Şimdi Ara

YKM & Boyner Mevcut ve Yeni Üyeliklerde 150/30 TL İndirim Kuponu (+ %10 Avantajix)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.351
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk Sıcak Fırsat konu açma deneyimim..Umarım yerin dibine sokulmam

Mailime gelen bir bilgiydi..Sizlerle de paylaşmak istedim.. %10 avantajix ile 40 TL civarı bir indirim den yararlanılabilir

http://www.ykm.com.tr

YKM & Boyner Mevcut ve Yeni Üyeliklerde 150/30 TL İndirim Kuponu (+ %10 Avantajix)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hafiz83 -- 27 Kasım 2014; 0:57:40 >

• * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 0:42:16 >
  • Pek sıcak değil 150/30

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • |erdem| | kullanıcısına yanıt
    1 kişinin bile işine yaramışsa benim için başarılı olmuştur
    kuponların/indirimlerin bir sepette birleşmiş olduğunu gördük hocam sayende :)
  • tebrikler güzel bir başlangıç yaptın hafız . içeriğe gelecek olursak güzel bir fırsata benziyor combo'lar yapılabilir.
  • Yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama bir başlıkta boyner için çek kullanımı durumunda avantajix iadesi vermediği yazılmıştı, ykm için de aynısı geçerlidir yüksek ihtimal.
    Bu arada aynı kampanya boynerin sitesinde de var.
  • Ykm 150/100 verse ilik.bir.firsat olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saolasın kardeşim

• srdrvrl S kullanıcısına yanıt
    uyarınız üzerine başlığı değiştirdim hocam..
    o dediğiniz avantajix olayını da aradım ama bulamadım forumda..öyle bir şey olma durumunda avantajixe hesap sorlabilir çünkü sitesinde mevcut ödemek zorundalar diye düşünüyorum (10 TL yi kesmeyi biliyorlar dolar dolmaz bakiye)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

uyarınız üzerine başlığı değiştirdim hocam..
    o dediğiniz avantajix olayını da aradım ama bulamadım forumda..öyle bir şey olma durumunda avantajixe hesap sorlabilir çünkü sitesinde mevcut ödemek zorundalar diye düşünüyorum (10 TL yi kesmeyi biliyorlar dolar dolmaz bakiye)

boyner de özellikle yazıyordu çek kullanınca %10 geçersiz diye ama şu anda baktım artık yazmıyor. ykm de de yazmıyor
  • aman bunlara telefon numaranızı falan vermeyin. boynere bir kere verdim heryere sattı adiler. arayan da çekinmeden söylüyor boynerden aldık diye.
    geçen bir tanesi trip bile attı hatta yalovada kaplıcamı ne varmış, ilgilenmiyorum vakit kaybetmeyelim teşekkürler dedim, evlimisiniz diye sordu, hayır dedim, zaten evlilere yapıyoduk iyi günler dedi, güldüm

nasıl kurtulacağım şimdi bilmiyorum. boyner bedava üzerine para verse istemem.

paylaşan arkadaşa teşekkürler yine de.

• Kicker kullanıcısına yanıt
    Yillar once indirim icin anahtar kart cikartmistim. O zamanlar bunlarin bir asist hizmeti mi ne varmis, iki haftada bir arayip yok cilingir yok cicek gonderme falan filan yarim saat anlatiyorlardi. Vaktim varsa hepsini dinleyip ben x bankanin platinum kart musterisiyim bunlarin hepsini bedava yapiyorlar dedigimde yavasca ahizeyi yerine birakiyorlardi :)
    Acayip keyifli ama kulak cinlamasi gibi bir yan etkisi var :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.