Şimdi Ara

Ekranın sağ üstü oynuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekranın sağ üstü oynamaya başladı ne yapmalıyım neden kaynaklanmış olabilir??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bendede biraz ekran sağ üstü basınç yapınca esneme yapıyor, gıcırdıyor. 5sde bende yeni farkettim bunu

• Eskiden olmuyordu benimkide 5s

• Garantisi varsa gönder garantiye, hiç canını sıkma en fazla ekranın değişir düzelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Busraaydin3

Eskiden olmuyordu benimkide 5s

Bu sorun 5 serisinde sık görülen kronik bir problem, ben iki tane 5 ve bir 5S kullandım hepsinde sonradan oluştu.Eğer bir senelik apple care garantisi devam ediyorsa zorlu ya da akasya avm deki apple center dan randevu alıp değişim sağlayabilirsiniz, forumdan okuduğum kadarıyla bu sorunla giden arkadaşların cihazları yenisi ile değişmiş. Aynı sorun 5c'de de görülüyor. İngilizce forumlarda iphone 5/5s screen clickling problem diye aratırsanız çıkıyor, sorun arada bir mi tekrarlıyor yoksa sürekli var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekzan -- 27 Kasım 2014; 10:41:35 >
  • 5slerde kronik maalesef
  • garanti varsa garanti kapsamına girer
  • Servise gönder dışında verilecek cevap yok. bu ekranın değil, kasanın ve içerideki boşluğun sorunudur.

• alabilirsen zorlu center apple store dan randevu al. eğer kronik bir sorunsa 15-20 dk beklersin cihazını değişim yapıp getirirler. bu arada ben 1 haftadır gece 12 de pcnin başına çöküp randevu almaya çalışıyorum alamıyorum. saniyeler içinde bitiyor randevular.
  • Bende de mevcut
    Telefon 5s

• Eğer cihazın kasasında ezik göçük yoksa direk değişim. Ama en ufak darbe varsa ücretli değişim oluyor.

• .
     Ekranın sağ üstü oynuyor Ekranın sağ üstü oynuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.