Şimdi Ara

Acil Fikirleriniz Lazım HTC ONE Mini 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler HTC ONE Mini 2 - 1.234,05 TL %5 indirim ile HTC Türkiye garantili.
    bugün almaşsam indirim bitiyor lütfen fikirlerinizi söyleyin
    tercih sebebi ekran boyutu ve aliminyum kasası tasarımı .
    yada yıl sonunumu bekleyeyim kampanya olurmu ..

• O pra verilmez o cihaza bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800 Tl olsa bile almam 1100 lira'ya G2 32 Gb alınır,sevmem dersen Z1C...

• LG ciler toplanmış :D z1c lerin o modelin dış görünüşü hiç hoşuma gitmedi çok kötü lg g2 ise boyut olarak büyük.
    hafızası arttırabiliyor zaten htc nin hafızada yeterli zaten arttırma ya ihtiyacım bile yok. ekran boyutuda büyük onun 4.5 yeterlidir. o yüzden o tercihleri eledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

LG ciler toplanmış :D z1c lerin o modelin dış görünüşü hiç hoşuma gitmedi çok kötü lg g2 ise boyut olarak büyük.
    hafızası arttırabiliyor zaten htc nin hafızada yeterli zaten arttırma ya ihtiyacım bile yok. ekran boyutuda büyük onun 4.5 yeterlidir. o yüzden o tercihleri eledim.

Zevk senin para senin nirvanaci kardes ama onerim minilerden uzak durmandir,compactlar daha iyi

• gereken cevabı verınce ceza alıorum sen de bu ıhtımalı kovalıorsun forumdakı en buyuk mısyonun burda konu acan bılgı arayan fıkır arayan kımselerde sahsı polemık cıkartıp yer ısgal etmek,boyle olmamalı neyse sen devamlı yaptıgın gıbı ıkı saatte gır bak ben nereye yazmıssam oraya polemık yarat gorevın bu,takıp etcem aksatma.

lg ye kotu dedıgım zamanları sen bılmezsın,guvendıgın kullancıların verdıgı rorneklere gore yazıorsun ama dogru cunku g2 den once lg nın yaptıgı hıcbır cıhazı ne fp nede bırbaska acıdan sevmıyor onermıyordum,zaten dogru olanda bu ınanmadıgım cıhazı onermemem,kı tum dunyada ortak gorustekı g2 lg tarıhının en cok satan cıhazı oldu halada satıyor

dıger yandan suan hıcbır fake hesabım yok,kımse benım yan alt ust yan hesabım falan degıl,ıhtıyacımda yok,yazdıklarının eksı almasından bıle benı sorumlu tutuyorsun,300kez goruntulenmıs bır konuda benım harıcımdekı 299 kısı senın yazdıklarına katılmamıs olamaz sankı,senı bole dusunmeye ıten sahsı bana cephe alman,hayalgucun ve eskı defterler.

ayrıca bıl ve ogrenkı sahte hesabı yonetım kapatır,admınler kımın rutbesı coksa ona ıhtımas gecmez,ceza neyse uygular,zaten gecen hafta yıne tahrıgıne kapılıp yazdım dıye ceza aldım halbukı.bu argumanın kulluyen yanlıs.

herseyı anlamak ıstedıgın sekılde anlayıp aksıne ınanmayıp yalan kabul edecek psıkolojıde olmana senın adına uzelmekten baska elımden bırsey gelmez.

ıyı forumlar
    (dıyecegım ama benım yazdıklarımın altına benım aleyhımde yazmaktan baska forumun temel nıtelgııne uygun ıstıkamette onerı bılgı paylasımı yapmadıgından dıyemıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 28 Kasım 2014; 20:02:39 >
  • Ben paranla almışken iyi birşey almanı isterim one mini 2 alma daha iyi alternatifler var,bütçe var ise Htc one bakabilirsin veya başka bi kaç model daha var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infected_ -- 28 Kasım 2014; 20:36:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

gereken cevabı verınce ceza alıorum sen de bu ıhtımalı kovalıorsun forumdakı en buyuk mısyonun burda konu acan bılgı arayan fıkır arayan kımselerde sahsı polemık cıkartıp yer ısgal etmek,boyle olmamalı neyse sen devamlı yaptıgın gıbı ıkı saatte gır bak ben nereye yazmıssam oraya polemık yarat gorevın bu,takıp etcem aksatma.

