Şimdi Ara

Hyundai i10 1.2 Otomatik İçin Fiyat Teklifi Aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta yazdığım araç için 38.500 anahtar teslim fiyat aldım. TSK indirimi dahil yalnız. Liste fiyatı 41.700. Sizce fiyat nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence ikinci ele yönelin

• TSK indirimi ne kadar oluyor?

Hangi donanım için bu fiyatı aldınız?

Ben olsam ondan 3.000TL fazla olan Hyundai i20 1.4 Style Otomatik seçeneği tercih ederim.

Neden derseniz?

Bir üst sınıf hem de 2.eli İ10'a göre daha iyi olacaktır.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    İndirim olayını anlayamadım kimi yer 1500 kimi 1000 tl hesaplıyor. Donanım olarak mecburi en ful modeli başka donanım yok zaten. Dediğiniz araç yeni i20 mi?

• ozbayram kullanıcısına yanıt
    İkinci elde en ucuz 34500 liraya buldum. Sizce değer mihttp://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=180543033&io=6&rnd=7729

• nightbringer kullanıcısına yanıt
    Öğretmen indirimi de aynı fiyat geçen sormuştum.
    Evet bahsettiğim araç yeni İ20 .
    Bu fiyatı sadece pazarlık ile alırım indirim hariç çok düşük oran

• quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

İkinci elde en ucuz 34500 liraya buldum. Sizce değer mihttp://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=180543033&io=6&rnd=7729

Hocam 2. El derken i10 kastetmedim. Bu araç sıfır bile olsa 40 bini haketmiyor. Bence c sınıfı 2 ele yonelin. Tabi 2. Ellerde uçmuş durumda

• Bu araç alınır. Ikinci ele bulaşmanızı tavsiye etmem 2-3 bin fazla verin sıfırını alın.
    İ20 düşünürseniz daha mantıklı olur. Ancak İ10un'da ikinci eli iyi olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

quote:

Hocam 2. El derken i10 kastetmedim. Bu araç sıfır bile olsa 40 bini haketmiyor. Bence c sınıfı 2 ele yonelin. Tabi 2. Ellerde uçmuş durumda

sıfır araç 40 bin lirayı haketmiyor ikinci el öneriyorsunuz fiyatlar uçmuş diyorsunuz. Ikinci eller o parayı hakediyor mu? Ben kafaya göre fiyat belirleyen ikinci el piyasasına karşın sıfır km bayi çıkışlı bir arabayı tercih ederim. C sınıfına değil de A yada B sınıfına bineyim. Iki sene önce 40 bine alınmış 20 bin km deki arabayı 45 bine sırf C sınıfı (fiyat tahminidir) diye almayı sıfır araç alıp devlete vergi vermeyeyim diye mi tercih edelim?

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

sıfır araç 40 bin lirayı haketmiyor ikinci el öneriyorsunuz fiyatlar uçmuş diyorsunuz. Ikinci eller o parayı hakediyor mu? Ben kafaya göre fiyat belirleyen ikinci el piyasasına karşın sıfır km bayi çıkışlı bir arabayı tercih ederim. C sınıfına değil de A yada B sınıfına bineyim. Iki sene önce 40 bine alınmış 20 bin km deki arabayı 45 bine sırf C sınıfı (fiyat tahminidir) diye almayı sıfır araç alıp devlete vergi vermeyeyim diye mi tercih edelim?

Tek soru.
    40 bin liran var.
    I10 alırmısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbayram -- 27 Kasım 2014; 19:14:13 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

Tek soru.
    40 bin liran var.
    I10 alırmısın?

kullanma amacima bağlı. Tek kişi yada maksimum iki kişi kullanacaksa. Eşim kullanacaksa. Ailenin ikinci aracı olacaksa alırım. Bu kriterlerde 40 bine C sınıfı alınır mi

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Vergilere de kazıkçı piyasaya da lanet olsun yemin ederim soğudum araçlardan

• bencede i 20 ye yönelin i10un 2.0 elinin iyi olcağını sanmıyorum
  • tunçgürsoy kullanıcısına yanıt
    İ10 un ikinci elinin kötü olacağını düşünüyorum tam tersine hem erkeklere hem bayanlara hitap ediyor. Eşleri için araç bakan çok kişi biliyorum.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Ben bekarım, Ankara içinde haftasonları sağa sola gitmek için A sınıfı bir araç bakıyorum. Bir de park sorunu olmamalı. Dediğiniz gibi C D sınıfı da alınır ama ihtiyaç karşılamıyor.

• quote:

Ben bekarım, Ankara içinde haftasonları sağa sola gitmek için A sınıfı bir araç bakıyorum. Bir de park sorunu olmamalı. Dediğiniz gibi C D sınıfı da alınır ama ihtiyaç karşılamıyor.

zaten bu araçlar kalabalık ailelerin tercih edeceği modeller değil. bu sınıf yeterli ise tercih edilebilir. ama planlama yaparken sadece bugünü değil kısa vadede en az 3 yılı planlayarak araç alımı yapmalısınız.
  • Ben olsam 2. El fiesta, corsa, colt, punto alırım. En azından kapının önünde araba var derim. 40bine i10 nedir ya..

• micra bak hocam, daha az yakar, ici ferahtir, tipinide yeni kasasiyla feminenlikten cikardilar, otomatikte cvt rahatligi, yillardir satan ve piyasasi olan bir araba, i10 gibi bir arabaya 40 bin verme, i 10 daki fulldeki ozellikler micrada baslangicta standarttir, 6 airbag, hiz sabitleyici,, esp, kol dayama vs. birde biri nissan biri hyundai. nissan bayileri.iyi fiyat veriyorlar liste fiyatindan. led isiklara falan kanma.illa hyundai diyorsanda i20 al, tipi guzel en azindan.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.