Şimdi Ara

zenfone 6 vs Note 3 Neo yada Huawei G7 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu aralar asus Zenfone 6 düşünüyorum ama şuan bi arkadaş turkcellden hatla beraber neo almış da 1000TL satıyormus daha 1 haftalık telefon faturasıda yanında bende asus alcamı söyleyince 800ü bana ver dedi sizce ne yapmalıyım.

asus un kamerası sanırım daha iyi 13 Neo da 8 Mp . kamera benim için öenmli.

birde Aklımda G7 var onu almalıyım. sizce

• liverpooll kullanıcısına yanıt
    Hocam bence note3 neo alın samsungu pek sevmem ama note serisini beğeniyorum. Alabiliyorsanız note3 ü alın tabiki. Ama neo da yolda bırakmaz bence
  • kemarası nasıl acaba neo nun
  • Zamzung alma, Huawei G7 çok güzel.
  • Asuslari merak ediyorum acikcasi hocam herhangi bir kronik yada yazilimsal sikintilari yoksa eger asus derd8m . Sikintili ise note 3 neo tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G7 alın.
    Kamerası gerçekten çok başarılı bu cihazlardan çok daha iyi çekiyor.
    64 bit olması farklı bir artısı.
    Donanım daha güçlü malzeme daha iyi vs.

• G7 daha güçlü değil.64 bit olunca uçacak diye birşey yok.S410 un s400 den neredeyse bir farkı yok.

Note 3 neo 2 kat kadar daha güçlü diğerlerinden.Günlük kullanımda farketmezsiniz ama oyun oynamadıktan sonra. Kameraya önem veriyorsanız neonun kamerası nasıl bilmiyorum. Mesut Çevik G7 nin kamerası muhteşem diyordu bir inceleyin derim.
  • Kamera öenmli aslında benim için o yüzden ama tabii sistemi güçlü olsa hiç fena olmaz aynen işlemci felan not 3 neo biraz daha ilerde .. farklı bir arayüz olsa hiç fena olmaz sıkıldık samsung sıradan arayüzünden G7 biraz dana önde.
  • Neo kullanıyorum gayet memnunum,bikaç gün önce 4.4.2 güncellemesi geldi.şarj çok güzel dayanıyor,kamaresından da gayet memnunum.bu tlfondan önce Discovery kullanıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 28 Kasım 2014; 6:12:06 >
  • Bu konu nihayete erdi mi? Ben de karar veremedim Note 3 mü G7 mi? Tavsiyelerinize muhtacım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 19 Ocak 2015; 21:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Zamzung alma, Huawei G7 çok güzel.

G7de gorilla glass yokmuş çok üzüldüm

..
  • Gorilla G3 te var mı?
  • hiranyagarbha kullanıcısına yanıt
    Note 3 değil ama burdaki Neo su tabi Note 3 alacaksan G7 den dha iyi tabii herşeyiyle Neo mu hayır alınmaz G7 yi tercih edileblir 5.5 ekran var ama tabi birazda Ağır kullandıgım kadarıyla tabi Neo alınmaz zaten. Meizu Mx4 var oda aynı fiyat sayılır bi bakın derim.
  • 1.5 senedir formdan uzaktım çinli tlfnlar ortalıgı kasıp kavuruyor.tavsiyelere bakıyorum.meizu öneriler huawei vsss su bu öneriler tamam cihazlar bilindik markalarla yarısıyor olabilir.para sokaktan mı topluyor millet.servis olaylarında hep sıkıntı cıkar.tercih meselesidir saygı duyarım.asus un en azaında türkiye uzun süre pc gecmişi var.yaygın agı ver.diyerlerinde ise hiç bir unsur yok.cihaz alırken her türlü eksi yanını düşünmek zorundasınız.ha para çoksa gene sıkıntı yok.isterse dünyanın en iyi cihazı olsun.servis agı yoksa müşteri memnuniyetini servis saglamaz sa para sokağa gider.lg kulanıcıyım geçmişi olmasına ragmen hala sıkıntılı.samsung ve sony bu servis konusunda çok başarılı.

Şunuda belirteyim ekran olayını asus düzeltti.ama şarjda büyü sıkıntı var.
  • neo olmasın normal note 3 al
  • Asus al

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknolojiyeAtarlananAdam

neo olmasın normal note 3 al

arada 300-400 tl fark var ama ?_?
  • Neo da olsa kesinlikle note 3

• quote:

Orijinalden alıntı: crr066

quote:

paran yetiyorsa normal note 3 tavsiyemdir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crr066

quote:

paran yetiyorsa normal note 3 tavsiyemdir

z2 mi note 3 mü?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.