lg ye kotu dedıgım zamanları sen bılmezsın,guvendıgın kullancıların verdıgı rorneklere gore yazıorsun ama dogru cunku g2 den once lg nın yaptıgı hıcbır cıhazı ne fp nede bırbaska acıdan sevmıyor onermıyordum,zaten dogru olanda bu ınanmadıgım cıhazı onermemem,kı tum dunyada ortak gorustekı g2 lg tarıhının en cok satan cıhazı oldu halada satıyor

dıger yandan suan hıcbır fake hesabım yok,kımse benım yan alt ust yan hesabım falan degıl,ıhtıyacımda yok,yazdıklarının eksı almasından bıle benı sorumlu tutuyorsun,300kez goruntulenmıs bır konuda benım harıcımdekı 299 kısı senın yazdıklarına katılmamıs olamaz sankı,senı bole dusunmeye ıten sahsı bana cephe alman,hayalgucun ve eskı defterler.

ayrıca bıl ve ogrenkı sahte hesabı yonetım kapatır,admınler kımın rutbesı coksa ona ıhtımas gecmez,ceza neyse uygular,zaten gecen hafta yıne tahrıgıne kapılıp yazdım dıye ceza aldım halbukı.bu argumanın kulluyen yanlıs.

herseyı anlamak ıstedıgın sekılde anlayıp aksıne ınanmayıp yalan kabul edecek psıkolojıde olmana senın adına uzelmekten baska elımden bırsey gelmez.

ıyı forumlar
    (dıyecegım ama benım yazdıklarımın altına benım aleyhımde yazmaktan baska forumun temel nıtelgııne uygun ıstıkamette onerı bılgı paylasımı yapmadıgından dıyemıyorum)

Ben bilgi sahibi olmadığım her konuya atlamıyorum . Ben seni ettiğin laflarda sadece bir kere şikayet ettim o da ''Nedir bu lg g2 sevdası'' konusunda . Başka seni kullandığın kelimeler ve cümlelerden başka hiçbir zaman şikayet etmedim ( diye hatırlıyorum ) . Tabii fake hesabın olan mursan99'u şikayet ettim çünkü bu hesaptan yazamadıklarını tutup diğer hesabından yazıyorsun o hesabın fake olduğu anlaşılıp kullanmayı neredeyse bıraktığında aynı mursan99 üslubu ile stevejones hesabından yazmayı başladın bu senin nasıl biri olduğunu kanıtlıyor .

Senin kendi mesajlarını artıladığını forumun bu bölümünde uzun süreden takip edenler biliyor zaten . Fake hesabından kendine teşekkür adamdan ne beklenir ki ?

Sen lg'yi malzeme kalitesinden eleştiriyordun zaten yok plastik yok şu malı bu malı alınmaz diye şimdi çok mu sağlam kullandığın cihaz sayfalar dolu şuyu kırıldı buyu kırıldı şikayeti var f/p olarak tavsiye edilir cihaz ama burdaki olay ayrı . Senin asıl hesabın 8 günlük diğer fake hesapların ise sınırsız cezalandırıldı birçok kere . En son 2 hafta önce sınırsız ceza aldın yine fake hesaptan ve aynı yerlerden giriyoruz diye kandırdın . Bu forumda herkesin farklı görüşleri olur katılırsın katılmazsın ama seninkiler böyle değil yalnızlıktan fake hesap açıp kendine destek olan birisisin , yalanla içli dışlısın neden sana her seferinde açıklama yapıyorum bilmiyorum ama insanları gereksiz yorumlarınla yönlendirmenden bıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: infected_

Ben paranla almışken iyi birşey almanı isterim one mini 2 alma daha iyi alternatifler var,bütçe var ise Htc one bakabilirsin veya başka bi kaç model daha var

Benim bu telefonu alma sebebim 1. olarak ekran boyutu büyük istemiyordum , ipad mini var film vb. izleme işini büyük ekran istersem oradan yapacağım.
    2.olarakda aliminyum kasası , diğer ürünlerdeki plastik kasa ve görünüş benim zevkime göre iyi değildi.
    Alırken özelliklerine bakmadım 1-2 video izledim ,http://www.youtube.com/watch?v=WV-nLugae-g burda oyun performansını gördüm bu tür oyunları rahat oynayabiliyorsa ki pek oynamam ipadden oynarım benim için yeterli olduğunu düşündüm. HTC One güzel ama büyük ve ihtiyacımdan fazla.:)
  • quote:

quote:

