Şimdi Ara

Samsung Xpress C410W Renki Laser Kablosuz Yazıcı !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung Xpress C410W Renkli Laser yazıcı almayı düşünüyorum;
    bu yazıcıyı kullanan arkadaşlardan yzıcının baskı kalitesi ve memnun olmadığı yönlerini öğrenebilirmiyim ?

• teknosadan mi alacaksınız hocam?
    Ben 26.11.2014 de siparişi verdim 28.11.2014'de elime ulaşacak.
    seni bilgilendiririm yazı kalitesi hakkında
  • Muhtemelen Teknosadan alacağım
    Degerlendirmelerinizi bekliyorum. Toner dolumlarini arastirdinizmi. Dolum maliyeti ve kalitesi nasil acaba.
    Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcemegunel

teknosadan mi alacaksınız hocam?
    Ben 26.11.2014 de siparişi verdim 28.11.2014'de elime ulaşacak.
    seni bilgilendiririm yazı kalitesi hakkında

yorumun var mı hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mto

Merhaba;

Samsung Xpress C410W Renkli Laser yazıcı almayı düşünüyorum;
    bu yazıcıyı kullanan arkadaşlardan yzıcının baskı kalitesi ve memnun olmadığı yönlerini öğrenebilirmiyim ?

hocam harika bir yazıcı clt-406 toner kullanır 1200 renklileri 1400 sayfada siyahı yazar.

chipsiz hale dönebiliyor tabi model değişiyor ama özelliği degil kablosuz olarak clp-365w oluyor ? türkiyede üretilmediği icin bu model adı altında getirdiler.

chipsiz hale getirilirse sıkıntısız kullanabilirsiniz.

ücretli yapıyoruz bilgi almak isterseniz sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

tonerleri de var kısa süreliğine kampanya yaptık 200 liraya takım tonerini satıyoruz.

150 tl ye sıfır dram ünitesini bilgi vermek istedim. saygılar.

• hocam baskı hızı ve kalitesi bana göre güzel geldi.
    Ben sonuçta ev kullanıcısıyım.Bu yüzden benim için gayet performanslı bir alet.
    Renkli çıktısı kaliteli ayrıca resim kağıdına baskıyı da denedim sonuç tatmin ediciydi.
    fakat teknik konularını bilemeyeceğim.
    Umarım faydalı olmuştur.
  • mto kullanıcısına yanıt
    Yazıcı aldınız mi acaba hocam, ben sınıfım için sipariş verdim renkli şu aşamada mühim değil ama günlük olabildiğince fazla çıktı alıp maliyeti düşürmek adına iyi cihaz olduğunu düşünüyorum.Tabiki toner dolumu ve chip hakkında bilgim de yok gelmeden evvel ön bilgi edinmek istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Yazıcı aldınız mi acaba hocam, ben sınıfım için sipariş verdim renkli şu aşamada mühim değil ama günlük olabildiğince fazla çıktı alıp maliyeti düşürmek adına iyi cihaz olduğunu düşünüyorum.Tabiki toner dolumu ve chip hakkında bilgim de yok gelmeden evvel ön bilgi edinmek istedim

Yazıcıyı aldım evet.
    Şuan için sorunsuz kullanıyorum.
    Kartuşlar bitince dolumu nasıl olacak onu araştıryorum. Ayrıca drum ünitesi ayrı satılıyormuş ve orjinal sıfırı neredeyse makine fiyatına geliyor. İleride kartuş ve drum ünite fiyat açısından sıkıntı yaratacak gibi duruyor.
  • quote:

Yazıcıyı aldım evet.
    Kartuşlar bitince dolumu nasıl olacak onu araştıryorum. Ayrıca drum ünitesi ayrı satılıyormuş ve orjinal sıfırı neredeyse makine fiyatına geliyor. İleride kartuş ve drum ünite fiyat açısından sıkıntı yaratacak gibi duruyor.

güle güle kullanın, eğer drum ünitesi r406 ise onu resetlemeniz için gereken bir çip var, isterseniz size uygun bir fiyata verebilirim.
    drumı değiştirmeden uzun bir süre daha kullanabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Yazıcıyı aldım evet.

Hocam kartuş dolumu yapabildin mi? Ne kadara maloldu? Bende almayı düşünüyorum da.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.