 6300 motor arabayla 4000 motor arabayı karşılaştırıyosun hadi onu anladım da c63 ün mü pist verisi m3 ten iyi 😀😀 bi araştır öyle yaz bundan sonra

Bak sen o işi yapıp ta o arabalara binen hiç görmedim ayrıca anca fluence 301 focusla gezersin sen 😀😀 tam troll ya her konu da mercedes diyor nasıl bi ukte kaldıysa için de adamın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.