Ben paranla almışken iyi birşey almanı isterim one mini 2 alma daha iyi alternatifler var,bütçe var ise Htc one bakabilirsin veya başka bi kaç model daha var

Benim bu telefonu alma sebebim 1. olarak ekran boyutu büyük istemiyordum , ipad mini var film vb. izleme işini büyük ekran istersem oradan yapacağım.
    2.olarakda aliminyum kasası , diğer ürünlerdeki plastik kasa ve görünüş benim zevkime göre iyi değildi.
    Alırken özelliklerine bakmadım 1-2 video izledim ,http://www.youtube.com/watch?v=WV-nLugae-g burda oyun performansını gördüm bu tür oyunları rahat oynayabiliyorsa ki pek oynamam ipadden oynarım benim için yeterli olduğunu düşündüm. HTC One güzel ama büyük ve ihtiyacımdan fazla.:)

Tartışırken fikrimi yazmayı unutmuşum . Cihaz işini görür ama android sonuçta bir zaman sonra kasmaya başlar . Tam olarak bilgim yok android L gelcekse al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

quote:

quote:

Tartışırken fikrimi yazmayı unutmuşum . Cihaz işini görür ama android sonuçta bir zaman sonra kasmaya başlar . Tam olarak bilgim yok android L gelcekse al derim

Gelicekmiş.

Android güncellemelerini 90 gün içinde kullanıcılarına ulaştırmayı taahhüt eden HTC, HTC One serisinin güncellemeyi alacağını Android 5.0 Lollipop resmen duyurulduktan kısa bir süre sonra açıklamıştı. HTC adına yapılan açıklamada şirketin Android 5.0 ile gelen yenilikleri heyecanla beklediği ve güncellemeyi kullanıcılara ulaştırmak için sabırsızlandığı belirtilmişti. Google’ın güncellemenin nihai sürümünü teslim etmesinin ardından 90 gün içinde HTC One (M8) ve One M7 güncellemelerinin yayınlanacağı, bu iki cihazı daha sonra diğer One serisi cihazlarının takip edeceği ifade edildi. 90 günlük bu süre 4 Kasım itibarıyla başlarken, en geç 2015’in şubat ayı itibarıyla HTC One (M7) ve (M8)’in Lollipop güncellemesini alması öngörülüyor. Güncellemeyi alacak diğer HTC cihazları içinse son tarih 2015’in mayıs ayına çekiliyor. Google için Nexus 9 tableti geliştiren HTC, Android 5.0 Lollipop üzerinde çalışma fırsatını erkenden yakalamıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 gayet saglam kullaniyorum kirarsan her cihazi kirarsin sadece sony ve htc daha saglamlar.

Geri kalanlar senin hayalgucun ve yalan dolandan ibaret oldugu icin uzinca cevap yazip yer isgal etmek istemiyorum.

Ben kimseyi kandirmadim ama sen en basta kendini kandiriyorsun,yazik.

• Konu dışı polemiğin sürmesin halinde taraflar uzaklaştırılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Konu dışı polemiğin sürmesin halinde taraflar uzaklaştırılacaktır.

Kimseyle polemik yaratma gibi bir derdim yok . Zaten dikkat ederseniz evcil hayvan bölümünde birkaç yardımda , burda birkaç telefon tavsiyesi ve satışını yaptığım ürünler dışında post kasma gibi çabam yok .

Ama ben bu bölüme ilk geldiğimde kişiler hakkında bilgim yoktu stevejonesın her konuya aynı tavsiyeleri yapmasına dikkat eder birçok kişi artlıayınca demek ki birşey biliyormuş derdim . Ancak sonradan başka kullanıcıların söyledikleri ile anladım ki kendisinin birçok fake hesabı banlandı ve hala fake hesaplar ile kendine destek oluyor . Tamam bunuda geçiyorum artık . Fake hesapları ile ağır laflar söyleyip 8 günlük ceza alıyor asıl hesabı ile forumda dolanmaya devam ediyor işte beni sinirlendiren bu ! Yönetim olarak böyle şeylere çare bulmuyorsunuz , bende bazen sinirlenip üslubumu bozdum ama karşılığında cezasını aldım . Ancak rütbesinden dolayı mı başka birşeyden dolayı mı fake hesap açmaktan birçok kere ceza alan arkadaşa hala sınırsız ceza vermiyorsunuz . 2 hafta önce verdiniz ama nasıl oldu bilmiyorum açtırdı . Anlaşamadığı diğer kişilerin fake olan hesaplarını paylaşıyor ve kendince çare buluyor . Ama o fake diye gösterdiği arkadaş açtığı o hesaba çok benzer bir nick koyuyor , ismini aynı koyuyor ve bunu belirtmekten çekinmiyor . Burdaki asıl sorun fake hesap açıp kendini desteklemesi , ceza alıcak sözleri fake hesabından söylemesi .

