Şimdi Ara

Pasaport kayıtlı iphone alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sitelerden yaptığım araştırmaya göre çok uygun fiyatlı bir kaç telefon buldum.
    750 TL'ye iphone 5 buldum çok temiz ama pasaport kayıtlı.
    850 TL'ye normal iphone 5 var yurt içi kayıtlı yani, yalnız kenarlarında biraz eziklik var.
    sitelerde yaptığım araştırmaya göre çok sıkıntı yaşıyorlar 5 ile.
    herkes iphone 4s diyip duruyor en iyi iphone modeliymiş v.s.

sizce 4s mi düşünmeliyim?

bütçe kısıtlı olduğundan 2.el ve en fazla 900 TL düşünüyorum. Garantili olursa tadından yenmez

• 4S güzel model ama artik alinmaz alinirsada bütce cok zorlamak istemeyen alabilir ama seneye iphone 4 muamelesi görecek bir telefon siz sabirli olup en az iphone 5 almalisiniz üstelik pasaport kayitli ve yalandan kayitli degilse neden alinmasinki satici güvenilir olmali alacaksaniz öyle her önüne gelenden alinmaz yada kayitsiz alip kendiniz kayit ettirmelisiniz isinizi saglama almak isterseniz
  • Bence 750 olanda bi bit yeniği vardır kesin garantili olan da sıvı teması ile garanti dışı kalmış bile olabilir. önce ikinci el telefon alacaksanız vidalarını kontrol edin aşınma var mı açılmış mı diye en büyük problem açılan cihazlarda yaşanıyor. İkinci el hep risk forumdan bilindik veya yine tanıdığınız bildiğiniz birinden 50-60 lira fazlaya alın başınız ağrımasın benim tavsiyem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4S diyenlere aldanma sen kardeşim. Bütçen doğrultusunda 5' den şaşma. Pasaport kayıtlı olarak ise alınabilir ama kayıt evrakları ve kayıt tarihi itibari ile 2 yıl kapanmama garantisi alman lazım. 2 yılı geçtiyse sorunsuzca alınabilir ama bu sefer de batarya gidik olabilir. Max. 900 e çok temiz 5 bulabilirsin. Acele etme...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.
    aslında 750 benim için çok iyiydi imeiden kontrol ettim hatta, nişanlısı telefon aldığından dolayı ihtiyaç fazlası olarak satıyordu şahıs.
    ama daha sonra düşündüm de daha öncelikli ihtiyaçlarım var. teknoloji bağımlısı olmaktanda korkan birisi olarak mecbur kalmadıkça almayı düşünmüyorum artık.

tekrar teşekkürler
  • hertürlü alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

hertürlü alınır

İlkoya bakmayın hep alır o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.