Şimdi Ara

Sevgilimin erkek arkadaslari(edit geldi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
3.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cankurtarann33 -- 27 Aralık 2014; 15:16:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşları ile tanış

• Uzaktayiz istesemde tanisamam Onada dedim tanımadigim 2 erkekle senin bi yere gitmeni istemem diye

• O ilişki yalan. doğru banyoya

• Kendimi biliyorum kiskancim olmasi gerekenden fazla yaptığım yanlis veya dogru bu yaşıma kadar degismedim şimdide değişmem ki beno ona iliskinikke sdemedim sadece ben yokken 2 erkekle sinema olmaz dedim

• Sen de misilleme yapip kizin tepkisini ölç

• Ben olsam bende istemem

• forumun entellerine takılma dostum harbiden seviyorsan erkek arkadası falan olmasına ızın verme tecrübeyle sabit.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam otururlar kafede sohbet muhabbet ama sinema 2 kız 2 erkek hoş olmaz tepkin gayet normal kardeşim konuşmaktan başka bir şey gelmez elden dene olmazsa ayrıl bence yürümüyorsa ilişkiniz uzaktan.
  • Oyle bisey yaparsa postalarim la direk

• Kıskançsan uzak ilişki yaşamıycaksın.Yanında olsan seninle gidicekti zaten her yere sıkıntı yok.Arkadaşlarıyla takılabilir.Sende öyle.Dediğim gibi dert yapıyosan kendi çevrenden kız bul.

• Kanka ayağı möt ayağıdır kardeş bunu unutma.

• Bence izin verme ya gitmeyecek yada yol ver gitsin

Ben 2. Yi secerim çünkü gidip yalan söyleyebilir gitmedim diye bu karı milleti çok şeytan

• Kardesim, sevgilin o herifler için seni satıyorsa diyecek birşey yok saten.

• Beyler son mesajimi yazıp cekilicem galiba ayrılık yolu gözüktü geri adım atmam ben buyum cunku değişmem

• quote:

Orijinalden alıntı: YaralıBaykuş

Beyler son mesajimi yazıp cekilicem galiba ayrılık yolu gözüktü geri adım atmam ben buyum cunku değişmem

en iyisi...
  • Çok şaşırdım meşrebi geniş arkadaşlar basmamış konuyu. Bence de müsade etme arkadaşım. Gidecekse hemcinsleriyle gitsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam gitmesine izin vermem eğer inat yapıyorsa bütün yollar onun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaralıBaykuş

2 kiz 2 erkek sinemaya gidicekler normal bi sey diyebilirsiniz ama zaten uzak mesafe ilişkisi benim olmadığım bir yerde 2 erkekle olmasini istemiyorum ve bunu ona dedim konuştuk ama ortak bir noktada bulusamadik 2 aydir her sey iyiydi ama bu konu kapanmicak gibi ikimizde restlestik ikimizde geri adım atmayiz ve sonu ayrılık gibi napmaliyim inanın istemiyorum hic ama bana cok ters bu tür seyler

bro 3 mılyar kadın var ciddi anlamda prensibini bozma bana ters bu durum sanada ters sanırım ciddi anlamda ayrılırım de eğer ayrılırım ozaman bende diyip sinemaya gidip barışma nazı çekerse kesinlikle barışma.
  • Yol ver kardeşim uzadıkça b*ku çıkacaktır

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.