Olurda bunu polemiğe devam etmek gibi algılarsanız ve beni cezalandırırsanız adaletli olduğunuza inanmayıp forumun bu bölümüne yorum yazmayı bırakacağım. Forumda birşeyler satmaya devam ederim başka bölümlerine girer fikirlerimi paylaşırım vs . Tabii bunlar umrunuzda bile olmaz herneyse her konuya kendi kullandığı telefonu yada z3'ü öneren , bunca kere fake hesap açan arkadaşımızı barındırmaya devam ediniz .

Benim burda laf ettiğim şey ise onun istediği telefonu önermesi felan değil her konuda fanboyluk derecesinde o telefonu önermesi . Geçen sene sırf önerdiği telefonu övmek için o telefon ile çekilmemiş resimler paylaşıp bunca insanı kandırmaya çalıştı . Sonradan bir arkadaş gelip bu resimlerin o telefondan çekilmediğini söyledi neyse ki . Konusu hala duruyor keşke polemik yaratma demeden önce bir göz gezdirseydiniz .

Karar verilmiş zaten kim bilir boşuna bu kadar şey yazdım iyi günler
  • -zed- kullanıcısına yanıt
    Polemikten kasıt konuya alakasız bu tarz mesajların ve aynı konunun sürekli olarak forum duzenini bozacak ve rahatsızlık yaratacak derecede tekrar etmesi.

Kural dışı bir durum varsa şikayet etmeniz yeterlidir. Kişilere cevap vermeniz sizi de haksız durumda bırakır. Artık uzamasın, keyifli forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Polemikten kasıt konuya alakasız bu tarz mesajların ve aynı konunun sürekli olarak forum duzenini bozacak ve rahatsızlık yaratacak derecede tekrar etmesi.

Kural dışı bir durum varsa şikayet etmeniz yeterlidir. Kişilere cevap vermeniz sizi de haksız durumda bırakır. Artık uzamasın, keyifli forumlar...

Şikayet ederken malesef hangi nedenden şikayet edeceğim yok ve birçok kanıt ayırdığınız karakter sayısına yetmiyor . Birkaç gün önce yönetici ile iletişime geçtim ancak zamanı yok sanırsam foruma giremiyor bile . Bende fazlasıyla uzatıyorum haklısınız ama ''Nedir bu lg g2 sevdası'' konusunda fake hesabı ile ağır konuştuğunu görebilirsiniz.

Forum ortamında fikir uyuşmazlıkları olması çok normal , yöneticilerde herşey ile ayrı olarak ilgilenemez o da çok normal ama bu kadar süredir bu kadar hata yapıp ceza alan bir kullanıcı varsa ve hala aynı şeylere devam edebiliyorsa bir sorun var demektir .

2 hafta önce yine fake hesaptan sınırsız aldığı cezayı tahmin ediyorum ki aynı iş yerinden giriyoruz gibi bahanelerle açtırdı . Oysa fake olan hesabı ve bu hesabından birçok kere birbirlerini tanımadıklarını söylediler . Şimdi fake hesabım yok diye inkar edicek ama o iki hesabın cezasından sonra profilini gizledi ve diğer hesabına girmeyi tamamen bıraktı .
  • Blur kullanıcısına yanıt
    Cok uzun yazardim,hatta ceza verilsin diye gaz vermeyede calisirdim yukarida yapildigi gibi.

Sadece polemik yaratmayin cagriniza saygimdan,uzatmiyor ve kisa yaziyorum.

Hayalgucunden ibaret,devamli suclayici,kendi anladigi sekilden bir baska turlu olabilecegine ihtimal vermeyen,onbinlerce kisilik forumda yazdiginin eksi almasini bile yalnizca bana baglayan bu dusunce yapisina karsi sabirla bekliyorum.

Sadece forumda komseye zerre fayda saglamayip yer isgaliyesi olmamasi adinatonlaa açıklamam olmasina ragmen burada bitiriyorum.
    Saygilar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.