Şimdi Ara

Ttnet!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz Cumartesi günü hız düşüklüğü nedeniyle TTnet'i aradım bakım yapacaklarını söylediler ve telefonu kapattılar. Ardından hiç söylememelerine rağmen internet bağlantımı kestiler tekrar TTnet'i aradığımda hafta sonu olduğu için bakım yapılamayacağını bu nedenle internet bağlantısının olmayacağını söylediler ve Pazartesi günü internet gelir dediler. Bugün Çarşamba fakat internet hala gelmedi her arayışımda hata raporu alındı,dosyanıza eklendi vb. diyorlar ama sonuç 0. Ne yapmam lazım birdahaki sefere arayıp hakaret edeceğim bıktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bimere yaz yarım iş yapmayı seviyorlar.
  • Merhaba, bağlantınız sağlandı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Merhaba, bağlantınız sağlandı mı?

Hayır birazdan arayıp sövecem

• Hocam benzer sorunla ben de arıza kaydı açtırmıştım zamanında ve şu şekilde çözmüştüm.

Bu sivri zekalı arkadaşlar hızım düşük diye beni kafalarına göre ultranet 20mbps tarifesine geçirmişler hızım artsın diye ama benim bulunduğum bölgede adsl var taş çatlasa 12 mbps hız sağlıyor o da , operatördeki arkadaş modeminizde sorun var deyince anlamıştım. Tekrardan adsl tarifesine güncellediklerinde pat diye gelmişti hattım. Tabi değişen hiçbir şey olmadı 8mbps var ama 6144kbps sabit durumda.

Cat5 kablo alıp apartman girişindeki kutudan eve sağlam bir şekilde döşemeyi düşünüyorum belki hızım artar umuduyla.
  • Bu TTnet çalışanları kadar bilgisiz,cahil sürüsü bir yer yok.

Düne kadar tam olarak 16mbit hız alabiliyordum yaklaşık 3-4 aydır(16mbit e geçtiğimden beri) dün hız 12mbit e düştü,SNR değeri dibe vurdu,TTneti aradım herif ''Bilgisayarınızın özelliklerini söyleyin,bilgisayarınızda problem vardır,birkaç komut vericem başlat satırına yazın''dedi.

Kendimi zor tuttum adama sövmemek için,tartıştıkdan sonra yav he he diyerek telefonu kapadım yüzüne.

Bu hız düşüklüğü problemide dün herifin teki apartman girişindeki telefon kutusunu kurcalıyordu,kabloları saçmış etrafa,ekip gönderin dedim kaç kere adam hala bilgisayarınızda problem vardır sistem özelliklerinizi söyleyin diyor ya.

Mal adam modeme gelen hız düşük,bilgisayarla ne alakası var,tövbe tövbe ya,olayın sıcaklığıyla yazıyorum,sinirden ellerim titriyor şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 27 Kasım 2014; 20:28:47 >

• ghost911 G kullanıcısına yanıt

Pcnin p sinden anlamazlar ise alirlar.

• 12 gün oldu hala bağlantı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

https://tuketici.btk.gov.tr

Ttnet üyeliğime son verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grigori Rasputin -- 5 Aralık 2014; 20:23:10 >
  • Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Geçmiş olsun

Hangi firma/paketi önerirsiniz? Adsl için.

• Maalesef hepsi türk telekomun dandik altyapısını kullanıyor birbirlerinden farkı olacağını sanmıyorum

• Arkadaşa 4-5 gün hizmet vermemişler. Bu süre kadar faturadan düşme oluyormu? yoksa vermedikleri hizmetin ücretini de alıyorlarmı? Tüketici kanununda bu konuda tüketici lehine herhangi bir madde varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.