Şimdi Ara

kliksa 75 tl hediye ceki kampanyasi 750 tl alt limitli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
1.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.kliksa.com/bilgi/75tl-hediye-ceki

ampanya Koşulları:

kliksa.com’dan 26-27 Kasım 2014 tarihlerinde tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL hediye çeki kazanacaksınız.
    26-27 Kasım 2014 tarihlerinde yapılan alışverişlerin iptal veya iade edilmesi durumunda hediye çeki kazanılamayacaktır.
    Hediye çekleri 12-13-14 Aralık 2014 tarihlerinde kullanılabilecektir.
    Hediye çekleri 12 Aralık’ta e-posta ile kazanan kullanıcılara gönderilecektir.
    Her alışverişte yalnızca 1 adet hediye çeki kazanılabilir.
    Hediye çeki kazanmak için yapılacak harcamada ödenen tutar baz alınacaktır. Ödeme sırasında kullanılacak başka bir indirim kuponu, kredi kartı puanı veya vade farkı hariç tutulacaktır.
    Bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanyada hediye çeki kazanmanızı sağlayacak birden fazla işleminiz olması durumunda sadece en çok indirim kazanacağınız alışverişiniz geçerli sayılacaktır.
    Bir kişinin birden fazla kliksa.com hesabı açarak hediye çeki kazanmaya çalışması durumunda, bu hesaplar tespit edilecek ve bu kişi sadece 1 tane hediye çeki kazanacaktır.
    75 TL’lik hediye çeki en az 750 TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir.
    Her alışverişte yalnızca 1 hediye çeki kullanılabilir.Kampanyadan kazanılan hediye çeki en geç 14 Aralık 2014 günü kullanılabilir. Bu tarihten sonra hala kullanılmayan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır.
    kliksa.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Alıcı, hediye çeki kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa hediye çeki kendisine tekrar gönderilecektir.
    Bu kampanya banka kampanyaları ile birleştirilebilir, fakat başka bir kupon kampanyası ile birleştirilemez. İndirim kuponu kullanarak gerçekleştirilen alışverişler bu kampanyaya dâhil değildir.
    Yaptığınız alışverişlerden kazandığınız hediye çeki Altın, Takı, Mücevher ve Bebek Bezi kategorisindeki ürün alışverişlerinde kullanılmamaktadır.
    Size özel hediye çekini nasıl kullanırsınız?

Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra “Sepetim” sayfasında “Hediye çeki veya promosyon kodu kullanmak istiyorum” kısmında 12-13-14 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak hediye çekini seçerek “Kullan” butonunu tıklayın.
    Hediye çeki tutarı sepet tutarınızdan indirim olarak düşecektirı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• başlık yanlış olmuş bence, 750 tl ye değil 1500 tl ye 75 tl hediye çeki olmalıymış.
    gerçi farketmez sonuçta kampanya ÇÖP
  • Bu adamlar kendilerini zeki falan mı sanıyor ?
  • kabaca bir hesap yaparsak
    hediye çeki kod kullanımnda hediye çeki vermiyormuş
    aynısı teknosada da var tırt o zman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 26 Kasım 2014; 10:40:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezarfen07

başlık yanlış olmuş bence, 750 tl ye değil 1500 tl ye 75 tl hediye çeki olmalıymış.
    gerçi farketmez sonuçta kampanya ÇÖP

+1389168582 bu kadar saçma çek kampanyası olmaz ya tozuttular iyice bi ara 15 günde bir çek veriyorlardı hemde 150lilik çeki bölmeden 400 altlimitli olarak kullandırıyorlardı hey gidi kliksa

• Bu kampanya banka kampanyaları ile birleştirilebilir, fakat başka bir kupon kampanyası ile birleştirilemez. İndirim kuponu kullanarak gerçekleştirilen alışverişler bu kampanyaya dâhil değildir.

bu ne demek şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: valihalil

kabaca bir hesap yaparsak
    800 tl lik bir alışverişte 50 tl opet şifre ile düşer 750 tl'ye
    kazanılan hediye çeki ile yapılan alışverişte 750 tl lik alışveriş 675' e düşer
    toplamda 1550 tl lik alışverişte 125 tl indirim olur buda yüzdesel olarak %8'e gelir
    lastik alacak olanlar için ücretsiz montaj olayıda var
    bence lastik alacaklar için avantajlı çünkü lastik montajı da 60 tl

2 gün önce kışlık lastiklerimi taktirdim, balans ayarı yapıldı ve lastikler orada saklanıyor toplamda 40 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Bu kampanya banka kampanyaları ile birleştirilebilir, fakat başka bir kupon kampanyası ile birleştirilemez. İndirim kuponu kullanarak gerçekleştirilen alışverişler bu kampanyaya dâhil değildir.

bu ne demek şimdi

opet kodu kullanırsan çek vermem diyor

• Kampanyayı haber veren arkadaşa teşekkürler;
    ancak diğer sitelerin yaptığı kampanyaların yanında pek cazip bir kampanya gibi durmuyor.
  • Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    bunlarda teknosa gibi çek kullanımında hediye çeki vermiyorlar
    kampanya ayrıntılarını iyi okumak lazımmış

ben bu maddeye kandım

Hediye çeki kazanmak için yapılacak harcamada ödenen tutar baz alınacaktır. Ödeme sırasında kullanılacak başka bir indirim kuponu, kredi kartı puanı veya vade farkı hariç tutulacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 26 Kasım 2014; 10:42:16 >
  • kliksa 75/750 çekler bugün yüklenecekti. benim hala yüklenmedi, yüklenen var mı acaba? altın aldım diye mi yüklenmedi acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.