Şimdi Ara

İphone 5 ekran üstündeki şeritlerin nedenini bilen var mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar iphone 5 ekranini gecen hafta aksayada degistirdiler degisimden sonra resimdeki gibi ustteki şeritler çıkmaya basladi ve telefon donup kendi kendine biyerleri acar oldu fakat bunlar her zaman olmuyo 3-4 gunde bir oluyor daha önce bu durumla karşılaşan var mı ?
     İphone 5 ekran üstündeki şeritlerin nedenini bilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hataki iscilik yapilmis tekrar götürün yeniden yapilsin telefonunuz
  • ekran kartında sorun var gibi görünüyor, kablo temasszılığı da olabilir.
  • Hata var o cihazda tekrar götürün

• Cevaplariniz için Tesekkurler tekrardan götürcem

• Arkadaslar yarin resimdeki sorundan telefonumu akasyaya goturcem fakat bu durum gunde bir iki defa olup duzeliyor yarin genius kontrollerini yaparken de muhtemelen gormeyecek , ben bu sorunu defalarca farkli telefonla tarih ve imei no iceren videoya çektim sizce durum nolur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: knntrkgl

Arkadaslar yarin resimdeki sorundan telefonumu akasyaya goturcem fakat bu durum gunde bir iki defa olup duzeliyor yarin genius kontrollerini yaparken de muhtemelen gormeyecek , ben bu sorunu defalarca farkli telefonla tarih ve imei no iceren videoya çektim sizce durum nolur ?

Normal şartlarda videonun kanıt olması lazım. Videoda herhangi bi video izlemede olmadığınızı da gösterebilirsiniz aslında, arada home tuşuna basarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Arkadaslar yarin resimdeki sorundan telefonumu akasyaya goturcem fakat bu durum gunde bir iki defa olup duzeliyor yarin genius kontrollerini yaparken de muhtemelen gormeyecek , ben bu sorunu defalarca farkli telefonla tarih ve imei no iceren videoya çektim sizce durum nolur ?

Normal şartlarda videonun kanıt olması lazım. Videoda herhangi bi video izlemede olmadığınızı da gösterebilirsiniz aslında, arada home tuşuna basarak

Home tusunada bastim cektigim videoda. Bu tarz sorunlar serviste ispatlanmasi zor sorunlar. Bakalim sonuc ne olacak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Home tusunada bastim cektigim videoda. Bu tarz sorunlar serviste ispatlanmasi zor sorunlar. Bakalim sonuc ne olacak.

Umarım istediğiniz gibi sonuçlanır. Benim de bilgisayarımda benzer bı sorun var, video çektim bende göndericem bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.