Şimdi Ara

4s ve 5 ios9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4s ios 9 alacak mı bu saatten sonra 4s alınır mı?yoksa 5 mi almalıyım ama arada 500-600 tllik bir fark var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ios 9'la birlikte 4S artık güncelleme almayacak, 5 hala alınır 2 senesi daha var 5'in, 4s'ten vazgeç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyEfendi7 -- 26 Kasım 2014; 18:12:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcem0

ios 9'la birlikte 4S artık güncelleme almayacak, 5 hala alınır 2 senesi daha var 5'in, 4s'ten vazgeç...

4s için ios 8 son oldu yani peki aradaki 500-600 tllik Fiyat farkına değermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eziyet01 -- 26 Kasım 2014; 18:41:31 >
  • 4s ios 9 almayacak,ip5 ios 9 alacak ama ios 10 almayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

4s ios 9 almayacak,ip5 ios 9 alacak ama ios 10 almayacak

Aradaki fiyat farkına değer mi sence?

• İOS6 lı İPhone 4 bul o bile alınır

Edit: Eksileyenler İOS 6 ya dönemeyen tayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirSupport -- 27 Kasım 2014; 11:41:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana sorarsanız 4s ios 9 u alıcak ios 10 almayacak :)

• Bence aradaki o kadar farkı vermeyin derim ben. 5S deseniz neyse. İos 7.1.2 li bir 4s alın derim 1-2 seneye zaten değiştirirsiniz cihazınızı

• quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Bence aradaki o kadar farkı vermeyin derim ben. 5S deseniz neyse. İos 7.1.2 li bir 4s alın derim 1-2 seneye zaten değiştirirsiniz cihazınızı

Banada öyle mantıklı geliyor ama 2 sene kullanacağım ios 9u almazsa ortada kalırım gibime geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: RaidenRozz

Bana sorarsanız 4s ios 9 u alıcak ios 10 almayacak :)

4 7 de bitmişti Buda 8de bitmiştir diye düşünüyorum ve cihazın Güncelleme Alıp almayacağını öğrenmenin bir yolu yokmu ? :)

• iOS 8'in en son finali 4s'in bitişi olur, iOS 9'da 5'in bitişi olur. Bitişi derken güncelleme bitişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

İOS6 lı İPhone 4 bul o bile alınır

4s ios 9u almasa bile beni 2 sene götürür mü sizce ve g2 nasıl ben iphone düşünüyorum ama bu biraz eski bir model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eziyet01 -- 26 Kasım 2014; 19:01:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukg

quote:

4s ios 9u almasa bile beni 2 sene götürür mü sizce ve g2 nasıl ben iphone düşünüyorum ama bu biraz eski bir model

4S İOS9 u alsa kağnıya döner iki gün içerisinde elinizden çıkarmaya çalışırsınız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RaidenRozz

Bana sorarsanız 4s ios 9 u alıcak ios 10 almayacak :)

4 7 de bitmişti Buda 8de bitmiştir diye düşünüyorum ve cihazın Güncelleme Alıp almayacağını öğrenmenin bir yolu yokmu ? :)

ios 9 tanıtımı çıkana kadar kesin bilgiye ulaşamayız :) ios 8 in final versiyonu daha kararlı ve stabil olacaktır iphone 4 ios 7 de çok kastı mahvoldu resmen o yüzden ios 8 vermediler fakat suan iphone 4s ios 8 final sürümü olmamasına rağmen gayet iyi çalıştırıyor ( Tabi bunlar benim düşüncem :) )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Bence aradaki o kadar farkı vermeyin derim ben. 5S deseniz neyse. İos 7.1.2 li bir 4s alın derim 1-2 seneye zaten değiştirirsiniz cihazınızı

Banada öyle mantıklı geliyor ama 2 sene kullanacağım ios 9u almazsa ortada kalırım gibime geliyor

İyi de hocam zaten 7.1.2 li 4s sizi 2 yıl götürür. Olmazsa 8 e güncellersiniz içiniz rahat olsun o 500-600 Tl. Cebinizde kalsin bence. Merak etmeyin uygulamalar 7.1.2 desteğini uzun süre kesmez daha keserse ios 8 e geçersiniz. Vermeyin arada kalan parayı bask bir ihtiyacınızı görürsünüz. Ve ya bir ipad mini falan alırsınız mini 2 de olabilir uygun temiz.

• İos 4s banada alacak gibi geliyor 9 cunku cihaz hala cok satiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

4s ios 9 almayacak,ip5 ios 9 alacak ama ios 10 almayacak

Aradaki fiyat farkına değer mi sence?

ip4s,ip5le hemen hemen aynı.hatta kamera kalitesine kadar aynı.sadece ip5in ram i 1 gb birazcık işlemci hızı yüksek o kadar.fakat durumun müsaitse 5 al ama değilse 4s te götürür.

• Dün 4 32 gb aldım, ios 7.1.2 var çok stabil kasma falan yok bu şekilde kalsın bence güncelleme gelmesede olu şarzı iyi gidiyor, kasma ısınma yapmıyor..
    Zaten beni 1 yıl idare etsin bir sonraki telefonum kesinlikle 5s yada 6 olur android bitmiştir artık
  • quote:

Ios5 li iphone 4 var fakat yine kurtarır durumda değil.

• Korkuyorum yarin ios 10 konusu acacak birisi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.