Şimdi Ara

İPAD Mİ İPHONE 5S Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÖNCELİKLE MERHABA 1800 TL BÜTÇEM VAR YENİ BİR İPAD Mİ ALAYIM YOKSA İPHONE 5S Mİ OYUN OYNAYACAĞIM ŞUAN KULLANDIĞIM TELEFON SAMSUNG GALAXY S3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ByHorror

ÖNCELİKLE MERHABA 1800 TL BÜTÇEM VAR YENİ BİR İPAD Mİ ALAYIM YOKSA İPHONE 5S Mİ OYUN OYNAYACAĞIM ŞUAN KULLANDIĞIM TELEFON SAMSUNG GALAXY S3

İphone 5s akar.

• Karşılaştığın şey bence çok Saçma. Sebebi ise biri tablet biri telefon . Tabletin şarjı telefona göre daha iyi oyun oynama süresi daha uzun olur.

Ama dediğim gibi biri telefon biri tablet...

• 5S

• Oyun çok büyük bir önceliğiniz ise ben bir adet 64gb silver ipad air 2 almanızı yeğlerim. Zira bu çelişkiye düştüğünüzde göre telefon su an çok büyük ihtiyacınızmis gibi gözükmüyor. Zaten ipad î alınca telefonu sadece arama ve mesajla masa kullanırsın o kadar. Ben 5s kullanicisiyim çok çok harika bir cihaz lakin yukarıda söylediklerim mantıken çok cazip. Pişman olmazsınız emin olun. Hele air 2 gibi bir cihaz şahane. Ha derseniz ki telefonunu da değiştirmem lazım 5s alın ama sonuçta önceliğiniz oyunmuş bunu unutmayın full hd retinali 9.7" ekranda oyun deneyiminiz harika olacaktır. Film izlemek te bir keyif olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 26 Kasım 2014; 17:45:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 ÜMÜ SATIP ALICAM

• quote:

Orijinalden alıntı: ByHorror

S3 ÜMÜ SATIP ALICAM

Neye karar verdin kardesim

• O zaman şöyle yap . Air 2 yerine ipad air al elindeki telefon da bir süre daha dursun. Sonuçta satsan satsan 350 ye satarsın s3 u belki 400 tl.en fazla. Gerek yok o zaman bir mini 3 yeter. O da çok iyi bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 26 Kasım 2014; 17:56:39 >
  • 5S TE OYUN GÜZEL OYNANIR MI

• Öncelikle Caps Lock kapat.

Evet 5s de gayet güzel oyun oynanır ekran boyutu sıkıntı değilse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByHorror kullanıcısına yanıt
    Küçük ekranda zevk alamazsın dostum. Ben 5s e nfs falan kurdum zevk alamadım. Ipad de daha zevkli oynanıyor.

• Oyun büyük ekranda oynanır.

• 5S oyun bakımından süper. Ben gayet güzel ve akıcı bir şekilde oynuyorum

• Kesinlikle 5s.
  • ByHorror kullanıcısına yanıt
    Kıyaslandıklarının aynı şey değil ki tablet ile telefon

S3 ü satın iPhone 6 ALIN 5s in ekranı küçük derseniz.

• Air+s3 bence gayet ideal , 5s tabiki herhangi bir oyunda sıkıntı çıkartmaz ancak ben telefonda oyun oynayamayanlardanım(büyük oyunlardan bahsediyorum , ısınması yüzünden)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence telefon al.Oyun oyna oyna nereye kadar bir süre sonra aynı oyunları oynarsın bu yüzden 5s al.Sosyal medya filan da kullanırsın.

Ben olsam 5s alırdım.
  • tabiki iphone
  • M8 kullaniyorum, bugun ipad air 2 aldim. Telefonu sadece muzik ve whatsapp icin kullanir oldum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.