Şimdi Ara

nexus 4 'android 5 pil tasarruf modu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu android 5 ile gelen pil tasarruf modu benim telefonumda işe yaramamakla birlikte dahada kötü oldu.

4.4.4 sürümünde iken gece %100 şarj da fişi çektiğimde sabah uyandığımda %60 pil ile karşılaşıyordum.
    bu gece aynısını pil tasarruf modunda denemek istedim. %100 şarj ettikten sonra tasarruf moduna aldım

sabah kalktığımda ne göreyim. %20 pil kalmış. ( 01:00 - 08:15 arası )

ne anladım ben bundan

sanırım ilk fırsatta z3 comp. alacağım.

• Telefonu hic kulanmadan o kadar batarya dusermi ya :S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon 1 senelik yeni oldu. batarya öldü desem 1 senede ölmez ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

telefon 1 senelik yeni oldu. batarya öldü desem 1 senede ölmez ki.

Cok nadirde olsa batarya sismistie veya yazilimsal bir sorundur belki.

• yaklaşık 20 - 25 dakka önce şarjdan çektim
     nexus 4 'android 5 pil tasarruf modu'
  • Güncellemeden sonra wipe attın mı

• musa_unsal2005 kullanıcısına yanıt
    wipe ne ola ki.
    format diyorsan güncellemeden sonra format attım.
  • recovery mode den reset diyorsan onu denedim. komut yok ekranı çıkıyor. onu yapamadığım için telefonun kendi reset menüsünden yaptım
  • Kendi reset menüsü tam işlevli olmuyor. Görünen o ki android 5 sürümünde uykuya girmeyen bir uygulama var onu bulman lazım. Büyük ihtimalle sürekli bildirim ekranında işlem yapıyormuş gibi görünüyor

• ya bataryanızda bi sıkıntı var ya da yazılımsal olarak bişeyler ters. fabrika ayarlarına dönmenizde fayda var.

telefonun recovery bölümünde komut yok ekranı çıktıktan sonra güç tusuna basılı tutarken ses açma tusuna basarsanız wipe menüsü gelir
  • colaker kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. şimdi uyguluyorum. batarya gene hızlı biterse galiba bu sefer sorun batarya olacak
  • Güncellemelerden sonra bence hard format atın beyler işe yarayacaktır pil tasarruf modu nexus 4 de bile iş görüyor :D
  • Clean master indir ve arka planda çalışan uygulamaları taratıp engelle. Ayrıca batarya girdilerini wipe yapmanız da batarya durumuyla ilgili daha sağlıklı bilgi almanıza yardımcı olabilir (% olarak) çok fark etmez ama yarar var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.